W sobotę gramy w Bielsku z Rekordem. Rywal silny i niewygodny
I Zespół | 10 sierpnia 2017

Po udanym otwarciu sezonu, naszych seniorów czeka trudny mecz wyjazdowy z Rekordem Bielsko Biała. Rywalem, który w pierwszej kolejce również zdobył trzy punkty i będzie miał apetyt na kolejne.

Na pojedynek z Miedzią II Legnica nie mogliśmy się doczekać, wszyscy byli ciekawi w jakiej formie będzie zespół, na kogo postawią trenerzy, co pokażą pozyskani podczas letniej przerwy zawodnicy? Otwarcie wypadło imponująco. Goście nie mieli nic do powiedzenia. Nie byli w stanie przeciwstawić się sile ofensywny naszej drużyny. Zamiast czterech goli mogli stracić nawet dwa razy tyle. Wygraliśmy 4:0, w stylu, który na pewno daje powody do optymizmu przed kolejnymi meczami. Przed najbliższym, wyjazdowym z Rekordem również. Trzeba jednak  pamiętać, że Rekord zawsze był rywalem trudnym i niewygodnym.

-  Tym bardziej na swoim boisku – podkreśla drugi trener skrzaków Paweł Ściebura. - Spodziewamy się trudnego spotkania, do którego postaramy się przygotować możliwie najlepiej. Na pewno będziemy mieli na ten mecz plan, to mogę kibicom obiecać.

Bielszczanie dobrze prezentowali się w sparingach, a pierwszy mecz o punkty wygrali 3:1 w Gorzowie Wielkopolskim. Pokonali beniaminka pewnie, prowadząc do przerwy 3:0. Mogli wyżej, ale podobnie jak nasz zespół nie wykorzystali szeregu sytuacji. W ich przypadku, latem w kadrze nie doszło do wielu zmian. Zmienił się natomiast trener – Wojciecha Gumolę zastąpił związany wcześniej z klubem jako zawodnik Piotr Jaroszek.

W drugiej kolejce czeka nas mecz z silnym rywalem, a potem też nie będzie łatwiej. Terminarz tak się bowiem ułożył, że na starcie ligi mamy wymagających rywali. Już w we wtorek 15 sierpnia zagramy na naszym stadionie z KS Polkowice, w czwartej kolejce w Brzegu ze Stalą, która na otwarcie rozbiła 6:0 Ślęzę Wrocław, a potem z Lechią Dzierżoniów i rezerwami Górnika Zabrze.

.

III liga gr.3 - terminarz i wyniki III liga gr.3 - tabele III liga gr.3 - statystyki zawodników Ostatni mecz: Skra - Rekord