Pierwsza kolejka z mnóstwem goli. Rekord pokazał siłę
I Zespół | 6 sierpnia 2017

Pierwsza kolejka sezonu 2017/2018 przyniosła wiele bramek i emocji. Nasz kolejny rywal zaprezentował wysoką formę.

31 bramek padło w I kolejce trzeciej grupy III ligi. Najwięcej nastrzelali piłkarze Stali Brzeg, którzy pokonali 6:0 Ślęzę Wrocław i zostali pierwszym liderem.

Za niespodziankę trzeba uznać porażkę w Zielonej Górze, Ruchu Zdzieszowice. Działacze Falubaza w ostatniej chwili znaleźli fundusze na przystąpienie do rozgrywek, a „Zdzichy” uznawane są za faworyta do awansu. Jak już jednak nie raz i nie dwa pisaliśmy, w tej lidze wszystko jest możliwe.

Najbliższy rywal naszej drużyny – Rekord Bielsko-Biała - zaprezentował doskonałą dyspozycję wygrywając w Gorzowie Wielkopolskim 3:1.

Co ciekawe aż trzy mecz zakończyły się wynikami 1:3, oprócz tego w Gorzowie, także w Żmigrodzie gdzie wygrały rezerwy Górnika Zabrze i w Turzy Śląskiej skąd trzy punkty przywiózł KS Polkowice.

Wyniki I kolejki (za 90minut.pl)

Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice 1:0

Wojciech Zawistowski 84

Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1