Sławomir Ogłaza: Wreszcie rozwiązał się worek z bramkami
I Zespół | 15 czerwca 2017

Sławomir Ogłaza dość długo musiał czekać na swoją szansę, ale ostatnio ma miejsce w środku pola, gra sporo i dobrze. W środę miał spory udział w wysokim zwycięstwie nad Lechią Dzierżoniów.

Byłeś aktywny, asystowałeś przy drugiej bramce, po wygranym 4:0 meczu z Lechią możesz być w pełni usatysfakcjonowany…

- Zgadza się. Ja nie grałem w tym sezonie dużo. Zagrałem ze Zdzieszowicami, ale ten mecz drużynie i mi nie do końca wyszedł. Start rundy rewanżowej nie ułożył się dobrze, mieliśmy trzy porażki i trener musiał pozmieniać skład. Ja musiałem walczyć o miejsce, nie poddawałem się, czekałem na szansę, którą niedawno dostałem i myślę, że ją wykorzystuję. Gram w pierwszym składzie, staram się dawać drużynie wszystko, co potrafię i mogę. Myślę, że dzisiejsza asysta przy golu na 2:0, po którym rozwiązał się worek z bramkami jest dobrym zwieńczeniem mojej pracy w tej rundzie. A wysokie zwycięstwo podsumowaniem dobrej pracy wykonanej przez całą drużynę.

Chyba nie tylko zwycięstwo nad Lechią, w Kowarach również. Bo choć rywal był słaby, to wygrać 8:0 też trzeba potrafić…

- Wbrew pozorom to był dość ważny mecz dla nas. My od kilku kolejek prezentowaliśmy bardzo dobry poziom, ale nie umieliśmy udokumentować tego bramkami, nie zdobyliśmy wielu punktów. Taki mecz, jak ten w Kowarach był nam bardzo potrzebny. Po to żeby poczuć pewność, zacząć strzelać. Można powiedzieć, że tam rozwiązał się wreszcie worek z bramkami, a w spotkaniu z Lechią poszliśmy za ciosem.

Fajnie byłoby również podsumować sezon zwycięstwem w Żmigrodzie…

- Tak i pojedziemy tam zdobyć trzy punkty, które pozwolą nam zająć możliwie najlepsze miejsce na koniec sezonu. Bardzo nam zależy na wygranej nad Piastem. Wiemy, że łatwo nie będzie, ale zrobimy wszystko żeby w sobotę pokonać gospodarzy

 

Zobacz również: Udane pożegnanie sezonu! Skra – Lechia 4:0.

Zobacz również; "Trochę punktów już rozdaliśmy ..." - trener Jakub Dziółka o meczu z Lechią [video]

 

 

foto : maciek.skowronek - www.fotofabryka.pl - [zobacz]