Mecz Skry na boisku lidera do obejrzenia w internecie na żywo, ale za opłatą
I Zespół | 17 maja 2017

Sobotni mecz 28. kolejki III ligi naszych piłkarzy z GKS-em Jastrzębie będzie można obejrzeć na żywo. Transmisja prowadzona będzie w systemie Pay-Per-View.

W sobotę Skra gra na boisku lidera, aby obejrzeć spotkanie wcale nie trzeba wybierać się do Jastrzębia. Gospodarze przeprowadzą bowiem z niego płatną transmisję. Wykupienie kodu umożliwiającego oglądania spotkania kosztuje 10 złotych (zainteresowanych odsyłamy po szczegóły na oficjalną stronę GKS-u Jastrzębie).

Jak informuje jastrzębski klub, wszelkie wpływy z transmisji trafią na konto GKS-u.

Mecz naszego zespołu na boisku lidera wywołuje spore zainteresowanie. Powodem jest fakt, że grają dwa czołowe zespoły, ale też sytuacja w tabeli. Jastrzębie w czterech ostatnich spotkaniach nie odniosło zwycięstwa. W efekcie ma tylko dwa punkty przewagi na Ruchem Zdzieszowice i pewny wydawało się awans stoi pod dużym znakiem zapytania.

Nasi piłkarze mogą pojechać do Jastrzębia bez presji, mają za sobą serię siedmiu spotkań bez porażki, a przedłużenie jej o kolejne, będzie powodem do dużej satysfakcji. Mecz w sobotę 20 maja, o godz. 17.