Juniorzy Skry pokonali Stadion Śląski
Junior A1 | 26 sierpnia 2018

W drugim spotkaniu o mistrzostwo I ligi wojewódzkiej juniorzy Skry pokonali Stadion Śląski Chorzów 2 – 1.

Po pechowej drugiej kolejce (nasz zespół nie rozegrał spotkania z powodu awarii autokaru – mecz z Rybnikiem zostanie rozegrany  05.09.2018 g. 17.30), w trzecim terminie rozgrywek podopieczni trenera Szymczaka zmierzyli się z niepokonanym jak do tej pory Stadionem Śląskich Chorzów.

Całe spotkanie toczone było w szybkim tempie i obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych. Nasza drużyna objęła prowadzenie w 19 minucie gry, po strzale Malinowskiego, który sfinalizował podanie Gołębiowskiego i zakończył  ładną i składną akcję całego zespołu. Po objęciu prowadzenie do głosu doszli goście, którzy odważniej i skuteczniej zagrali w ofensywie i nieco zdominowali środek pola gry. W 40 minucie  meczu chorzowianie doprowadzili do wyrównania. Napastnik gości wykorzystał nieporozumienie naszego golkipera i ulokował piłkę siatce.
Zwycięstwo Skrze zapewnił Kacper Wierus, który w 65 minucie zdobył gola strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego, po faulu na Jakubie Matyi.

KS Skra – Stadion Śląski Chorzów 2 – 1 (1 – 1)
niedziela 26.08.2018 godz. 12.00

Skra:

Kowalczyk – Ciepły, Napieraj, Podolski, Pakuła – Matyja, Rogala, Wierus, Malinowski – Gołębiowski, Wójcik (65’ Przygodzki)

Gole zdobywali:

1 – 0 Malinowski  19’ as Gołębiowski

1 – 1 Stadion  40’

2 – 1 Wierus  65’

SLJS - A1 - 1 liga  - komplet wyników SLJS - A1 - 1 liga  - tabele SLJS - A1 - 1 liga  - zawodnicy KS Skra A1