Z Rybnikiem nie zagrali ...
Junior A1 | 19 sierpnia 2018

Niestety, nie udało się naszym juniorom rozegrać drugiego ligowego spotkania. Nasz zespół nie dotarł na zawody z powodu awarii busa.

Do Rybnika na mecz drugiej kolejki pierwszej ligi wojewódzkiej z ROW-em wyjechał zgodnie z planem - o 8.15. NIestety, po godzinie podróży bus , którym podróżował zespół odmówił posłuszeństwa i ... stanał na drodze szybkiego ruchu. Do punktu docelowego pozostało ponad godzina podrózy, a przewoźnik współpracujący z naszym klubem dopiero po godzinie 10.00 mógł wysłać bus zastepczy.

W tej sytuacji tranaer skontaktował się z kierownictwem rybnickiego Klubu oraz arbitrem mającym prowadzić zawody. Strony zgodnie ustaliłi, iż chcą rozegrać mecz w innym terminie.
O zaistniałej sytuacji zarząd naszego Klubu poinformował wydział gier Śląskiego ZPN.

Nowy termin zostanie ustalony w najbliższych dniach.

SLJS - A1 - 1 liga  - komplet wyników SLJS - A1 - 1 liga  - tabele SLJS - A1 - 1 liga  - zawodnicy KS Skra A1