Wygrany sparing z Zielonymi
Junior A1 | 28 lipca 2018

W dniu dzisiejszym drugi swój mecz kontrolny rozegrali juniorzy starsi naszego Klubu. Skra wsparta zawodnikami z pierwszego zespołu pokonała w Żarkach miejscowych Zielonych 1 – 2.

Wraz zespołem juniorów na grę kontrolną pojechali Sebastian Siwek, Mariusz Holik, Dominik Marek, Maciej Buławski., oraz Łukasz Krzczuk którzy wzmocnili kadrę juniorów.

Pierwsza połowa, w której w naszym składzie zagrali wyłącznie juniorzy starsi zakończyła się brammkowym remisem.. Choć to nasz zespół był aktywniejszy, to gospodarze zdobyli w końcowych minutach pierwszej odsłony zdobyli gola.  Dla naszej drużyny do siatki rywali  trafił Radek Gołębiowski, który zabrał piłkę stoperowi Zielonych i w sytuacji  „jeden na jeden” okazał się lepszy od golkipera gospodarzy.

W drugiej połowie nasz zespół zdominował już poczynania rywala. Skra wzmocniona wspomnianymi wyżej zawodnikami była zespołem lepszym i zdobyła kolejne dwa gole autorstwa Sebastiana Siwka, który wykorzystał dokładne podania kolegów. Goili mogło być więcej ale kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystali m.in. Siwek i  Buławski.

Zieloni Żarki – Skra Częstochowa 2:3(1:1)