Juniorzy starsi zagrali tylko 35 minut …
Junior A1 | 10 czerwca 2018

Okazałym zwycięstwem zakończyli mistrzowski sezon juniorzy starsi naszego Klubu. Skra pokonała 11 – 0 w Miedźnie miejscowy Grom, a uczyniła to jedynie w 35 minut ….
Juniorzy młodsi  zremisowali w Katowicach z Gieksą 2 – 2, choć w 26 minucie gry prowadzili już 2 – 0.

Mistrzowie II ligi wojewódzkiej (tytuł Skra zapewniła sobie już 2 kolejki temu) wybrali się na ostatni mecz ligowy do Miedźna w niedzielne popołudnie. Po 35 minutach gry gospodarze zdecydowali się opuścić plac gry , bo dalsza rywalizacja wg. trenerów obu zespołów nie miała sensu. Różnica poziomów dzielących obie drużyny była drastycznie duża, bo w tym czasie nasz zespół zdążył rywalowi zaaplikować już  11 goili !

Świetnie mecz, którego stawką dla naszego zespołu było wicemistrzostwo II ligi wojewódzkiej z GKS Katowice rozpoczęli podopieczni trenera Siudy. Skra w 9 minuice po golu Lampy prowadziła 1 – 0. W 26 minucie meczu do siatki rywali trafił Błędowski i wydawało się, że nasz zespół będzie spokojnie kontrolował dalszy przebieg zmagań. Niestety, w drugiej połowie rywale zdołali się mocno zmobilizować i po dwóch golach Zalewskiego doprowadzili do remisu.

Junior młodszy B1 – rocznik 2001/02 – II liga wojewódzka
GKS Katowice - Skra  Częstochowa 2 - 2
sobota, 09.06.2018 g. 11.00
Katowice, ul. Alfreda 1

KS Skra:

Biegański (65’ Mitas) – Błędowski (57’ Migdał), Norberciak, Kapkowski, Schwartzman – Podolski, Napieraj – Przygodzki, Gołębiowski, Niedźwiedź (75’ Juchnik) – Lampa (75’ Marzec)

Gole zdobywali:

0 – 1  Lampa – 9’
0 – 2  Błędowski – 26’
1 – 2  Zalewski  - 61’
2 – 2   Zalewski – 70’

,

Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka - wyniki Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka - tabele Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka  - zawodnicy

.

Junior starszy A1 – rocznik 1999/00 – II liga wojewódzka
Grom Miedźno - Skra Częstochowa 0 - 11
niedziela, 10.06.2018 g. 14.30
Miedźno, ul. Szkolna 5

KS Skra:

Dróżdz – Opala, Wierus, Pakuła – Piątkowski, Rogala, Matyja, Wiekiera, Marek – Jaworski , Kowalczyk

.

Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka - tabele Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka - wyniki Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka -zawodnicy