Juniorzy zwycięsko odrobili zaległości
Junior A1 | 23 maja 2018

Wysokim zwycięstwem zakończyli zaległy pojedynek z 9 kolejki spotkań juniorzy starsi naszego Klubu. Skra w pojedynku rozegranym we Niegowej pokonała miejscową Jurę 11 - 0.

Mecz zgodnie z oczekiwaniem przebiegał po myśli naszego zespołu. Podopieczni trenera Szymczaka wysokim pressingiem  zneutralizowali poczynania gospodarzy, tworząc mnóstwo okazji do zdobycia gola. Wykorzystali jedenaście, kontrolując przebieg spotkania niemal przez cały mecz.
W końcowych minutach zabrakło koncentracji i kunsztem bramkarskim musiał wykazać się Artur Kowalczyk, który dwukrotnie obronił groźne strzały rywali.

Junior starszy A1 – rocznik 1999/00 – II liga wojewódzka
Jura Niegowa - Skra Częstochowa  0 - 11
środa, 23.05.2018 g. 17.00
Niegowa, ul. Bankowa