Junior: Bez bramek w derbach Częstochowy
Junior A1 | 19 maja 2018

Nie dane było dość licznie zgromadzonym kibicom zobaczyć goli w meczu derbowym rozegranym o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej w kategorii B1 – junior młodszy, pomiędzy Skrą a Rakowem. W spotkaniu, pełnym walki zawodnicy obu drużyn nie uraczyli publiki również wieloma sytuacjami podbramkowymi. Dominowała uważna gra w defensywie i walka o każdy metr boiska.

Spotkanie w II lidze juniora starszego A1 nasz zespół rozegra dopiero w środowe popołudnie.

Junior młodszy B1 – rocznik 2001/02 – II liga wojewódzka
Skra  Częstochowa  -  Raków Częstochowa 0 - 0
sobota 19.05.2018 g. 12.30
Częstochowa, ul. Loretańska 20

W pierwszej połowie schowana w głębokiej defensywie ekipa gości czyhała na błędy Skry i możliwość wyprowadzenia skutecznego kontrataku. W drugiej odsłonie tego ciekawego spotkania role się odwróciły Teraz zawodnicy z Limanowskiego byli stroną dominującą i przeważali w ataku pozycyjnym, jednak niewiele z tego wynikało. Większe zagrożenie w 68 minucie gry stworzył Kapkowski zagrywając niedokładnie do Biegańskiego, ale oprócz podniesionego ciśnienia naszego golkipera nie dało się odczuć zagrożenia.
Meczowa akcja meczu rozegrała się na trzy minuty przed końcem zawodów. Tym razem Gołębiowski wykorzystał niedecydowanie obrońcy Rakowa, wyłuskał piłkę spod jego nóg i pomknął w pole karne, oddając strzał z ostrego kąta. Niestety, na posterunku był bramkarz czerwono-niebieskich, który sparował piłkę przed siebie. Z prezentu nie skorzystał Przygodzki, którego dobitka poszybowała nad poprzeczką.

KS Skra:

Biegański – Błędowski (66' Mendrela), Kapkowski, Migdał, Niedźwiedź – Lampa (Juchnik), Podolski, Gołębiowski, Schwartzman - Napieraj – Przygodzki

,

Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka - wyniki Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka - tabele Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka  - zawodnicy

Junior starszy A1 – rocznik 1999/00 – II liga wojewódzka
Jura Niegowa - Skra Częstochowa  - przełożony
niedziela, 20.05.2018 g. 14.00 – nowy termin 23.05.2018 g. 17.00
Niegowa, ul. Bankowa

Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka - tabele Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka - wyniki Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka -zawodnicy

,