Dwa ligowe zwycięstwa juniorów
Junior A1 | 30 kwietnia 2018

Zarówno juniorzy starsi jak i młodsi wygrali swoje weekendowe, ligowe spotkania. W kategorii A1 Skra na STO Arenie pokonała Lot Konopiska. W kategorii B1, juniorzy młodsi w Radzionkowie ograli Ruch 3 – 0.

Juniorzy starsi i juniorzy młodsi walczą na boiskach II ligi wojewódzkiej o awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. W obu spotkaniach nasze zespoły były faworytami rywalizacji.

Junior młodszy B1 – rocznik 2001/02 – II liga wojewódzka
Ruch Radzionków - Skra  Częstochowa 0 - 3
sobota 28.04.2018 g. 11.00
Bytom, ul. Narutowicza 11

KS Skra:

Kowalczyk (60' Pędzioch) - Błędowski (60' Juchnik) , Kapkowskim (55' Kapkowski) , Norberciak, Mendrela (41' Niedźwiedź)  - Podolski, Napieraj - Schwartzman, Gołębiowski (70' Marzec), Przygodzki - Lampa

Gole zdobywali:

0 - 1 - Lampa - 16'
0 - 2 - Norberciak - 27'
0 - 3 - Pietryszyn (samobój) - 53'

,

Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka - wyniki Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka - tabele Junior młodszy B1 - Skra I r. 2001/02  - II liga wojewódzka  - zawodnicy

.

Junior starszy A1 – rocznik 1999/00 – II liga wojewódzka
Skra Częstochowa – LOT Konopiska  4 - 1
niedziela, 29.04.2018 g. 12.00
STO Arena Częstochowa, ul. Loretańska 20

Od pierwszej do ostatniej minuty nasz zespół dominował na boisku. Rozmiary zwycięstwa powinny być wyższe, ale nasz zespół, miejmy nadzieje skuteczność pozostawił na inne mecze, bowiem okazji do zdobycia gola było mnóstwo. Między innym podopieczni trenera Szymczaka nie wykorzystali rzutu karnego.
W końcowych minutach gry, nasz zespół nie utrzymał koncentracji i goście zdobyli gola honorowego.

KS SKra:

Dróżdż (50' Kowalczyk) - Maciejewski, Opala, Wychowaniec, Pakuła (60' Król) - Flak, Rogala, Marek (46' Juchnik) - Piątkowski, Jaworski, Wiekiera

Wiekiera, Marek, Flak, Jaworski

Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka - wyniki Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka - wyniki Junior starszy A1 - Skra  r. 1999/00  - II liga wojewódzka -zawodnicy