Zwycięstwo juniorów starszych w posezonowym test meczu
Junior A1 | 1 grudnia 2017

W miniony czwartek juniorzy starsi naszego klubu rozegrali posezonowy sparing. Trener Szymczak mógł sprawdzić dwóch nowych zawodników, których chętnie Zarząd widział by w rundzie wiosennej w szeregach mistrza jesieni.

Nasza drużyna juniorów w posezonowym test meczu wysoko wygrała z seniorami A-klasowego orlika Blachownia. Trener Szymczak sprawdził dwóch nowych zawodników, z którymi prowadzone są rozmowy dotyczące transferu do naszego Klubu. W meczu zdecydował się wystąpić Alan Jaworski, jednak nieco po kwadransie gry poprosił o zmianę bowiem rehabilitowany staw skokowy dał o sobie znać.

Nasz zespół dominował na murawie przez całe spotkanie i nie miał większych kłopotów ze zdobywaniem goli. Nie lada wyczynem popisał się autor pięciu celnych trafień zanotował Mateusz Wiekiera, który zmienił w 17 minucie meczu wspomnianego Jaworskiego. Dwa gole zdobył Piątkowski a po jednym dołożyli Rogala i Marek.

Skra 99/00 – Orlik Blachownia 9:1(4:0)
czwartek  23.11.2017 godz.19:30
STO Arena, Częstochowa, ul. Loretańska

Bramki: Wiekiera x5, Piątkowski x2, Rogala, Marek