W ligach juniorów cenne zwycięstwo młodszych i kolejny festiwal strzelecki starszych
Junior A1 | 8 października 2017

Udany weekend mieli nasi juniorzy.  Młodsi  z rocznika 2001 w ważnym dla układu ligowej tabeli spotkaniu wywalczyli komplet punktów pokonując w Bytomiu Bytomski Sport 3 – 2. Starsi w dniu dzisiejszym zgodnie z oczekiwaniami wysoko pokonali Jurę Niegowa.

Junior  B1 – rocznik 2001/02  – II liga wojewódzka
Bytomski Sport  - Skra  Częstochowa 2 - 3
sobota  07.10.17  godz.: 10.00
Bytom (Szombierki - sztuczna)

Wkrótce więcej informacji o meczu….

B1 - junior młodszy - r. 2001/02 - wyniki B1 - junior młodszy - r. 2001/02 - tebele B1 - junior młodszy - r. 2001/02 - zawodnicy

.

Junior  A1 – rocznik 1999/00 – II liga wojewódzka
Skra  Częstochowa – Jura Niegowa 18 - 0
niedziela  07.10.2017  godz.: 14.00
STO Arena Częstochowa, ul. Loretańska 20

Niedzielna rywalizacja naszych juniorów to kolejne spotkanie, w którym rywal starał się, walczył, ale nie miał zbyt dużych argumentów na przeciwstawienie się sile ofensywnej naszego zespołu. Do przerwy podopieczni trenera Szymczaka prowadzili 8 – 0. W drugiej połowie nasz zespół dołożył kolejnych 10 celnych trafień.

Skra:

Kowalczyk – Maciejewski, Opala, Wychowaniec, Pakuła – Matyja, Rogala, Wierus, Piątkowski – Napieraj – Jaworski (32’ Wiekiera)

A1 - junior starszy - r. 1999/00 - wyniki A1 - junior starszy - r. 1999/00 - tebele A1 - junior starszy- r. 1999/00 - zawodnicy