Juniorzy starsi z kompletem punktów, młodsi ulegli w starciu z liderem
Junior A1 | 1 października 2017

W Gliwicach podopieczni trenera Pasieki po asyście  Marcela Przygodzkiego i golu Marcela Nurka prowadzili, lecz nie zdobyli punktów w starciu z liderem rozgrywek.  W Poraju juniorzy starsi z kolei, do przerwy przegrywali z miejscową polonią. W drugiej połowie „wrzucili” wyższy bieg i zaaplikowali rywalowi cztery gole, a mogli nieco więcej.

Junior  A1 – rocznik 1999/00 – II liga wojewódzka
Polonia Poraj - Skra  Częstochowa 1 - 4
niedziela  24.09.2017  godz.: 13:00
Poraj, ul. Sportowa 1

Polonia Poraj to pierwszy zespół , który w obecnych rozgrywkach zmusił nasz zespół do wzmożonego wysiłku. W całym spotkaniu to nasz zespół prowadził grę, ale do szatni po 45 minutach gry to gospodarze schodzili z jedno bramkowym prowadzeniem. Po kontrataku napastnik Polonii zdołał pokonać Artura Kowalczyka.
W drugiej Polowie gry nasz zespół wreszcie znalazł sposób na skuteczne zakończenie swoich akcji. Obraz gry się nie zmienił, jednak diametralnie zmieniło się wykończenie konstruowanych akcji ofensywnych przez nasz zespół. Do wyrównania w 58 minucie meczu doprowadził Eryk Napieraj. Kolejne gole nasza drużyna zdobywał dopiero w ostatnich 10 minutach meczu. W dwie minuty na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Dominik Marek, a rezultat rywalizacji  w 86 minucie  ustalił Daniel Flak. Podopieczni trenera Szymczaka po ciężkim boju  pokonali Polonię 4 – 1.

KS Skra:

Kowalczyk – Flak, Opala, Wychowaniec, Pakuła – Piątkowski, Wierus, Napieraj, Matyja (46’ Wiekiera) – Jaworski – Marek

.

A1 - junior starszy - r. 1999/00 - wyniki A1 - junior starszy - r. 1999/00 - tebele A1 - junior starszy- r. 1999/00 - zawodnicy

.

Junior  B1 – rocznik 2001/02  – II liga wojewódzka
Piast Gliwice - Skra  Częstochowa 3 - 1
sobota  30.09.2017  godz.: 13.00
Gliwice, ul. Sokoła

KS Skra:

Mitas - Podolski, Kapkowski, Norberciak, Krupa (78' Błędowski) - Gołębiowski, Kempa - Bąk (62' Mendrela), Przygodzki (70'Juchnik), Schwartzman (65' NIedźwiedź) - Nurek (41' Nowak)

0 - 1 Nurek 22' as. Przygodzki
1 - 1 Piast 26'
2 - 1 Piast 58'
3 - 1 Piast 62'

W 37min nasz bramkarz Krsytian Mitas obronił rzut karny

B1 - junior młodszy - r. 2001/02 - wyniki B1 - junior młodszy - r. 2001/02 - tebele B1 - junior młodszy - r. 2001/02 - zawodnicy