W trzecim meczu również „dwu cyfrówka”
Junior A1 | 7 września 2017

W trzecim ligowym spotkaniu nasz zespół juniorów starszych odniósł trzecie pewne zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Szymczaka spotkanie rozegrali na boisku rywala. W Kiedrzynie Skra rozgromiła Orzeł Kiedrzyn 14 – 0.

Mecz podobnie jak poprzednie spotkania naszego zespołu miał jednostronny przebieg.  Gospodarze mimo starań, nie byli w stanie przeciwstawić się dobrze zorganizowanej grze niebiesko – biało – czerwonych.
Warto odnotować, iż na boisku w Kiedrzynie w barwach Skry zadebiutował Alan Jaworski, który po wygaśnięciu kontraktu jaki  łączył go przez trzy lata z Rakowem Częstochowa, za kolejny Klub, w którym będzie chciał rozwijać swój piłkarski talent  obrał sobie Skrę.  Alan pojawił się na płycie boiska w drugiej połowie, w której aż sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców !
W meczu nie wystąpił najskuteczniejszy zawodnik ligi juniorów Mateusz Piątkowski, który na treningu pierwszego zespołu nabawił się drobnego urazu.
Teraz przed naszym zespołem 10 dni przerwy od ligowych zmagań, bowiem w czwartej kolejce w kalendarzu mamy pauzę. Potem czeka nas derbowy pojedynek przy ulicy Sabinowskiej i to już na pewno nie będzie „spacerek” .

Junior  A1 – rocznik 1999/00 – II liga wojewódzka
Orzeł Kiedrzyn - Skra  Częstochowa  0 - 14
środa 06.09.2017 godz.: 16.00
Kiedrzyn, ul. Zakopiańska

KS Skra:

Kowalczyk – Wychowaniec, Krząpa, Opala, Pakuła (46’ Jaworski) – Marek (60’ Wiekiera), Wierus, Rogala, Flak - Matyja (53’ Maciejewski) – Napieraj

Gole zdobywali:

Jaworski x 6, Marek x 2, Rogala x 2, Matyja x 2 , Wierus, Wiekiera

.

A1 - junior starszy - r. 1999/00 - wyniki A1 - junior starszy - r. 1999/00 - tebele A1 - junior starszy- r. 1999/00 - zawodnicy