TERMINARZ - Rocznik 2002/03 - ŚLT C1 - II liga śląska / Sezon 2016/2017
I Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Jaworzno Zaborze Zabrze 2016-08-28 11:00 1:0
Rozwój Katowice Ruch Radzionków 2016-08-28 11:00 5:1
Gwarek Zabrze Orbita Bukowno 2016-08-28 11:00 3:2
Skra Częstochowa Górnik Zabrze S.A. 2016-08-27 10:00 1:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Orbita Bukowno 2016-09-04 11:00 1:2
Górnik Zabrze S.A. Gwarek Zabrze 2016-09-04 11:00 0:7
Górnik Jaworzno Rozwój Katowice 2016-09-04 11:00 0:7
Ruch Radzionków Skra Częstochowa 2016-09-04 09:30 3:1
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Rozwój Katowice Zaborze Zabrze 2016-09-08 17:00 8:0
Gwarek Zabrze Ruch Radzionków 2016-09-08 17:00 1:3
Orbita Bukowno Górnik Zabrze S.A. 2016-09-08 17:00 5:3
Skra Częstochowa Górnik Jaworzno 2016-09-08 15:30 3:0
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Górnik Zabrze S.A. 2016-09-11 11:00 1:2
Ruch Radzionków Orbita Bukowno 2016-09-11 11:00 1:0
Górnik Jaworzno Gwarek Zabrze 2016-09-11 11:00 2:3
Rozwój Katowice Skra Częstochowa 2016-09-12 16:00 6:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Gwarek Zabrze Rozwój Katowice 2016-09-18 11:00 3:4
Orbita Bukowno Górnik Jaworzno 2016-09-18 11:00 0:2
Górnik Zabrze S.A. Ruch Radzionków 2016-09-18 11:00 1:3
Skra Częstochowa Zaborze Zabrze 2016-09-17 10:00 1:0
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Ruch Radzionków 2016-09-22 16:30 0:2
Górnik Jaworzno Górnik Zabrze S.A. 2016-09-22 16:30 2:2
Rozwój Katowice Orbita Bukowno 2016-09-22 16:30 4:0
Skra Częstochowa Gwarek Zabrze 2016-09-22 15:30 2:1
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Gwarek Zabrze Zaborze Zabrze 2016-09-25 10:00 3:0
Górnik Zabrze S.A. Rozwój Katowice 2016-09-25 11:00 1:1
Ruch Radzionków Górnik Jaworzno 2016-09-25 11:00 4:1
Orbita Bukowno Skra Częstochowa 2016-09-25 11:00 2:1
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Górnik Jaworzno 2016-10-02 11:00 1:1
Ruch Radzionków Rozwój Katowice 2016-10-02 11:00 0:3
Orbita Bukowno Gwarek Zabrze 2016-10-02 11:00 0:4
Górnik Zabrze S.A. Skra Częstochowa 2016-10-02 09:00 0:0
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Zaborze Zabrze 2016-10-09 11:00 2:0
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze S.A. 2016-10-27 09:00 3:0
Rozwój Katowice Górnik Jaworzno 2016-10-09 11:00 8:0
Skra Częstochowa Ruch Radzionków 2016-10-19 16:00 1:2
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Rozwój Katowice 2016-10-16 11:00 0:4
Ruch Radzionków Gwarek Zabrze 2016-10-16 11:00 0:2
Górnik Zabrze S.A. Orbita Bukowno 2016-10-16 11:00 0:0
Górnik Jaworzno Skra Częstochowa 2016-10-16 11:00 1:5
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Zabrze S.A. Zaborze Zabrze 2016-10-23 11:00 2:0
Orbita Bukowno Ruch Radzionków 2016-10-23 11:00 1:1
Gwarek Zabrze Górnik Jaworzno 2016-10-23 10:00 6:0
Skra Częstochowa Rozwój Katowice 2016-10-22 10:00 0:3
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Rozwój Katowice Gwarek Zabrze 2016-10-30 11:00 2:0
Górnik Jaworzno Orbita Bukowno 2016-10-30 11:00 2:1
Ruch Radzionków Górnik Zabrze S.A. 2016-10-30 11:00 1:1
Zaborze Zabrze Skra Częstochowa 2016-10-30 10:00 0:2
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Ruch Radzionków Zaborze Zabrze 2016-11-06 11:00 3:0
Górnik Zabrze S.A. Górnik Jaworzno 2016-11-06 11:00 0:2
Orbita Bukowno Rozwój Katowice 2016-11-06 11:00 2:2
Gwarek Zabrze Skra Częstochowa 2016-11-06 11:00 1:0
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Gwarek Zabrze 2016-11-13 11:00 1:4
Rozwój Katowice Górnik Zabrze S.A. 2016-11-13 11:00 5:0
Górnik Jaworzno Ruch Radzionków 2016-11-13 11:00 0:2
Skra Częstochowa Orbita Bukowno 2016-11-13 11:00 0:1
I Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Orbita Bukowno GLKS Gmina Kłomnice 2017-03-19 11:00 2:0
Gwarek Zabrze Ruch Radzionków 2017-03-19 11:00 2:1
Piast Gliwice S.A. UKS Ruch Chorzów 2017-03-17 12:00 3:0
Skra Częstochowa Polonia Bytom 2017-03-19 12:00 3:0
II Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice UKS Ruch Chorzów 2017-03-26 11:00 1:4
Polonia Bytom Piast Gliwice S.A. 2017-03-25 09:00 0:2
Orbita Bukowno Gwarek Zabrze 2017-05-11 16:00 2:0
Ruch Radzionków Skra Częstochowa 2017-03-26 10:30 3:0
III Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Gwarek Zabrze GLKS Gmina Kłomnice 2017-04-02 10:00 3:1
Piast Gliwice S.A. Ruch Radzionków 2017-04-01 11:00 1:0
UKS Ruch Chorzów Polonia Bytom 2017-04-01 09:00 3:1
Skra Częstochowa Orbita Bukowno 2017-04-02 12:00 1:3
IV Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Polonia Bytom 2017-04-09 11:00 2:2
Ruch Radzionków UKS Ruch Chorzów 2017-04-09 11:00 2:1
Orbita Bukowno Piast Gliwice S.A. 2017-04-09 11:00 1:0
Gwarek Zabrze Skra Częstochowa 2017-04-09 12:15 5:0
V Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. Gwarek Zabrze 2017-05-24 18:00 2:1
UKS Ruch Chorzów Orbita Bukowno 2017-05-24 18:00 0:2
Polonia Bytom Ruch Radzionków 2017-06-08 18:00 3:0
Skra Częstochowa GLKS Gmina Kłomnice 2017-04-20 17:30 0:4
VI Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Ruch Radzionków 2017-05-10 18:00 0:3
Orbita Bukowno Polonia Bytom 2017-04-23 11:00 3:1
Gwarek Zabrze UKS Ruch Chorzów 2017-04-23 10:00 5:0
Skra Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2017-04-23 12:00 1:2
VII Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. GLKS Gmina Kłomnice 2017-05-31 09:30 0:0
Gwarek Zabrze Polonia Bytom 2017-05-31 18:00 7:1
Ruch Radzionków Orbita Bukowno 2017-05-31 18:00 0:0
UKS Ruch Chorzów Skra Częstochowa 2017-04-29 09:00 2:2
VIII Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Orbita Bukowno 2017-05-07 11:00 0:4
Ruch Radzionków Gwarek Zabrze 2017-05-07 11:00 1:1
UKS Ruch Chorzów Piast Gliwice S.A. 2017-05-09 17:00 1:0
Polonia Bytom Skra Częstochowa 2017-05-07 11:00 4:0
IX Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
UKS Ruch Chorzów GLKS Gmina Kłomnice 2017-05-13 09:00 3:1
Piast Gliwice S.A. Polonia Bytom 2017-05-13 11:00 2:0
Gwarek Zabrze Orbita Bukowno 2017-05-14 10:00 2:0
Skra Częstochowa Ruch Radzionków 2017-05-14 12:00 2:0
X Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Gwarek Zabrze 2017-05-21 11:00 1:9
Ruch Radzionków Piast Gliwice S.A. 2017-05-21 11:00 1:4
Polonia Bytom UKS Ruch Chorzów 2017-05-21 11:00 1:1
Orbita Bukowno Skra Częstochowa 2017-06-07 17:00 3:0
XI Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Polonia Bytom GLKS Gmina Kłomnice 2017-05-28 11:00 5:0
UKS Ruch Chorzów Ruch Radzionków 2017-05-27 09:00 3:0
Piast Gliwice S.A. Orbita Bukowno 2017-05-27 11:00 3:3
Skra Częstochowa Gwarek Zabrze 2017-05-28 12:00 1:6
XII kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Gwarek Zabrze Piast Gliwice S.A. 2017-06-04 10:00 3:2
Orbita Bukowno UKS Ruch Chorzów 2017-06-04 11:00 2:1
Ruch Radzionków Polonia Bytom 2017-06-04 11:00 0:1
GLKS Gmina Kłomnice Skra Częstochowa 2017-06-04 11:00 2:6
XIII Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Ruch Radzionków GLKS Gmina Kłomnice 2017-06-11 11:00 -:-
Polonia Bytom Orbita Bukowno 2017-06-11 11:00 2:3
UKS Ruch Chorzów Gwarek Zabrze 2017-06-11 11:00 3:0
Piast Gliwice S.A. Skra Częstochowa 2017-06-11 11:00 3:0
XIV Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Piast Gliwice S.A. 2017-06-18 11:00 1:4
Polonia Bytom Gwarek Zabrze 2017-06-18 11:00 2:5
Orbita Bukowno Ruch Radzionków 2017-06-18 11:00 3:0
Skra Częstochowa UKS Ruch Chorzów 2017-06-13 17:30 1:1
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XXXIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Piast Żmigród
0 : 2
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
MultiMetal Inel Serwis KIK Jędryka Kontur Druk Michaś ARTO Piekarnia System_info_czewa Linex MPK Decathlon VIP Cathering Kubik Radio_Fon bonsai Bombka Częstochowa Amasol Partner Nadwozia sgp Stacherczak 4sport.pl Stolzle Polmarkus Bartex TeleTorty PKS Częstochowa Radio Jura
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 GKS Jastrzębie Zdrój 34 70 72:29
2 Ruch Zdzieszowice 34 69 59:27
3 Rekord Bielsko Biała 34 57 58:35
4 KS Polkowice 34 56 63:40
5 Stal Brzeg 34 55 55:43
6 Miedź II Legnica 34 55 53:48
7 Skra Częstochowa 34 54 53:35
8 Stal Bielsko Biała 34 51 48:30
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Łukasz Kowalczyk7
2Patryk Mularczyk7
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 10.06.2017
Skra Częstochowa
2 : 2
Piast Gliwice
Rocznik 2002/03 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLM D1 - III liga śląska. XIV Kolejka
Piątek, 16.06.2017
Skra Częstochowa
6 : 1
Victoria Częstochowa
Rocznik 2003/04 - ŚLT C2 - I liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Zagłębie Sosnowiec
4 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003/04 - ŚLM C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra II Częstochowa
0 : 0
GKS Gieksa Katowice
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 2
Ajaks II Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK - E 1 - I LIGA. V Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Polonia Poraj
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2008 - ORLIK I - E2. XIII Kolejka
Piątek, 09.06.2017
Skra I Częstochowa
2 : 7
APN I Częstochowa
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 14 33 30:11
2 Skra Częstochowa 14 26 28:16
3 Piast Gliwice 14 23 31:18
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Orbita Bukowno 14 35 31:10
2 Gwarek Zabrze 14 31 49:17
3 Piast Gliwice S.A. 14 29 28:12
...
7 Skra Częstochowa 14 11 17:38
Tabela
Rocznik 2003/04 - ŚLT C2 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 MKS Żory 14 30 38:26
2 Raków Częstochowa 14 26 26:13
3 Ruch Chorzów S.A. 14 21 25:21
...
7 Skra Częstochowa 14 17 26:29