TERMINARZ - Rocznik 2002 - ŚLT C1 - II liga śląska - KONIEC / Sezon 2016/2017
I Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Jaworzno Zaborze Zabrze 2016-08-28 11:00 1:0
Rozwój Katowice Ruch Radzionków 2016-08-28 11:00 5:1
Gwarek Zabrze Orbita Bukowno 2016-08-28 11:00 3:2
Skra Częstochowa Górnik Zabrze S.A. 2016-08-27 10:00 1:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Orbita Bukowno 2016-09-04 11:00 1:2
Górnik Zabrze S.A. Gwarek Zabrze 2016-09-04 11:00 0:7
Górnik Jaworzno Rozwój Katowice 2016-09-04 11:00 0:7
Ruch Radzionków Skra Częstochowa 2016-09-04 09:30 3:1
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Rozwój Katowice Zaborze Zabrze 2016-09-08 17:00 8:0
Gwarek Zabrze Ruch Radzionków 2016-09-08 17:00 1:3
Orbita Bukowno Górnik Zabrze S.A. 2016-09-08 17:00 5:3
Skra Częstochowa Górnik Jaworzno 2016-09-08 15:30 3:0
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Górnik Zabrze S.A. 2016-09-11 11:00 1:2
Ruch Radzionków Orbita Bukowno 2016-09-11 11:00 1:0
Górnik Jaworzno Gwarek Zabrze 2016-09-11 11:00 2:3
Rozwój Katowice Skra Częstochowa 2016-09-12 16:00 6:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Gwarek Zabrze Rozwój Katowice 2016-09-18 11:00 3:4
Orbita Bukowno Górnik Jaworzno 2016-09-18 11:00 0:2
Górnik Zabrze S.A. Ruch Radzionków 2016-09-18 11:00 1:3
Skra Częstochowa Zaborze Zabrze 2016-09-17 10:00 1:0
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Ruch Radzionków 2016-09-22 16:30 0:2
Górnik Jaworzno Górnik Zabrze S.A. 2016-09-22 16:30 2:2
Rozwój Katowice Orbita Bukowno 2016-09-22 16:30 4:0
Skra Częstochowa Gwarek Zabrze 2016-09-22 15:30 2:1
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Gwarek Zabrze Zaborze Zabrze 2016-09-25 10:00 3:0
Górnik Zabrze S.A. Rozwój Katowice 2016-09-25 11:00 1:1
Ruch Radzionków Górnik Jaworzno 2016-09-25 11:00 4:1
Orbita Bukowno Skra Częstochowa 2016-09-25 11:00 2:1
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Górnik Jaworzno 2016-10-02 11:00 1:1
Ruch Radzionków Rozwój Katowice 2016-10-02 11:00 0:3
Orbita Bukowno Gwarek Zabrze 2016-10-02 11:00 0:4
Górnik Zabrze S.A. Skra Częstochowa 2016-10-02 09:00 0:0
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Zaborze Zabrze 2016-10-09 11:00 2:0
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze S.A. 2016-10-27 09:00 3:0
Rozwój Katowice Górnik Jaworzno 2016-10-09 11:00 8:0
Skra Częstochowa Ruch Radzionków 2016-10-19 16:00 1:2
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Rozwój Katowice 2016-10-16 11:00 0:4
Ruch Radzionków Gwarek Zabrze 2016-10-16 11:00 0:2
Górnik Zabrze S.A. Orbita Bukowno 2016-10-16 11:00 0:0
Górnik Jaworzno Skra Częstochowa 2016-10-16 11:00 1:5
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Górnik Zabrze S.A. Zaborze Zabrze 2016-10-23 11:00 2:0
Orbita Bukowno Ruch Radzionków 2016-10-23 11:00 1:1
Gwarek Zabrze Górnik Jaworzno 2016-10-23 10:00 6:0
Skra Częstochowa Rozwój Katowice 2016-10-22 10:00 0:3
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Rozwój Katowice Gwarek Zabrze 2016-10-30 11:00 2:0
Górnik Jaworzno Orbita Bukowno 2016-10-30 11:00 2:1
Ruch Radzionków Górnik Zabrze S.A. 2016-10-30 11:00 1:1
Zaborze Zabrze Skra Częstochowa 2016-10-30 10:00 0:2
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Ruch Radzionków Zaborze Zabrze 2016-11-06 11:00 3:0
Górnik Zabrze S.A. Górnik Jaworzno 2016-11-06 11:00 0:2
Orbita Bukowno Rozwój Katowice 2016-11-06 11:00 2:2
Gwarek Zabrze Skra Częstochowa 2016-11-06 11:00 1:0
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Zaborze Zabrze Gwarek Zabrze 2016-11-13 11:00 1:4
Rozwój Katowice Górnik Zabrze S.A. 2016-11-13 11:00 5:0
Górnik Jaworzno Ruch Radzionków 2016-11-13 11:00 0:2
Skra Częstochowa Orbita Bukowno 2016-11-13 11:00 0:1
I Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Orbita Bukowno GLKS Gmina Kłomnice 2017-03-19 11:00 2:0
Gwarek Zabrze Ruch Radzionków 2017-03-19 11:00 2:1
Piast Gliwice S.A. UKS Ruch Chorzów 2017-03-17 12:00 3:0
Skra Częstochowa Polonia Bytom 2017-03-19 12:00 3:0
II Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice UKS Ruch Chorzów 2017-03-26 11:00 1:4
Polonia Bytom Piast Gliwice S.A. 2017-03-25 09:00 0:2
Orbita Bukowno Gwarek Zabrze 2017-05-11 16:00 2:0
Ruch Radzionków Skra Częstochowa 2017-03-26 10:30 3:0
III Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Gwarek Zabrze GLKS Gmina Kłomnice 2017-04-02 10:00 3:1
Piast Gliwice S.A. Ruch Radzionków 2017-04-01 11:00 1:0
UKS Ruch Chorzów Polonia Bytom 2017-04-01 09:00 3:1
Skra Częstochowa Orbita Bukowno 2017-04-02 12:00 1:3
IV Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Polonia Bytom 2017-04-09 11:00 2:2
Ruch Radzionków UKS Ruch Chorzów 2017-04-09 11:00 2:1
Orbita Bukowno Piast Gliwice S.A. 2017-04-09 11:00 1:0
Gwarek Zabrze Skra Częstochowa 2017-04-09 12:15 5:0
V Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. Gwarek Zabrze 2017-05-24 18:00 2:1
UKS Ruch Chorzów Orbita Bukowno 2017-05-24 18:00 0:2
Polonia Bytom Ruch Radzionków 2017-06-08 18:00 3:0
Skra Częstochowa GLKS Gmina Kłomnice 2017-04-20 17:30 0:4
VI Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Ruch Radzionków 2017-05-10 18:00 0:3
Orbita Bukowno Polonia Bytom 2017-04-23 11:00 3:1
Gwarek Zabrze UKS Ruch Chorzów 2017-04-23 10:00 5:0
Skra Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2017-04-23 12:00 1:2
VII Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. GLKS Gmina Kłomnice 2017-05-31 09:30 0:0
Gwarek Zabrze Polonia Bytom 2017-05-31 18:00 7:1
Ruch Radzionków Orbita Bukowno 2017-05-31 18:00 0:0
UKS Ruch Chorzów Skra Częstochowa 2017-04-29 09:00 2:2
VIII Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Orbita Bukowno 2017-05-07 11:00 0:4
Ruch Radzionków Gwarek Zabrze 2017-05-07 11:00 1:1
UKS Ruch Chorzów Piast Gliwice S.A. 2017-05-09 17:00 1:0
Polonia Bytom Skra Częstochowa 2017-05-07 11:00 4:0
IX Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
UKS Ruch Chorzów GLKS Gmina Kłomnice 2017-05-13 09:00 3:1
Piast Gliwice S.A. Polonia Bytom 2017-05-13 11:00 2:0
Gwarek Zabrze Orbita Bukowno 2017-05-14 10:00 2:0
Skra Częstochowa Ruch Radzionków 2017-05-14 12:00 2:0
X Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Gwarek Zabrze 2017-05-21 11:00 1:9
Ruch Radzionków Piast Gliwice S.A. 2017-05-21 11:00 1:4
Polonia Bytom UKS Ruch Chorzów 2017-05-21 11:00 1:1
Orbita Bukowno Skra Częstochowa 2017-06-07 17:00 3:0
XI Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Polonia Bytom GLKS Gmina Kłomnice 2017-05-28 11:00 5:0
UKS Ruch Chorzów Ruch Radzionków 2017-05-27 09:00 3:0
Piast Gliwice S.A. Orbita Bukowno 2017-05-27 11:00 3:3
Skra Częstochowa Gwarek Zabrze 2017-05-28 12:00 1:6
XII kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Gwarek Zabrze Piast Gliwice S.A. 2017-06-04 10:00 3:2
Orbita Bukowno UKS Ruch Chorzów 2017-06-04 11:00 2:1
Ruch Radzionków Polonia Bytom 2017-06-04 11:00 0:1
GLKS Gmina Kłomnice Skra Częstochowa 2017-06-04 11:00 2:6
XIII Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
Ruch Radzionków GLKS Gmina Kłomnice 2017-06-11 11:00 -:-
Polonia Bytom Orbita Bukowno 2017-06-11 11:00 2:3
UKS Ruch Chorzów Gwarek Zabrze 2017-06-11 11:00 3:0
Piast Gliwice S.A. Skra Częstochowa 2017-06-11 11:00 3:0
XIV Kolejka / Runda wiosenna - II liga śląska
GLKS Gmina Kłomnice Piast Gliwice S.A. 2017-06-18 11:00 1:4
Polonia Bytom Gwarek Zabrze 2017-06-18 11:00 2:5
Orbita Bukowno Ruch Radzionków 2017-06-18 11:00 3:0
Skra Częstochowa UKS Ruch Chorzów 2017-06-13 17:30 1:1
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . IV Kolejka
Sobota, 19.08.2017 godz. 14:00
Stadion Stal Brzeg Brzeg ul. Sportowa 1
Stal Brzeg
vs
Skra Częstochowa
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . III Kolejka
Wtorek, 15.08.2017
Skra Częstochowa
3 : 2
KS Polkowice
SPONSORZY KLUBU
Linex MPK Stacherczak KIK VIP Cathering Amasol Kubik PKS Częstochowa bonsai Radio Jura 4sport.pl Decathlon sgp ARTO Piekarnia TeleTorty Częstochowa Michaś Partner Nadwozia Radio_Fon System_info_czewa Inel Serwis Kontur Druk Bombka Stolzle Jędryka Bartex Polmarkus
III Kolejka
I Zespół - III liga
Gwarek Tarnowskie Góry Ruch Zdzieszowice 0:2
Piast Żmigród Falubaz Zielona Góra 3:0
Zagłębie II Lubin Pniówek Pawłowice Śl. 3:1
Górnik II Zabrze Ślęza Wrocław 0:2
Unia Turza Śląska Lechia Dzierżoniów 1:2
Stilon Gorzów Stal Brzeg 3:2
Skra Częstochowa KS Polkowice 3:2
Polonia Głubczyce Rekord Bielsko Biała 1:2
Stal Bielsko Biała Miedź II Legnica 2:0
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Stal Bielsko Biała 3 9 5:1
2 Skra Częstochowa 3 7 7:2
3 Rekord Bielsko Biała 3 7 5:2
4 Stal Brzeg 3 6 10:3
5 KS Polkowice 3 6 9:6
6 Górnik II Zabrze 3 6 6:3
7 Lechia Dzierżoniów 3 6 4:3
8 Zagłębie II Lubin 3 6 5:5
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Mateusz Woldan 2
2Marcin Kowalski 1
2Piotr Mastalerz1
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. I Kolejka
Niedziela, 27.08.2017 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Orzeł Pawonków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. I Kolejka
Sobota, 19.08.2017 godz. 10:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Bytomski Sport sp. z o.o.
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. I Kolejka
Sobota, 19.08.2017 godz. 11:00
Stadion Raków Częstochowa Częstochowa, ul. Limanowskiego 83
Raków Częstochowa
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska. I Kolejka
Niedziela, 20.08.2017 godz. 11:00
Stadion Tyski Sport S.A. Tychy ul. Andersa 22
Tyski Sport S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - III liga śląska. I Kolejka
Sobota, 02.09.2017 godz. 13:00
Stadion Zieloni Żarki Żarki, ul. Steinkellera 3
Zieloni Żarki
vs
Skra II Częstochowa
Rocznik 2005 - ŚLM D1 - II liga śląska. I Kolejka
Niedziela, 20.08.2017 godz. 10:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Promotor Zabrze
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2002 - ŚLT C1 - II liga śląska - KONIEC. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 2
Ajaks II Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK - E 1 - I LIGA. V Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Polonia Poraj
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2008 - ORLIK I - E2. XIII Kolejka
Piątek, 09.06.2017
Skra I Częstochowa
2 : 7
APN I Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Grom Miedźno 0 0 0:0
2 Jura Niegowa 0 0 0:0
3 Orzeł Pawonków 0 0 0:0
...
13 Skra Częstochowa 0 0 0:0
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Bytomski Sport sp. z o.o. 0 0 0:0
2 UKS Ruch Chorzów 0 0 0:0
3 Stadion Śląski Chorzów 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze 0 0 0:0
2 Rekord Bielsko Biała 0 0 0:0
3 Podbeskidzie Bielsko Biała 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0