TERMINARZ - Rocznik 2010 - ORLIK MŁ - E2 - Gr. I / Sezon 2018/2019
IV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Orlik II Blachownia Ajaks V Częstochowa 2019-04-12 17:00 1:8
Alkas Aleksandria Lot Konopiska 2019-04-12 17:00 0:18
Sportowa I Częstochowa Skra I Częstochowa 2019-04-12 17:00 4:7
V Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Lot Konopiska Sportowa I Częstochowa 2019-04-26 17:00 -:-
Ajaks V Częstochowa Alkas Aleksandria 2019-04-27 11:30 -:-
Skra I Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-04-26 17:00 -:-
VI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Orlik II Blachownia Alkas Aleksandria 2019-04-30 17:00 -:-
Sportowa I Częstochowa Ajaks V Częstochowa 2019-04-30 17:00 -:-
Olimpia Huta Stara Lot Konopiska 2019-04-30 17:00 -:-
I Kolejka / Runda jesienna - I liga
Ajaks I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-08-24 17:00 15:0
Płomień Częstochowa Lot Konopiska 2018-09-24 18:00 9:4
Orlik I Blachownia Skra I Częstochowa 2018-08-28 16:00 8:6
II Kolejka / Runda jesienna - I liga
Lot Konopiska Orlik I Blachownia 2018-08-31 17:00 6:8
Ajaks I Częstochowa Płomień Częstochowa 2018-09-01 11:30 4:4
Raków Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-09-12 17:30 11:4
III Kolejka / Runda jesienna - I liga
Płomień Częstochowa Raków Częstochowa 2018-09-07 17:00 19:2
Orlik I Blachownia Ajaks I Częstochowa 2018-09-07 17:00 6:11
Skra I Częstochowa Lot Konopiska 2018-09-07 17:30 7:5
IV Kolejka / Runda jesienna - I liga
Raków Częstochowa Lot Konopiska 2018-09-15 10:00 7:7
Płomień Częstochowa Orlik I Blachownia 2018-09-14 17:00 19:7
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-09-14 17:00 4:2
V Kolejka / Runda jesienna - I liga
Lot Konopiska Ajaks I Częstochowa 2018-09-21 17:00 9:15
Orlik I Blachownia Raków Częstochowa 2018-09-21 17:00 7:3
Skra I Częstochowa Płomień Częstochowa 2018-09-21 17:00 5:11
VI Kolejka / Runda jesienna - I liga
Lot Konopiska Płomień Częstochowa 2018-09-28 17:00 2:5
Raków Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-09-29 10:00 2:9
Skra I Częstochowa Orlik I Blachownia 2018-09-28 17:30 7:4
VII Kolejka / Runda jesienna - I liga
Orlik I Blachownia Lot Konopiska 2018-10-05 17:00 10:7
Płomień Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-10-05 17:00 5:3
Skra I Częstochowa Raków Częstochowa 2018-10-02 16:30 4:7
VIII Kolejka / Runda jesienna - I liga
Ajaks I Częstochowa Orlik I Blachownia 2018-10-13 11:30 5:7
Raków Częstochowa Płomień Częstochowa 2018-10-13 12:30 7:5
Lot Konopiska Skra I Częstochowa 2018-10-12 17:00 8:3
IX Kolejka / Runda jesienna - I liga
Lot Konopiska Raków Częstochowa 2018-10-19 17:00 2:3
Orlik I Blachownia Płomień Częstochowa 2018-10-19 17:00 6:9
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-10-19 16:00 10:8
X Kolejka / Runda jesienna - I liga
Ajaks I Częstochowa Lot Konopiska 2018-10-26 17:00 10:2
Raków Częstochowa Orlik I Blachownia 2018-10-27 10:00 8:7
Płomień Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-10-26 17:00 12:3
I Kolejka / Runda wiosenna
Olimpia Huta Stara Alkas Aleksandria 2019-03-22 17:00 6:11
Sportowa I Częstochowa Orlik II Blachownia 2019-03-22 17:00 3:4
Skra I Częstochowa Lot Konopiska 2019-03-22 17:00 9:8
II Kolejka / Runda wiosenna
Sportowa I Częstochowa Olimpia Huta Stara 2019-03-29 17:00 16:1
Orlik II Blachownia Lot Konopiska 2019-03-29 17:00 7:8
Ajaks V Częstochowa Skra I Częstochowa 2019-03-28 16:30 0:7
III Kolejka / Runda wiosenna
Lot Konopiska Ajaks V Częstochowa 2019-04-05 17:00 6:7
Olimpia Huta Stara Orlik II Blachownia 2019-04-05 17:00 1:4
Skra I Częstochowa Alkas Aleksandria 2019-04-05 17:00 19:2
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXI Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Widzew Łódź
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXX Kolejka
Środa, 24.04.2019
Elana Toruń
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Manager Art Decathlon Michaś 4sport.pl System_info_czewa Limpol Inel Serwis Stacherczak TeleTorty VITABRI Bartex Forma Radio_Fon Bombka Partner Nadwozia SERVECOM Emantia MURAX bonsai MPK Midex Jędryka Kserograf MB Medica Częstochowa Immuno Lab Kontur Druk Polmarkus Linex Radio Jura KIK ARTO Piekarnia Kubik Allegro Foto Rek Universal24
XXX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Elana Toruń Skra Częstochowa 2:1
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 0:2
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 30 55 59:21
2 Widzew Łódź 30 51 42:23
3 GKS Bełchatów 30 51 35:17
4 Olimpia Grudziądz 30 50 58:40
...
11 Skra Częstochowa 30 39 28:41
...
15 Siarka Tarnobrzeg 30 33 29:49
16 Ruch Chorzów 30 31 35:37
17 Rozwój Katowice 30 30 32:44
18 ROW 1964 Rybnik 30 29 23:36
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń7
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 22 1 14:157
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12