TERMINARZ - Rocznik 2010 - ORLIK MŁ - E2 - Gr. II / Sezon 2018/2019
IV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Jurajskie Wilki Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2019-04-12 17:00 2:5
Ajaks IV Częstochowa Płomień Czarny Las 2019-04-13 11:30 3:8
Skra II Częstochowa Unia Rędziny 2019-04-12 17:30 2:6
V Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Płomień Czarny Las Stradom Częstochowa 2019-04-26 17:00 -:-
Unia Rędziny Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-04-26 17:00 -:-
Ajaks II Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2019-04-27 10:00 -:-
VI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Ajaks IV Częstochowa Unia Rędziny 2019-04-30 17:00 -:-
Stradom Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2019-04-30 17:00 -:-
Skra II Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-04-30 17:30 -:-
I Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-08-24 17:00 5:5
Unia Rędziny Ajaks IV Częstochowa 2018-08-24 17:00 7:4
Warta Mstów Sportowa I Częstochowa 2018-08-29 17:00 10:4
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-09-11 17:30 6:5
II Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2018-08-31 17:00 5:9
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Unia Rędziny 2018-08-31 17:00 2:5
Sportowa I Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-08-31 17:00 12:2
Skra II Częstochowa Warta Mstów 2018-08-31 17:00 4:16
III Kolejka / Runda jesienna
Warta Mstów Stradom Częstochowa 2018-09-04 17:30 12:1
Unia Rędziny Sportowa I Częstochowa 2018-09-04 17:00 3:7
Ajaks IV Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-09-04 17:00 3:0
Jurajskie Wilki Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-04 17:00 3:12
IV Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-09-07 17:00 4:2
Sportowa I Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2018-09-07 17:00 8:3
Warta Mstów Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-09-07 17:00 21:1
Skra II Częstochowa Unia Rędziny 2018-09-07 16:00 3:4
V Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-09-14 17:00 6:3
Unia Rędziny Warta Mstów 2018-09-14 17:00 4:6
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Sportowa I Częstochowa 2018-09-14 17:00 2:9
Ajaks IV Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-14 14:00 4:3
VI Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-09-18 17:00 2:7
Warta Mstów Ajaks IV Częstochowa 2018-09-18 17:00 5:2
Jurajskie Wilki Częstochowa Unia Rędziny 2018-09-18 17:00 4:8
Skra II Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-09-18 17:30 3:0
VII Kolejka / Runda jesienna
Unia Rędziny Stradom Częstochowa 2018-09-21 00:00 9:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Warta Mstów 2018-09-21 17:00 4:0
Ajaks IV Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-09-22 10:00 5:2
Sportowa I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-21 17:00 12:5
VIII Kolejka / Runda jesienna
Sportowa I Częstochowa Warta Mstów 2018-09-27 17:00 4:6
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-09-28 17:00 0:3
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-28 17:00 4:1
Ajaks IV Częstochowa Unia Rędziny 2018-09-29 11:30 3:5
IX Kolejka / Runda jesienna
Ajaks IV Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-10-02 17:00 0:5
Unia Rędziny Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-10-02 17:00 5:3
Jurajskie Wilki Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-10-02 17:00 1:13
Warta Mstów Skra II Częstochowa 2018-10-02 17:00 7:0
X Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Warta Mstów 2018-10-05 17:00 3:6
Sportowa I Częstochowa Unia Rędziny 2018-10-05 17:00 4:4
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Ajaks IV Częstochowa 2018-10-05 17:00 4:4
Skra II Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-10-05 17:00 8:1
XI Kolejka / Runda jesienna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Stradom Częstochowa 2018-10-12 17:00 5:3
Ajaks IV Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-10-12 17:00 3:10
Jurajskie Wilki Częstochowa Warta Mstów 2018-10-13 10:00 0:8
Unia Rędziny Skra II Częstochowa 2018-10-12 17:00 7:4
XII Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-10-16 17:00 9:1
Warta Mstów Unia Rędziny 2018-10-16 17:00 9:3
Sportowa I Częstochowa Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-10-16 17:00 7:5
Skra II Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2018-10-16 17:00 0:5
XIII Kolejka / Runda jesienna
Sportowa I Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-10-19 17:00 7:2
Unia Rędziny Jurajskie Wilki Częstochowa 2018-10-19 17:00 11:2
Ajaks IV Częstochowa Warta Mstów 2018-10-20 11:30 3:6
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona Skra II Częstochowa 2018-10-19 17:00 5:3
XIV Kolejka / Runda jesienna
Jurajskie Wilki Częstochowa Ajaks IV Częstochowa 2018-10-26 16:00 0:3
Stradom Częstochowa Unia Rędziny 2018-10-26 17:00 3:6
Warta Mstów Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2018-10-26 17:00 7:2
Skra II Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-10-26 17:00 1:11
I Kolejka / Runda wiosenna
Stradom Częstochowa Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-03-22 17:00 4:4
Płomień Czarny Las Ajaks II Częstochowa 2019-03-23 11:00 4:5
Ajaks IV Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-03-22 17:00 9:5
II Kolejka / Runda wiosenna
Unia Rędziny Płomień Czarny Las 2019-03-29 17:00 8:1
Ajaks IV Częstochowa Stradom Częstochowa 2019-03-30 11:00 2:8
Skra II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2019-03-29 17:30 6:3
III Kolejka / Runda wiosenna
Płomień Czarny Las Jurajskie Wilki Częstochowa 2019-04-05 17:00 2:7
Ajaks II Częstochowa Unia Rędziny 2019-04-06 10:00 3:5
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-04-05 17:00 5:4
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXI Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Widzew Łódź
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXX Kolejka
Środa, 24.04.2019
Elana Toruń
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Universal24 Foto Rek Stacherczak Kontur Druk MB Medica Emantia Kserograf MPK Decathlon MURAX Bombka 4sport.pl Polmarkus Jędryka Linex Limpol Częstochowa Bartex Michaś Forma Radio Jura Allegro Immuno Lab Midex KIK SERVECOM Partner Nadwozia System_info_czewa Radio_Fon Kubik bonsai ARTO Piekarnia TeleTorty Manager Art Inel Serwis VITABRI
XXX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Elana Toruń Skra Częstochowa 2:1
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 0:2
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 30 55 59:21
2 Widzew Łódź 30 51 42:23
3 GKS Bełchatów 30 51 35:17
4 Olimpia Grudziądz 30 50 58:40
...
11 Skra Częstochowa 30 39 28:41
...
15 Siarka Tarnobrzeg 30 33 29:49
16 Ruch Chorzów 30 31 35:37
17 Rozwój Katowice 30 30 32:44
18 ROW 1964 Rybnik 30 29 23:36
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń7
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 22 1 14:157
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12