TERMINARZ - Rocznik 2009 - ORLIK ST. II - E1 - II liga / Sezon 2018/2019
IV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Sparta Szczekociny Sporting FA Lubliniec 2019-04-11 17:00 1:8
Stradom Częstochowa MKS Myszków 2019-04-11 17:00 14:1
Raków II Częstochowa Skra II Częstochowa 2019-04-24 17:00 -:-
V Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
MKS Myszków Raków II Częstochowa 2019-04-18 17:00 -:-
Sporting FA Lubliniec Stradom Częstochowa 2019-04-18 17:00 -:-
UKS MOSiR Myszków Sparta Szczekociny 2019-04-18 17:00 -:-
VI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
MKS Myszków Sporting FA Lubliniec 2019-04-25 17:00 -:-
Stradom Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2019-04-25 17:00 -:-
Sparta Szczekociny Skra II Częstochowa 2019-04-25 17:00 -:-
I Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sporting FA Lubliniec Maraton Waleńczów 2018-08-23 17:00 14:2
Płomień Częstochowa Sokół Wręczyca 2018-09-10 17:00 3:0
Skra II Częstochowa AS Przystajń 2018-09-10 17:30 22:2
II Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
AS Przystajń Maraton Waleńczów 2018-08-31 17:00 14:2
Sokół Wręczyca Sporting FA Lubliniec 2018-08-30 17:00 5:8
Skra II Częstochowa Płomień Częstochowa 2018-09-04 16:00 10:2
III Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Płomień Częstochowa AS Przystajń 2018-09-06 17:00 3:5
Maraton Waleńczów Sokół Wręczyca 2018-09-06 17:00 6:9
Sporting FA Lubliniec Skra II Częstochowa 2018-09-06 17:00 3:7
IV Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
AS Przystajń Sokół Wręczyca 2018-09-13 17:00 6:8
Płomień Częstochowa Sporting FA Lubliniec 2018-09-13 17:00 2:5
Skra II Częstochowa Maraton Waleńczów 2018-09-14 16:00 19:4
V Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sporting FA Lubliniec AS Przystajń 2018-09-20 17:00 8:2
Maraton Waleńczów Płomień Częstochowa 2018-09-20 17:00 4:8
Sokół Wręczyca Skra II Częstochowa 2018-09-20 17:00 6:10
VI Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sokół Wręczyca Płomień Częstochowa 2018-09-27 17:00 9:6
Maraton Waleńczów Sporting FA Lubliniec 2018-09-27 17:00 3:21
AS Przystajń Skra II Częstochowa 2018-09-28 17:00 3:6
VII Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Maraton Waleńczów AS Przystajń 2018-10-04 17:00 1:9
Sporting FA Lubliniec Sokół Wręczyca 2018-10-04 17:00 11:2
Płomień Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-10-04 17:00 9:15
VIII Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sokół Wręczyca Maraton Waleńczów 2018-10-11 17:00 17:4
AS Przystajń Płomień Częstochowa 2018-10-12 17:00 6:4
Skra II Częstochowa Sporting FA Lubliniec 2018-10-12 17:00 7:2
IX Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Sokół Wręczyca AS Przystajń 2018-10-18 17:00 5:6
Sporting FA Lubliniec Płomień Częstochowa 2018-10-18 17:00 5:2
Maraton Waleńczów Skra II Częstochowa 2018-10-18 17:00 4:18
X Kolejka / Runda jesienna - Klasa okręgowa - gr. III
Płomień Częstochowa Maraton Waleńczów 2018-10-25 17:00 7:2
AS Przystajń Sporting FA Lubliniec 2018-10-26 17:00 5:3
Skra II Częstochowa Sokół Wręczyca 2018-10-25 17:00 9:1
I Kolejka / Runda wiosenna
Sporting FA Lubliniec UKS MOSiR Myszków 2019-03-21 17:00 9:5
Sparta Szczekociny Raków II Częstochowa 2019-03-21 17:00 1:21
MKS Myszków Skra II Częstochowa 2019-03-21 17:00 0:3
II Kolejka / Runda wiosenna
Sparta Szczekociny Stradom Częstochowa 2019-03-28 17:00 3:12
Raków II Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2019-03-28 17:00 10:4
Skra II Częstochowa Sporting FA Lubliniec 2019-03-29 17:00 1:3
III Kolejka / Runda wiosenna
MKS Myszków Sparta Szczekociny 2019-04-04 17:00 8:3
Stradom Częstochowa Raków II Częstochowa 2019-04-04 17:00 5:5
UKS MOSiR Myszków Skra II Częstochowa 2019-04-04 17:00 8:5
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXI Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Widzew Łódź
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXX Kolejka
Środa, 24.04.2019
Elana Toruń
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Kubik Polmarkus Michaś bonsai VITABRI Universal24 ARTO Piekarnia Allegro Stacherczak TeleTorty Linex 4sport.pl Forma Partner Nadwozia Bartex Midex Immuno Lab Jędryka Foto Rek Radio_Fon Limpol Częstochowa MURAX MB Medica System_info_czewa Bombka Radio Jura Emantia Kserograf SERVECOM Inel Serwis Decathlon MPK Manager Art Kontur Druk KIK
XXX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Elana Toruń Skra Częstochowa 2:1
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 0:2
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 30 55 59:21
2 Widzew Łódź 30 51 42:23
3 GKS Bełchatów 30 51 35:17
4 Olimpia Grudziądz 30 50 58:40
...
11 Skra Częstochowa 30 39 28:41
...
15 Siarka Tarnobrzeg 30 33 29:49
16 Ruch Chorzów 30 31 35:37
17 Rozwój Katowice 30 30 32:44
18 ROW 1964 Rybnik 30 29 23:36
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń7
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 22 1 14:157
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12