TERMINARZ - Rocznik 2009 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA gr.II / Sezon 2018/2019
I Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-08-23 17:00 3:13
Pogoń I Kamyk Orlik Blachownia 2018-08-23 17:00 7:8
Skra II Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-08-23 17:00 6:2
II Kolejka / Runda jesienna
Ajaks I Częstochowa Pogoń I Kamyk 2018-09-01 11:30 5:3
Sportowa I Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-11-08 18:00 7:2
Raków I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-08-30 17:00 11:0
III Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Raków I Częstochowa 2018-09-03 17:00 1:17
Pogoń I Kamyk Sportowa I Częstochowa 2018-09-03 17:00 3:10
Orlik Blachownia Ajaks I Częstochowa 2018-09-03 17:00 4:15
IV Kolejka / Runda jesienna
Sportowa I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-09-06 18:00 16:1
Raków I Częstochowa Pogoń I Kamyk 2018-09-15 16:30 26:0
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-09-06 16:00 6:6
V Kolejka / Runda jesienna
Orlik Blachownia Raków I Częstochowa 2018-09-13 17:00 2:27
Ajaks I Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-09-15 11:30 4:3
Pogoń I Kamyk Skra II Częstochowa 2018-09-13 17:00 1:11
VI Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Pogoń I Kamyk 2018-09-21 17:00 6:5
Raków I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-09-22 10:00 13:1
Skra II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-09-20 16:00 29:4
VII Kolejka / Runda jesienna
Orlik Blachownia Stradom Częstochowa 2018-09-24 17:00 5:18
Sportowa I Częstochowa Raków I Częstochowa 2018-09-25 17:00 6:13
Ajaks I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-24 17:00 1:3
VIII Kolejka / Runda jesienna
Orlik Blachownia Pogoń I Kamyk 2018-09-27 17:00 6:8
Ajaks I Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-09-29 11:30 9:7
Sportowa I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-09-26 17:00 6:3
IX Kolejka / Runda jesienna
Pogoń I Kamyk Ajaks I Częstochowa 2018-10-04 17:00 2:8
Stradom Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-10-04 17:00 8:6
Skra II Częstochowa Raków I Częstochowa 2018-10-04 16:00 1:19
X Kolejka / Runda jesienna
Sportowa I Częstochowa Pogoń I Kamyk 2018-10-12 17:00 9:2
Raków I Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-10-13 10:00 16:5
Ajaks I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-10-13 11:30 16:3
XI Kolejka / Runda jesienna
Orlik Blachownia Sportowa I Częstochowa 2018-10-15 17:00 5:12
Pogoń I Kamyk Raków I Częstochowa 2018-10-15 17:00 1:18
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-10-15 17:00 6:7
XII Kolejka / Runda jesienna
Sportowa I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-10-18 17:00 8:1
Raków I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-10-20 10:00 27:0
Skra II Częstochowa Pogoń I Kamyk 2018-10-18 17:00 7:1
XIII Kolejka / Runda jesienna
Pogoń I Kamyk Stradom Częstochowa 2018-10-25 17:00 7:3
Ajaks I Częstochowa Raków I Częstochowa 2018-10-27 10:00 0:4
Orlik Blachownia Skra II Częstochowa 2018-10-25 17:00 2:8
XIV Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Orlik Blachownia 2018-10-29 17:00 9:12
Raków I Częstochowa Sportowa I Częstochowa 2018-11-03 10:00 7:2
Skra II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-10-29 17:00 2:1
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXII Kolejka
Sobota, 02.03.2019 godz. 13:30
Stadion Skra Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Olimpia Grudziądz
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XX! Kolejka
Sobota, 01.12.2018
Skra Częstochowa
1 : 0
GKS Bełchatów
SPONSORZY KLUBU
Foto Rek Immuno Lab Limpol System_info_czewa Universal24 SERVECOM Radio_Fon Radio Jura MB Medica 4sport.pl MPK Manager Art KIK Polmarkus Decathlon Stolzle Bombka Kontur Druk Le Cidre Stacherczak TeleTorty Kserograf Inel Serwis Forma ARTO Piekarnia Allegro Częstochowa Kubik bonsai Michaś Partner Nadwozia Jędryka Linex Bartex Emantia VITABRI Midex
XXII Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz -:-
Górnik Łęczna Resovia Rzeszów -:-
ROW 1964 Rybnik Elana Toruń -:-
Gryf Wejherowo Widzew Łódź -:-
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard -:-
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -:-
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -:-
Olimpia Elbląg Radomiak Radom -:-
GKS Bełchatów Ruch Chorzów -:-
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 21 41 48:15
2 Widzew Łódź 20 39 34:16
3 Elana Toruń 21 36 32:19
4 GKS Bełchatów 21 34 24:13
...
9 Skra Częstochowa 21 28 16:25
...
15 Rozwój Katowice 21 21 22:35
16 Siarka Tarnobrzeg 20 21 17:30
17 ROW 1964 Rybnik 20 18 17:27
18 Olimpia Elbląg 19 17 14:27
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak7
2Michał Kieca3
3Piotr Nocoń2
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XVI Kolejka
Niedziela, 10.03.2019 godz. 11:00
Stadion TS Podbeskidzie S.A. Bielsko Biała, Rychlińskiego 21
TS Podbeskidzie S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. I kolejka
Sobota, 16.03.2019 godz. 11:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
GKS Gieksa Katowice
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
Skra Częstochowa
0 : 0
BTS Rekord Bielsko Biała
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Niedziela, 18.11.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
2 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
3 Rozwój Katowice 15 31 33:17
...
4 Skra Częstochowa 15 28 28:12
...
16 Zapora Wapienica 15 0 5:114
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Zagłębie Sosnowiec S.A. 0 0 0:0
2 Ruch Chorzów S.A. 0 0 0:0
3 Górnik Zabrze S.A. 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0