TERMINARZ - Rocznik 2009 - ORLIK I - E 2 - I LIGA / Sezon 2017/2018
XIV Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2 - aktualnie rozgrywana
Orlik Blachownia Pogoń Kamyk 2018-06-15 17:00 -:-
Polonia/Unia Widzów Sportowa II Częstochowa 2018-06-15 17:00 4:5
Skra II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-06-15 17:30 12:6
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-06-16 11:30 4:3
I Kolejka / Runda jesienna
MOSiR Myszków Sportowa II Częstochowa 2017-10-25 17:00 4:10
MKS Myszków Olimpia Huta Stara 2017-09-01 17:00 4:6
Skra I Częstochowa Stradom Częstochowa 2017-09-01 17:00 26:1
II Kolejka / Runda jesienna
Sportowa II Częstochowa Zieloni Żarki 2017-09-08 17:00 8:1
Stradom Częstochowa MKS Myszków 2017-09-08 17:00 6:5
MOSiR Myszków Skra I Częstochowa 2017-09-08 17:00 6:9
III Kolejka / Runda jesienna
MKS Myszków MOSiR Myszków 2017-09-12 17:00 0:1
Zieloni Żarki Olimpia Huta Stara 2017-09-12 17:00 3:5
Skra I Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2017-09-12 17:00 7:9
IV Kolejka / Runda jesienna
Sportowa II Częstochowa Olimpia Huta Stara 2017-09-15 17:00 16:1
Stradom Częstochowa Zieloni Żarki 2017-09-15 17:00 4:8
Skra I Częstochowa MKS Myszków 2017-09-15 17:00 14:0
V Kolejka / Runda jesienna
Zieloni Żarki MOSiR Myszków 2017-09-22 17:00 9:12
Olimpia Huta Stara Stradom Częstochowa 2017-09-22 17:00 5:3
MKS Myszków Sportowa II Częstochowa 2017-09-23 14:00 1:13
VI Kolejka / Runda jesienna
Sportowa II Częstochowa Stradom Częstochowa 2017-09-27 17:00 9:7
MOSiR Myszków Olimpia Huta Stara 2017-09-27 17:00 11:9
Skra I Częstochowa Zieloni Żarki 2017-09-27 17:00 13:7
VII Kolejka / Runda jesienna
Zieloni Żarki MKS Myszków 2017-09-29 17:00 7:3
Stradom Częstochowa MOSiR Myszków 2017-09-29 17:00 1:11
Olimpia Huta Stara Skra I Częstochowa 2017-09-29 17:00 2:11
VIII Kolejka / Runda jesienna
Olimpia Huta Stara MKS Myszków 2017-10-06 17:00 5:2
Sportowa II Częstochowa MOSiR Myszków 2017-10-07 11:30 8:4
Stradom Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-10-06 17:00 3:16
IX Kolejka / Runda jesienna
Zieloni Żarki Sportowa II Częstochowa 2017-10-10 17:00 2:12
MKS Myszków Stradom Częstochowa 2017-10-10 17:00 9:3
Skra I Częstochowa MOSiR Myszków 2017-10-10 17:00 8:6
X Kolejka / Runda jesienna
MOSiR Myszków MKS Myszków 2017-10-13 17:00 8:1
Olimpia Huta Stara Zieloni Żarki 2017-10-13 17:00 6:5
Sportowa II Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-10-13 17:00 2:4
XI Kolejka / Runda jesienna
Olimpia Huta Stara Sportowa II Częstochowa 2017-10-20 17:00 1:8
Zieloni Żarki Stradom Częstochowa 2017-10-20 17:00 11:5
MKS Myszków Skra I Częstochowa 2017-10-20 17:00 2:7
XII Kolejka / Runda jesienna
Sportowa II Częstochowa MKS Myszków 2017-10-24 17:00 3:0
MOSiR Myszków Zieloni Żarki 2017-10-24 17:00 9:6
Stradom Częstochowa Olimpia Huta Stara 2017-10-24 17:00 4:2
XIII Kolejka / Runda jesienna
Stradom Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2017-10-27 17:00 3:8
Olimpia Huta Stara MOSiR Myszków 2017-10-27 17:00 4:9
Zieloni Żarki Skra I Częstochowa 2017-10-27 17:00 2:11
XIV Kolejka / Runda jesienna
MKS Myszków Zieloni Żarki 2017-11-03 17:00 4:8
MOSiR Myszków Stradom Częstochowa 2017-11-03 17:00 11:1
Skra I Częstochowa Olimpia Huta Stara 2017-11-04 12:00 11:1
I Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Ajaks I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-04-03 16:00 13:0
Pogoń Kamyk Ajaks II Częstochowa 2018-04-03 17:00 4:5
Skra II Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2018-04-03 17:30 2:10
Polonia/Unia Widzów Skra I Częstochowa 2018-04-04 17:30 5:5
II Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Orlik Blachownia Ajaks II Częstochowa 2018-04-06 17:00 14:4
Sportowa II Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-04-06 17:00 10:2
Ajaks I Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-04-07 11:30 4:0
Skra I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-06 18:00 12:4
III Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Polonia/Unia Widzów Orlik Blachownia 2018-04-18 17:00 9:4
Ajaks II Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2018-04-14 11:30 0:9
Skra II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-14 12:00 3:2
Pogoń Kamyk Skra I Częstochowa 2018-04-13 17:00 2:11
IV Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Orlik Blachownia Sportowa II Częstochowa 2018-04-20 17:00 4:11
Ajaks I Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-05-08 16:30 13:2
Polonia/Unia Widzów Skra II Częstochowa 2018-04-21 10:00 8:1
Skra I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-04-21 12:00 15:3
V Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Pogoń Kamyk Polonia/Unia Widzów 2018-04-27 17:00 8:6
Skra II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-04-23 17:00 5:8
Ajaks II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-28 11:30 2:15
Sportowa II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-05-22 17:00 5:4
VI Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Ajaks I Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2018-05-01 17:00 1:3
Polonia/Unia Widzów Ajaks II Częstochowa 2018-05-01 17:00 12:2
Skra II Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-04-30 18:00 5:7
Orlik Blachownia Skra I Częstochowa 2018-05-01 17:00 1:21
VII Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Pogoń Kamyk Orlik Blachownia 2018-05-04 17:00 12:1
Sportowa II Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-06-05 17:00 7:1
Ajaks II Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-05 11:30 7:3
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-04 17:30 4:9
VIII Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Sportowa II Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-11 17:00 10:1
Orlik Blachownia Ajaks I Częstochowa 2018-05-11 18:30 2:13
Ajaks II Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-05-12 11:30 3:11
Skra I Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-05-12 12:00 11:2
IX Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Pogoń Kamyk Sportowa II Częstochowa 2018-05-18 17:00 3:8
Ajaks II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-05-19 11:30 5:8
Polonia/Unia Widzów Ajaks I Częstochowa 2018-06-03 11:00 1:3
Skra II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-05-18 16:00 4:12
X Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Sportowa II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-05-25 17:00 13:1
Orlik Blachownia Polonia/Unia Widzów 2018-06-13 17:30 3:9
Ajaks I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-25 17:00 6:1
Skra I Częstochowa Pogoń Kamyk 2018-05-26 12:00 12:4
XI Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Sportowa II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-05-29 17:00 17:1
Pogoń Kamyk Ajaks I Częstochowa 2018-05-29 17:00 -:-
Skra II Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-05-29 18:00 3:7
Ajaks II Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-05-29 17:00 1:9
XII Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Ajaks I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-06-01 16:30 10:1
Orlik Blachownia Skra II Częstochowa 2018-06-01 17:00 12:2
Polonia/Unia Widzów Pogoń Kamyk 2018-06-01 17:00 6:2
Skra I Częstochowa Sportowa II Częstochowa 2018-06-01 17:00 5:3
XIII Kolejka / Runda wiosenna - I liga okręgowa - Orlik E2
Sportowa II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-06-08 17:00 2:9
Pogoń Kamyk Skra II Częstochowa 2018-06-08 17:00 9:4
Ajaks II Częstochowa Polonia/Unia Widzów 2018-06-09 11:30 1:7
Skra I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-06-09 12:00 28:0
Półkolonie
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XXXIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
3 : 1
Stal Bielsko Biała
SPONSORZY KLUBU
Radio_Fon Stacherczak Le Cidre aleksandria System_info_czewa PKS Częstochowa Polmarkus Partner Nadwozia Inel Serwis SERVECOM MPK Jędryka Bombka Kontur Druk KIK Decathlon Michaś Kubik sgp Radio Jura Stolzle Bartex ARTO Piekarnia Linex Częstochowa 4sport.pl bonsai TeleTorty
XXXIV Kolejka
I Zespół - III liga
Ruch Zdzieszowice Polonia Głubczyce 1:2
Skra Częstochowa Stal Bielsko Biała 3:1
Stilon Gorzów Miedź II Legnica 3:1
Unia Turza Śląska Rekord Bielsko Biała 2:0
Ślęza Wrocław KGHM Zanam Polkowice 2:2
Zagłębie II Lubin Stal Brzeg 1:1
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2:1
Gwarek Tarnowskie Góry Górnik II Zabrze 2:0
Falubaz Zielona Góra Pniówek Pawłowice Śl. 0:3
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 34 66 59:28
2 Ślęza Wrocław 34 64 67:48
3 Gwarek Tarnowskie Góry 34 63 56:40
4 Stal Brzeg 34 60 70:46
5 KGHM Zanam Polkowice 34 59 64:43
6 Piast Żmigród 34 57 56:43
7 Ruch Zdzieszowice 34 49 57:44
8 Rekord Bielsko Biała 34 46 49:50
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Daniel Rumin21
2Dawid Niedbała8
3Piotr Nocoń6
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 14 33 44:19
3 Piast Gliwice S.A. 14 31 40:13