TERMINARZ - Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska / Sezon 2018/2019
II Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Juventus Piekary Śląskie GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-03-24 11:00 3:3
Zagłębie Sosnowiec S.A. Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-03-24 13:00 1:5
GKS GieKSa Katowice Rekord Bielsko Biała 2019-03-24 16:00 1:0
Skra I Częstochowa Rozwój Katowice 2019-03-24 10:00 0:0
III Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Rekord Bielsko Biała Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-03-31 10:00 -:-
Rozwój Katowice Juventus Piekary Śląskie 2019-03-31 11:00 -:-
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój GKS GieKSa Katowice 2019-03-31 13:00 -:-
Podbeskidzie Bielsko Biała Skra I Częstochowa 2019-03-31 14:00 -:-
I kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-12 17:30 1:3
Ajaks Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-08-26 11:00 0:2
Stadion Śląski Chorzów Górnik Zabrze SSA 2018-09-12 17:30 2:2
Skra I Częstochowa Orbita Bukowno 2018-09-04 11:00 4:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Ajaks Częstochowa 2018-08-30 16:30 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Orbita Bukowno 2018-08-30 17:00 0:1
Piast Gliwice S.A. Stadion Śląski Chorzów 2018-08-30 00:00 1:3
Górnik Zabrze SSA Skra I Częstochowa 2018-08-30 17:30 0:0
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Górnik Zabrze SSA 2018-09-01 09:30 0:0
Ajaks Częstochowa Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-02 11:00 2:1
Stadion Śląski Chorzów GKS GieKSa Katowice 2018-09-02 11:00 2:1
Skra I Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-09-02 14:00 2:0
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Bytomski Sport Polonia Bytom Górnik Zabrze SSA 2018-09-09 11:00 0:0
Piast Gliwice S.A. Orbita Bukowno 2018-09-09 11:00 4:1
Ajaks Częstochowa Stadion Śląski Chorzów 2018-09-09 11:00 0:1
GKS GieKSa Katowice Skra I Częstochowa 2018-09-09 17:00 1:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno GKS GieKSa Katowice 2018-09-16 10:30 5:4
Stadion Śląski Chorzów Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-17 16:00 2:1
Górnik Zabrze SSA Piast Gliwice S.A. 2018-09-18 18:00 1:3
Skra I Częstochowa Ajaks Częstochowa 2018-09-13 16:00 4:0
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-09-23 09:00 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Piast Gliwice S.A. 2018-09-23 11:00 0:3
Ajaks Częstochowa Orbita Bukowno 2018-09-23 11:00 0:2
Stadion Śląski Chorzów Skra I Częstochowa 2018-09-23 16:00 0:1
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-09-29 13:00 3:2
Orbita Bukowno Stadion Śląski Chorzów 2018-09-30 10:30 2:3
Górnik Zabrze SSA Ajaks Częstochowa 2018-09-30 11:00 2:0
Skra I Częstochowa Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-30 10:00 1:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Bytomski Sport Polonia Bytom GKS GieKSa Katowice 2018-10-07 13:00 1:3
Piast Gliwice S.A. Ajaks Częstochowa 2018-10-07 11:00 3:0
Górnik Zabrze SSA Stadion Śląski Chorzów 2018-10-07 11:00 3:1
Orbita Bukowno Skra I Częstochowa 2018-10-07 11:00 3:5
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-14 10:30 0:4
Ajaks Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-10-14 11:00 1:1
Stadion Śląski Chorzów Piast Gliwice S.A. 2018-10-14 12:00 4:3
Skra I Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-10-14 13:30 4:3
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Stadion Śląski Chorzów 2018-10-21 09:00 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Ajaks Częstochowa 2018-10-21 11:00 2:0
Górnik Zabrze SSA Orbita Bukowno 2018-11-14 18:00 3:1
Piast Gliwice S.A. Skra I Częstochowa 2018-10-21 11:00 1:1
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Piast Gliwice S.A. 2018-10-28 10:30 4:4
Górnik Zabrze SSA Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-28 11:00 3:1
Stadion Śląski Chorzów Ajaks Częstochowa 2018-10-28 12:00 5:0
Skra I Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-10-28 10:00 2:1
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. Górnik Zabrze SSA 2018-11-03 11:00 0:1
GKS GieKSa Katowice Orbita Bukowno 2018-11-04 09:00 6:0
Bytomski Sport Polonia Bytom Stadion Śląski Chorzów 2018-11-04 11:00 0:3
Ajaks Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-11-04 11:00 0:1
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-11-10 09:30 8:0
Orbita Bukowno Ajaks Częstochowa 2018-11-11 10:00 1:0
Górnik Zabrze SSA GKS GieKSa Katowice 2018-11-11 11:00 3:1
Skra I Częstochowa Stadion Śląski Chorzów 2018-11-11 10:00 3:1
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Stadion Śląski Chorzów Orbita Bukowno 2018-11-18 11:00 2:1
Ajaks Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-11-18 11:00 0:3
GKS GieKSa Katowice Piast Gliwice S.A. 2018-11-18 13:30 1:4
Bytomski Sport Polonia Bytom Skra I Częstochowa 2018-11-18 11:00 2:4
I Kolejka / Runda wiosenna
Podbeskidzie Bielsko Biała GKS GieKSa Katowice 2019-03-17 09:00 4:0
Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-03-17 11:00 3:0
Rekord Bielsko Biała GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-03-18 10:00 3:2
Skra I Częstochowa Juventus Piekary Śląskie 2019-03-16 10:00 3:0
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXVI Kolejka
Sobota, 30.03.2019 godz. 15:00
Stadion Stal Stalowa Wola Stalowa Wola, ul. Hutnicza 15
Stal Stalowa Wola
vs
Skra Częstochowa
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXV Kolejka
Sobota, 23.03.2019
Skra Częstochowa
2 : 4
Znicz Pruszków
SPONSORZY KLUBU
Inel Serwis MPK Michaś Forma Emantia Allegro Częstochowa Jędryka Manager Art Radio_Fon Universal24 Immuno Lab 4sport.pl MB Medica TeleTorty Decathlon System_info_czewa Le Cidre KIK bonsai VITABRI Polmarkus Radio Jura Kubik Kserograf ARTO Piekarnia Bartex Kontur Druk Stacherczak SERVECOM Partner Nadwozia Midex Bombka Foto Rek Limpol Linex
XXV Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Skra Częstochowa Znicz Pruszków 2:4
Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna 6:1
GKS Bełchatów Olimpia Elbląg 1:1
Ruch Chorzów Rozwój Katowice 1:1
Radomiak Radom Stal Stalowa Wola 1:0
Siarka Tarnobrzeg Gryf Wejherowo 3:0
Pogoń Siedlce ROW 1964 Rybnik 2:2
Błękitni Stargard Resovia Rzeszów 1:1
Widzew Łódź Elana Toruń 1:1
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 25 47 54:20
2 Widzew Łódź 24 45 39:20
3 Olimpia Grudziądz 25 43 52:35
4 Elana Toruń 25 41 35:22
...
10 Skra Częstochowa 25 32 21:35
...
15 Rozwój Katowice 25 26 30:39
16 Siarka Tarnobrzeg 24 25 22:39
17 ROW 1964 Rybnik 24 23 21:31
18 Olimpia Elbląg 23 22 18:31
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak9
2Michał Kieca4
3Piotr Nocoń3
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XIX Kolejka
Niedziela, 31.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Zapora Wapienica
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. III Kolejka
Niedziela, 31.03.2019 godz. 14:30
Stadion Ruch Chorzów S.A. Chorzów, ul. Cicha 6
Ruch Chorzów S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. I Kolejka
Niedziela, 07.04.2019 godz. 10:00
Stadion Naprzód Ostrowy Ostrowy n.Okszą, ul. Sportowa 33
Naprzód Ostrowy
vs
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. III Kolejka
Niedziela, 31.03.2019 godz. 14:00
Stadion Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego 21
Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. II Kolejka
Wtorek, 26.03.2019 godz. 16:00
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
Żywiecka APN
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. I Kolejka
Niedziela, 07.04.2019 godz. 10:00
Stadion Naprzód Ostrowy Ostrowy n.Okszą, ul. Sportowa 33
Naprzód Ostrowy
vs
Skra III Częstochowa r.04
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XVIII Kolejka
Niedziela, 24.03.2019
Górnik Zabrze S.S.A.
3 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. II Kolejka
Sobota, 23.03.2019
Skra Częstochowa
0 : 1
Ruch Radzionków
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
2 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
3 Rozwój Katowice 18 38 46:24
...
6 Skra Częstochowa 18 29 29:22
...
16 Zapora Wapienica 18 0 8:134
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Ruch Radzionków 2 6 8:2
2 Raków Częstochowa S.A. 2 6 4:1
3 GKS Gieksa Katowice 2 4 5:2
...
5 Skra Częstochowa 2 1 0:1
...
8 Zagłębie Sosnowiec S.A. 2 0 3:9