TERMINARZ - Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska / Sezon 2018/2019
XI Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-05-25 09:00 1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała Rozwój Katowice 2019-05-26 09:00 -:-
GKS GieKSa Katowice Juventus Piekary Śląskie 2019-05-26 13:00 -:-
Rekord Bielsko Biała Skra I Częstochowa 2019-05-26 14:30 -:-
XII Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Juventus Piekary Śląskie Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-06-02 11:00 -:-
Zagłębie Sosnowiec S.A. GKS GieKSa Katowice 2019-06-02 13:00 -:-
Rozwój Katowice Rekord Bielsko Biała 2019-06-02 17:00 -:-
Skra I Częstochowa GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-06-01 10:00 -:-
XIII Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Zagłębie Sosnowiec S.A. Juventus Piekary Śląskie 2019-06-08 15:00 -:-
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Rozwój Katowice 2019-06-09 13:00 -:-
Rekord Bielsko Biała Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-06-09 13:00 -:-
GKS GieKSa Katowice Skra I Częstochowa 2019-06-09 16:00 -:-
XIV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Juventus Piekary Śląskie Rekord Bielsko Biała 2019-06-06 17:00 -:-
Rozwój Katowice GKS GieKSa Katowice 2019-06-12 17:00 -:-
Podbeskidzie Bielsko Biała GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-06-16 12:00 -:-
Skra I Częstochowa Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-06-15 10:00 -:-
I kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-12 17:30 1:3
Ajaks Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-08-26 11:00 0:2
Stadion Śląski Chorzów Górnik Zabrze SSA 2018-09-12 17:30 2:2
Skra I Częstochowa Orbita Bukowno 2018-09-04 11:00 4:0
II Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Ajaks Częstochowa 2018-08-30 16:30 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Orbita Bukowno 2018-08-30 17:00 0:1
Piast Gliwice S.A. Stadion Śląski Chorzów 2018-08-30 00:00 1:3
Górnik Zabrze SSA Skra I Częstochowa 2018-08-30 17:30 0:0
III Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Górnik Zabrze SSA 2018-09-01 09:30 0:0
Ajaks Częstochowa Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-02 11:00 2:1
Stadion Śląski Chorzów GKS GieKSa Katowice 2018-09-02 11:00 2:1
Skra I Częstochowa Piast Gliwice S.A. 2018-09-02 14:00 2:0
IV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Bytomski Sport Polonia Bytom Górnik Zabrze SSA 2018-09-09 11:00 0:0
Piast Gliwice S.A. Orbita Bukowno 2018-09-09 11:00 4:1
Ajaks Częstochowa Stadion Śląski Chorzów 2018-09-09 11:00 0:1
GKS GieKSa Katowice Skra I Częstochowa 2018-09-09 17:00 1:0
V Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno GKS GieKSa Katowice 2018-09-16 10:30 5:4
Stadion Śląski Chorzów Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-17 16:00 2:1
Górnik Zabrze SSA Piast Gliwice S.A. 2018-09-18 18:00 1:3
Skra I Częstochowa Ajaks Częstochowa 2018-09-13 16:00 4:0
VI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Górnik Zabrze SSA 2018-09-23 09:00 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Piast Gliwice S.A. 2018-09-23 11:00 0:3
Ajaks Częstochowa Orbita Bukowno 2018-09-23 11:00 0:2
Stadion Śląski Chorzów Skra I Częstochowa 2018-09-23 16:00 0:1
VII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. GKS GieKSa Katowice 2018-09-29 13:00 3:2
Orbita Bukowno Stadion Śląski Chorzów 2018-09-30 10:30 2:3
Górnik Zabrze SSA Ajaks Częstochowa 2018-09-30 11:00 2:0
Skra I Częstochowa Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-09-30 10:00 1:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Bytomski Sport Polonia Bytom GKS GieKSa Katowice 2018-10-07 13:00 1:3
Piast Gliwice S.A. Ajaks Częstochowa 2018-10-07 11:00 3:0
Górnik Zabrze SSA Stadion Śląski Chorzów 2018-10-07 11:00 3:1
Orbita Bukowno Skra I Częstochowa 2018-10-07 11:00 3:5
IX Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-14 10:30 0:4
Ajaks Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-10-14 11:00 1:1
Stadion Śląski Chorzów Piast Gliwice S.A. 2018-10-14 12:00 4:3
Skra I Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-10-14 13:30 4:3
X Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
GKS GieKSa Katowice Stadion Śląski Chorzów 2018-10-21 09:00 2:1
Bytomski Sport Polonia Bytom Ajaks Częstochowa 2018-10-21 11:00 2:0
Górnik Zabrze SSA Orbita Bukowno 2018-11-14 18:00 3:1
Piast Gliwice S.A. Skra I Częstochowa 2018-10-21 11:00 1:1
XI Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Orbita Bukowno Piast Gliwice S.A. 2018-10-28 10:30 4:4
Górnik Zabrze SSA Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-10-28 11:00 3:1
Stadion Śląski Chorzów Ajaks Częstochowa 2018-10-28 12:00 5:0
Skra I Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2018-10-28 10:00 2:1
XII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. Górnik Zabrze SSA 2018-11-03 11:00 0:1
GKS GieKSa Katowice Orbita Bukowno 2018-11-04 09:00 6:0
Bytomski Sport Polonia Bytom Stadion Śląski Chorzów 2018-11-04 11:00 0:3
Ajaks Częstochowa Skra I Częstochowa 2018-11-04 11:00 0:1
XIII Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Piast Gliwice S.A. Bytomski Sport Polonia Bytom 2018-11-10 09:30 8:0
Orbita Bukowno Ajaks Częstochowa 2018-11-11 10:00 1:0
Górnik Zabrze SSA GKS GieKSa Katowice 2018-11-11 11:00 3:1
Skra I Częstochowa Stadion Śląski Chorzów 2018-11-11 10:00 3:1
XIV Kolejka / Runda jesienna - II liga śląska
Stadion Śląski Chorzów Orbita Bukowno 2018-11-18 11:00 2:1
Ajaks Częstochowa Górnik Zabrze SSA 2018-11-18 11:00 0:3
GKS GieKSa Katowice Piast Gliwice S.A. 2018-11-18 13:30 1:4
Bytomski Sport Polonia Bytom Skra I Częstochowa 2018-11-18 11:00 2:4
I Kolejka / Runda wiosenna
Podbeskidzie Bielsko Biała GKS GieKSa Katowice 2019-03-17 09:00 4:0
Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-03-17 11:00 3:0
Rekord Bielsko Biała GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-03-18 10:00 3:2
Skra I Częstochowa Juventus Piekary Śląskie 2019-03-16 10:00 3:0
II Kolejka / Runda wiosenna
Juventus Piekary Śląskie GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-03-24 11:00 3:3
Zagłębie Sosnowiec S.A. Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-03-24 13:00 1:5
GKS GieKSa Katowice Rekord Bielsko Biała 2019-03-24 16:00 1:0
Skra I Częstochowa Rozwój Katowice 2019-03-24 10:00 0:0
III Kolejka / Runda wiosenna
Rekord Bielsko Biała Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-03-31 10:00 1:2
Rozwój Katowice Juventus Piekary Śląskie 2019-03-31 11:00 2:0
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój GKS GieKSa Katowice 2019-04-04 11:00 1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała Skra I Częstochowa 2019-03-31 14:00 3:1
IV Kolejka / Runda wiosenna
Juventus Piekary Śląskie GKS GieKSa Katowice 2019-04-07 11:00 0:0
Rozwój Katowice Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-04-07 11:00 0:1
Zagłębie Sosnowiec S.A. GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-04-07 13:00 1:0
Skra I Częstochowa Rekord Bielsko Biała 2019-04-04 11:00 0:1
V Kolejka / Runda wiosenna
Podbeskidzie Bielsko Biała Juventus Piekary Śląskie 2019-04-13 09:00 3:2
Rekord Bielsko Biała Rozwój Katowice 2019-04-14 13:00 0:0
GKS GieKSa Katowice Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-04-13 09:00 6:1
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Skra I Częstochowa 2019-04-14 13:00 3:3
VI Kolejka / Runda wiosenna
Podbeskidzie Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała 2019-04-25 14:30 3:1
Juventus Piekary Śląskie Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-04-25 17:30 1:1
Rozwój Katowice GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-04-25 17:30 5:4
Skra I Częstochowa GKS GieKSa Katowice 2019-04-25 16:30 0:0
VII Kolejka / Runda wiosenna
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-04-27 09:00 0:4
Rekord Bielsko Biała Juventus Piekary Śląskie 2019-04-27 17:00 1:1
GKS GieKSa Katowice Rozwój Katowice 2019-04-28 15:30 4:0
Zagłębie Sosnowiec S.A. Skra I Częstochowa 2019-04-28 13:00 1:0
VIII Kolejka / Runda wiosenna
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Rekord Bielsko Biała 2019-04-30 11:00 0:0
Zagłębie Sosnowiec S.A. Rozwój Katowice 2019-05-04 11:00 0:2
GKS GieKSa Katowice Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-05-05 18:30 0:1
Juventus Piekary Śląskie Skra I Częstochowa 2019-05-05 10:45 1:0
IX Kolejka / Runda wiosenna
Podbeskidzie Bielsko Biała Zagłębie Sosnowiec S.A. 2019-05-12 12:00 2:0
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój Juventus Piekary Śląskie 2019-05-14 18:00 0:3
Rekord Bielsko Biała GKS GieKSa Katowice 2019-05-12 13:30 2:4
Rozwój Katowice Skra I Częstochowa 2019-05-12 11:00 2:2
X Kolejka / Runda wiosenna
Juventus Piekary Śląskie Rozwój Katowice 2019-05-19 11:00 2:0
Zagłębie Sosnowiec S.A. Rekord Bielsko Biała 2019-05-19 13:00 2:1
GKS GieKSa Katowice GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2019-05-23 13:00 3:1
Skra I Częstochowa Podbeskidzie Bielsko Biała 2019-05-18 10:00 1:3
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXIV Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Siarka Tarnobrzeg
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Emantia Immuno Lab SERVECOM KIK Bartex 4sport.pl Radio Jura Radio_Fon Bombka Inel Serwis Foto Rek Allegro Forma Partner Nadwozia MURAX Decathlon VITABRI Polmarkus Kontur Druk Kubik Michaś MB Medica Midex bonsai Linex Manager Art Kserograf Częstochowa ARTO Piekarnia MPK Stacherczak TeleTorty Limpol Universal24 Jędryka System_info_czewa
XXXIV Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa 2:1
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz 1:2
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 1:0
Górnik Łęczna Radomiak Radom 5:2
Błękitni Stargard GKS Bełchatów 0:0
Elana Toruń Olimpia Elbląg 1:2
Resovia Rzeszów Rozwój Katowice 1:3
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 3:0
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola 1:3
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
...
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
...
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń8
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 11:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
ROW 1964 Rybnik
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XII Kolejka
Niedziela, 12.05.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Stadion Śląski Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. VIII Kolejka
Niedziela, 02.06.2019 godz. 10:00
Stadion Zieloni Żarki Żarki, ul. Steinkellera
Zieloni Żarki
vs
Skra II Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. XI Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 14:30
Stadion Rekord Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Startowa 13
Rekord Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IX Kolejka
Sobota, 01.06.2019 godz. 10:00
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VII Kolejka
Niedziela, 26.05.2019 godz. 10:00
Stadion Polonia Unia Widzów Widzów, ul. Sportowa
Polonia Unia Widzów
vs
Skra III Częstochowa r.04
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXVI Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
4 : 1
Rozwój Katowice
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. X Kolejka
Niedziela, 19.05.2019
Skra Częstochowa
0 : 2
Ruch Chorzów S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. VI Kolejka
Sobota, 18.05.2019
Skra III Częstochowa r.04
9 : 0
Grom Poczesna
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 25 48 58:38
2 Górnik Zabrze S.S.A. 26 46 71:35
3 Zagłebie S.A. Sosnowiec 27 44 62:50
...
7 Skra Częstochowa 26 41 46:38
...
16 Zapora Wapienica 26 1 19:190
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 10 26 27:3
2 Ruch Chorzów S.A. 9 19 22:15
3 Zagłębie Sosnowiec S.A. 11 18 29:28
...
6 Skra Częstochowa 10 8 9:17
...
8 Gwarek Zabrze 10 5 10:19