TERMINARZ - Rocznik 2008 - ORLIK I - E2 / Sezon 2016/2017
XIV Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa - aktualnie rozgrywana
APN I Częstochowa Liswarta Popów 2017-06-16 17:00 -:-
Ajaks I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-06-17 10:00 -:-
Sokół Wręczyca Fair Play Koziegłowy 2017-06-16 17:00 -:-
Unia Redziny Skra I Częstochowa 2017-05-30 17:00 3:7
I Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sokół Wręczyca Victoria Częstochowa 2016-09-13 17:00 12:5
Skra I Częstochowa Orlik Blachownia 2016-09-02 17:00 13:4
II Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Orlik Blachownia Victoria Częstochowa 2016-09-09 17:00 7:2
Skra I Częstochowa Sokół Wręczyca 2016-09-09 16:00 3:6
III Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sokół Wręczyca Orlik Blachownia 2016-09-16 17:00 15:2
Victoria Częstochowa Skra I Częstochowa 2016-09-17 10:00 1:6
IV Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Victoria Częstochowa Sokół Wręczyca 2016-09-20 17:00 0:4
Orlik Blachownia Skra I Częstochowa 2016-09-21 17:00 0:14
V Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Victoria Częstochowa Orlik Blachownia 2016-09-23 17:00 5:3
Sokół Wręczyca Skra I Częstochowa 2016-09-27 16:00 2:0
VI Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Orlik Blachownia Sokół Wręczyca 2016-09-30 18:00 2:3
Skra I Częstochowa Victoria Częstochowa 2016-10-04 16:00 3:2
VII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sokół Wręczyca Victoria Częstochowa 2016-11-26 17:00 -:-
Skra I Częstochowa Orlik Blachownia 2016-10-07 16:00 3:1
VIII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Orlik Blachownia Victoria Częstochowa 2016-10-11 17:00 7:6
Skra I Częstochowa Sokół Wręczyca 2016-10-11 17:00 4:1
IX Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sokół Wręczyca Orlik Blachownia 2016-10-15 11:30 8:4
Victoria Częstochowa Skra I Częstochowa 2016-10-15 10:00 2:4
X Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Victoria Częstochowa Sokół Wręczyca 2016-10-21 17:00 -:-
Orlik Blachownia Skra I Częstochowa 2016-10-21 17:00 2:6
XI Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Victoria Częstochowa Orlik Blachownia 2016-10-28 17:00 5:0
Sokół Wręczyca Skra I Częstochowa 2016-10-29 10:00 4:3
XII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Orlik Blachownia Sokół Wręczyca 2016-11-07 17:00 3:6
Skra I Częstochowa Victoria Częstochowa 2016-11-04 17:00 3:2
I Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Sokół Wręczyca Unia Redziny 2017-04-01 10:00 5:4
Ajaks I Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-04-01 10:00 7:3
APN I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-04-01 10:00 12:3
Skra I Częstochowa Liswarta Popów 2017-04-01 08:30 3:3
II Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Liswarta Popów 2017-04-08 10:00 5:4
Fair Play Koziegłowy APN I Częstochowa 2017-04-08 10:00 3:6
Sokół Wręczyca Ajaks I Częstochowa 2017-04-08 10:00 3:4
Ajaks II Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-04-12 16:00 2:4
III Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Ajaks I Częstochowa Unia Redziny 2017-04-15 10:00 2:2
APN I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-04-15 10:00 9:3
Liswarta Popów Ajaks II Częstochowa 2017-04-15 10:00 9:1
Skra I Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-04-15 10:00 2:3
IV Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Ajaks II Częstochowa 2017-05-02 17:00 10:3
Fair Play Koziegłowy Liswarta Popów 2017-05-02 17:00 2:2
Ajaks I Częstochowa APN I Częstochowa 2017-05-02 17:00 1:4
Sokół Wręczyca Skra I Częstochowa 2017-05-17 17:00 8:5
V Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
APN I Częstochowa Unia Redziny 2017-04-28 17:00 7:3
Liswarta Popów Sokół Wręczyca 2017-04-28 17:00 -:-
Ajaks II Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-04-29 10:00 -:-
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-05-08 16:00 2:6
VI Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Fair Play Koziegłowy 2017-05-05 17:00 6:2
Sokół Wręczyca Ajaks II Częstochowa 2017-05-05 17:00 5:5
Ajaks I Częstochowa Liswarta Popów 2017-05-06 10:00 2:1
APN I Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-05-05 17:00 7:1
VII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Liswarta Popów APN I Częstochowa 2017-05-09 17:00 4:15
Ajaks II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-05-09 17:00 3:14
Fair Play Koziegłowy Sokół Wręczyca 2017-05-09 17:00 -:-
Skra I Częstochowa Unia Redziny 2017-05-23 17:30 8:4
VIII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Sokół Wręczyca 2017-05-12 17:00 5:5
Fair Play Koziegłowy Ajaks I Częstochowa 2017-05-12 17:00 2:1
Ajaks II Częstochowa APN I Częstochowa 2017-04-13 10:00 -:-
Liswarta Popów Skra I Częstochowa 2017-05-12 17:00 8:7
IX Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Liswarta Popów Unia Redziny 2017-05-19 17:00 7:5
APN I Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-05-19 17:00 9:1
Ajaks I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-05-20 10:00 7:2
Skra I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-06-07 18:30 10:2
X Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Ajaks I Częstochowa 2017-05-26 17:00 2:3
Sokół Wręczyca APN I Częstochowa 2017-05-26 17:00 4:12
Ajaks II Częstochowa Liswarta Popów 2017-05-27 10:00 4:13
Fair Play Koziegłowy Skra I Częstochowa 2017-05-27 10:00 2:3
XI Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Ajaks II Częstochowa Unia Redziny 2017-06-03 10:00 3:5
Liswarta Popów Fair Play Koziegłowy 2017-06-02 17:00 -:-
APN I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-06-02 17:00 -:-
Skra I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-06-03 10:00 3:3
XII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny APN I Częstochowa 2017-06-06 17:00 3:10
Sokół Wręczyca Liswarta Popów 2017-06-06 17:00 4:3
Fair Play Koziegłowy Ajaks II Częstochowa 2017-06-06 17:00 -:-
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-05-31 16:00 5:2
XIII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Fair Play Koziegłowy Unia Redziny 2017-06-09 17:00 -:-
Ajaks II Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-06-10 10:00 -:-
Liswarta Popów Ajaks I Częstochowa 2017-06-09 17:00 -:-
Skra I Częstochowa APN I Częstochowa 2017-06-09 17:00 2:7
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XXXIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Piast Żmigród
0 : 2
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Radio Jura PKS Częstochowa sgp ARTO Piekarnia Stacherczak bonsai Amasol Kubik MPK Decathlon System_info_czewa VIP Cathering Bartex Polmarkus Michaś Inel Serwis MultiMetal Jędryka Linex KIK Częstochowa TeleTorty Bombka 4sport.pl Kontur Druk Stolzle Partner Nadwozia Radio_Fon
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 GKS Jastrzębie Zdrój 34 70 72:29
2 Ruch Zdzieszowice 34 69 59:27
3 Rekord Bielsko Biała 34 57 58:35
4 KS Polkowice 34 56 63:40
5 Stal Brzeg 34 55 55:43
6 Miedź II Legnica 34 55 53:48
7 Skra Częstochowa 34 54 53:35
8 Stal Bielsko Biała 34 51 48:30
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Łukasz Kowalczyk7
2Patryk Mularczyk7
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 10.06.2017
Skra Częstochowa
2 : 2
Piast Gliwice
Rocznik 2002/03 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLM D1 - III liga śląska. XIV Kolejka
Piątek, 16.06.2017
Skra Częstochowa
6 : 1
Victoria Częstochowa
Rocznik 2003/04 - ŚLT C2 - I liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Zagłębie Sosnowiec
4 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003/04 - ŚLM C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra II Częstochowa
0 : 0
GKS Gieksa Katowice
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 2
Ajaks II Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK - E 1 - I LIGA. V Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Polonia Poraj
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2008 - ORLIK I - E2. XIII Kolejka
Piątek, 09.06.2017
Skra I Częstochowa
2 : 7
APN I Częstochowa
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 14 33 30:11
2 Skra Częstochowa 14 26 28:16
3 Piast Gliwice 14 23 31:18
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Orbita Bukowno 14 35 31:10
2 Gwarek Zabrze 13 28 44:15
3 Piast Gliwice S.A. 13 26 24:11
...
7 Skra Częstochowa 14 11 17:38
Tabela
Rocznik 2003/04 - ŚLT C2 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 MKS Żory 14 30 38:26
2 Raków Częstochowa 14 26 26:13
3 Ruch Chorzów S.A. 14 21 25:21
...
6 Skra Częstochowa 14 17 26:29