TERMINARZ - Rocznik 2008 - ORLIK I - E2 / Sezon 2016/2017
I Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sokół Wręczyca Victoria Częstochowa 2016-09-13 17:00 12:5
Skra I Częstochowa Orlik Blachownia 2016-09-02 17:00 13:4
II Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Orlik Blachownia Victoria Częstochowa 2016-09-09 17:00 7:2
Skra I Częstochowa Sokół Wręczyca 2016-09-09 16:00 3:6
III Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sokół Wręczyca Orlik Blachownia 2016-09-16 17:00 15:2
Victoria Częstochowa Skra I Częstochowa 2016-09-17 10:00 1:6
IV Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Victoria Częstochowa Sokół Wręczyca 2016-09-20 17:00 0:4
Orlik Blachownia Skra I Częstochowa 2016-09-21 17:00 0:14
V Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Victoria Częstochowa Orlik Blachownia 2016-09-23 17:00 5:3
Sokół Wręczyca Skra I Częstochowa 2016-09-27 16:00 2:0
VI Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Orlik Blachownia Sokół Wręczyca 2016-09-30 18:00 2:3
Skra I Częstochowa Victoria Częstochowa 2016-10-04 16:00 3:2
VII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sokół Wręczyca Victoria Częstochowa 2016-11-26 17:00 -:-
Skra I Częstochowa Orlik Blachownia 2016-10-07 16:00 3:1
VIII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Orlik Blachownia Victoria Częstochowa 2016-10-11 17:00 7:6
Skra I Częstochowa Sokół Wręczyca 2016-10-11 17:00 4:1
IX Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sokół Wręczyca Orlik Blachownia 2016-10-15 11:30 8:4
Victoria Częstochowa Skra I Częstochowa 2016-10-15 10:00 2:4
X Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Victoria Częstochowa Sokół Wręczyca 2016-10-21 17:00 -:-
Orlik Blachownia Skra I Częstochowa 2016-10-21 17:00 2:6
XI Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Victoria Częstochowa Orlik Blachownia 2016-10-28 17:00 5:0
Sokół Wręczyca Skra I Częstochowa 2016-10-29 10:00 4:3
XII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Orlik Blachownia Sokół Wręczyca 2016-11-07 17:00 3:6
Skra I Częstochowa Victoria Częstochowa 2016-11-04 17:00 3:2
I Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Sokół Wręczyca Unia Redziny 2017-04-01 10:00 5:4
Ajaks I Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-04-01 10:00 7:3
APN I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-04-01 10:00 12:3
Skra I Częstochowa Liswarta Popów 2017-04-01 08:30 3:3
II Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Liswarta Popów 2017-04-08 10:00 5:4
Fair Play Koziegłowy APN I Częstochowa 2017-04-08 10:00 3:6
Sokół Wręczyca Ajaks I Częstochowa 2017-04-08 10:00 3:4
Ajaks II Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-04-12 16:00 2:4
III Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Ajaks I Częstochowa Unia Redziny 2017-04-15 10:00 2:2
APN I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-04-15 10:00 9:3
Liswarta Popów Ajaks II Częstochowa 2017-04-15 10:00 9:1
Skra I Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-04-15 10:00 2:3
IV Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Ajaks II Częstochowa 2017-05-02 17:00 10:3
Fair Play Koziegłowy Liswarta Popów 2017-05-02 17:00 2:2
Ajaks I Częstochowa APN I Częstochowa 2017-05-02 17:00 1:4
Sokół Wręczyca Skra I Częstochowa 2017-05-17 17:00 8:5
V Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
APN I Częstochowa Unia Redziny 2017-04-28 17:00 7:3
Liswarta Popów Sokół Wręczyca 2017-04-28 17:00 -:-
Ajaks II Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-04-29 10:00 6:7
Skra I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-05-08 16:00 2:6
VI Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Fair Play Koziegłowy 2017-05-05 17:00 6:2
Sokół Wręczyca Ajaks II Częstochowa 2017-05-05 17:00 5:5
Ajaks I Częstochowa Liswarta Popów 2017-05-06 10:00 2:1
APN I Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-05-05 17:00 7:1
VII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Liswarta Popów APN I Częstochowa 2017-05-09 17:00 4:15
Ajaks II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-05-09 17:00 3:14
Fair Play Koziegłowy Sokół Wręczyca 2017-05-09 17:00 2:3
Skra I Częstochowa Unia Redziny 2017-05-23 17:30 8:4
VIII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Sokół Wręczyca 2017-05-12 17:00 5:5
Fair Play Koziegłowy Ajaks I Częstochowa 2017-05-12 17:00 2:1
Ajaks II Częstochowa APN I Częstochowa 2017-04-13 10:00 1:20
Liswarta Popów Skra I Częstochowa 2017-05-12 17:00 8:7
IX Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Liswarta Popów Unia Redziny 2017-05-19 17:00 7:5
APN I Częstochowa Fair Play Koziegłowy 2017-05-19 17:00 9:1
Ajaks I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-05-20 10:00 7:2
Skra I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-06-07 18:30 10:2
X Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Ajaks I Częstochowa 2017-05-26 17:00 2:3
Sokół Wręczyca APN I Częstochowa 2017-05-26 17:00 4:12
Ajaks II Częstochowa Liswarta Popów 2017-05-27 10:00 4:13
Fair Play Koziegłowy Skra I Częstochowa 2017-05-27 10:00 2:3
XI Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Ajaks II Częstochowa Unia Redziny 2017-06-03 10:00 3:5
Liswarta Popów Fair Play Koziegłowy 2017-06-02 17:00 -:-
APN I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-06-02 17:00 -:-
Skra I Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-06-03 10:00 3:3
XII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny APN I Częstochowa 2017-06-06 17:00 3:10
Sokół Wręczyca Liswarta Popów 2017-06-06 17:00 4:3
Fair Play Koziegłowy Ajaks II Częstochowa 2017-06-06 17:00 -:-
Ajaks I Częstochowa Skra I Częstochowa 2017-05-31 16:00 5:2
XIII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Fair Play Koziegłowy Unia Redziny 2017-06-09 17:00 -:-
Ajaks II Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-06-10 10:00 -:-
Liswarta Popów Ajaks I Częstochowa 2017-06-09 17:00 -:-
Skra I Częstochowa APN I Częstochowa 2017-06-09 17:00 2:7
XIV Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
APN I Częstochowa Liswarta Popów 2017-06-16 17:00 -:-
Ajaks I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-06-17 10:00 -:-
Sokół Wręczyca Fair Play Koziegłowy 2017-06-16 17:00 4:2
Unia Redziny Skra I Częstochowa 2017-05-30 17:00 3:7
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . V Kolejka
Sobota, 26.08.2017 godz. 18:00
Stadion Skra Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Lechia Dzierżoniów
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . IV Kolejka
Sobota, 19.08.2017
Stal Brzeg
1 : 0
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Amasol KIK Bartex Kontur Druk Decathlon PKS Częstochowa Michaś Polmarkus Linex Partner Nadwozia Inel Serwis sgp 4sport.pl System_info_czewa MPK Radio Jura VIP Cathering Bombka Stolzle TeleTorty Radio_Fon Stacherczak Jędryka Częstochowa bonsai Kubik ARTO Piekarnia
IV Kolejka
I Zespół - III liga
Ruch Zdzieszowice Miedź II Legnica 2:1
Stal Brzeg Skra Częstochowa 1:0
Rekord Bielsko Biała Stal Bielsko Biała 1:0
KS Polkowice Polonia Głubczyce 3:1
Lechia Dzierżoniów Stilon Gorzów 1:2
Górnik II Zabrze Unia Turza Śląska 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. Ślęza Wrocław 3:3
Falubaz Zielona Góra Zagłębie II Lubin 0:1
Gwarek Tarnowskie Góry Piast Żmigród 2:0
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Rekord Bielsko Biała 4 10 6:2
2 Stal Brzeg 4 9 11:3
3 KS Polkowice 4 9 12:7
4 Górnik II Zabrze 4 9 9:4
5 Stal Bielsko Biała 4 9 5:2
6 Zagłębie II Lubin 4 9 6:5
7 Skra Częstochowa 4 7 7:3
8 Ruch Zdzieszowice 4 6 4:3
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Mateusz Woldan 2
2Marcin Kowalski 1
2Piotr Mastalerz1
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. I Kolejka
Niedziela, 27.08.2017 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Orzeł Pawonków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. II Kolejka
Sobota, 26.08.2017 godz. 10:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
GKS Gieksa Katowice
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska. I Kolejka
Niedziela, 20.08.2017 godz. 11:00
Stadion Tyski Sport S.A. Tychy ul. Andersa 22
Tyski Sport S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - III liga śląska. I Kolejka
Sobota, 02.09.2017 godz. 13:00
Stadion Zieloni Żarki Żarki, ul. Steinkellera 3
Zieloni Żarki
vs
Skra II Częstochowa
Rocznik 2005 - ŚLM D1 - II liga śląska. I Kolejka
Niedziela, 20.08.2017 godz. 10:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Promotor Zabrze
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. I Kolejka
Sobota, 19.08.2017
Skra Częstochowa
1 : 0
Bytomski Sport sp. z o.o.
Rocznik 2002 - ŚLT C1 - II liga śląska - KONIEC. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. I Kolejka
Sobota, 19.08.2017
Juventus Academy
0 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 2
Ajaks II Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK - E 1 - I LIGA. V Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Polonia Poraj
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2008 - ORLIK I - E2. XIII Kolejka
Piątek, 09.06.2017
Skra I Częstochowa
2 : 7
APN I Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Grom Miedźno 0 0 0:0
2 Jura Niegowa 0 0 0:0
3 Orzeł Pawonków 0 0 0:0
...
13 Skra Częstochowa 0 0 0:0
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Stadion Śląski Chorzów 1 3 5:0
2 Piast Gliwice 1 3 4:2
3 Skra Częstochowa 1 3 1:0
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze 0 0 0:0
2 Rekord Bielsko Biała 0 0 0:0
3 Podbeskidzie Bielsko Biała 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0