TERMINARZ - Rocznik 2007 - ORLIK - E 1 - I LIGA / Sezon 2016/2017
I Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Pogoń Kamyk ISD-AJD Częstochowa 2016-11-08 17:00 -:-
Orzeł Kiedrzyn Stradom AJD Częstochowa 2016-09-21 17:00 -:-
Sportowa Częstochowa Huragan Jezioro 2016-11-08 17:00 3:0
Skra Częstochowa Oksza Łobodno 2016-08-26 16:00 12:1
II Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
ISD-AJD Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2016-09-02 17:00 -:-
Oksza Łobodno Pogoń Kamyk 2016-09-02 17:00 3:7
Huragan Jezioro Stradom AJD Częstochowa 2016-09-02 17:00 2:14
Sportowa Częstochowa Skra Częstochowa 2016-09-03 10:00 7:7
III Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Pogoń Kamyk Sportowa Częstochowa 2016-09-07 17:00 7:3
Orzeł Kiedrzyn Oksza Łobodno 2016-09-07 17:00 -:-
Stradom AJD Częstochowa ISD-AJD Częstochowa 2016-09-07 17:00 3:0
Skra Częstochowa Huragan Jezioro 2016-09-06 16:00 15:0
IV Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Oksza Łobodno Stradom AJD Częstochowa 2016-09-09 17:00 4:7
Huragan Jezioro ISD-AJD Częstochowa 2016-09-09 17:00 1:6
Sportowa Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2016-09-09 17:00 9:4
Skra Częstochowa Pogoń Kamyk 2016-09-10 10:00 12:5
V Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Stradom AJD Częstochowa Sportowa Częstochowa 2016-09-16 17:00 4:2
Pogoń Kamyk Huragan Jezioro 2016-09-16 17:00 20:0
ISD-AJD Częstochowa Oksza Łobodno 2016-09-17 10:00 8:1
Orzeł Kiedrzyn Skra Częstochowa 2016-09-16 17:00 3:8
VI Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sportowa Częstochowa ISD-AJD Częstochowa 2016-09-21 17:00 4:5
Pogoń Kamyk Orzeł Kiedrzyn 2016-09-21 17:00 8:6
Huragan Jezioro Oksza Łobodno 2016-09-21 17:00 3:9
Skra Częstochowa Stradom AJD Częstochowa 2016-09-20 16:00 4:2
VII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Stradom AJD Częstochowa Pogoń Kamyk 2016-09-23 17:00 10:1
Orzeł Kiedrzyn Huragan Jezioro 2016-09-23 17:00 19:0
Oksza Łobodno Sportowa Częstochowa 2016-09-23 17:00 2:10
ISD-AJD Częstochowa Skra Częstochowa 2016-09-23 17:00 3:4
VIII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
ISD-AJD Częstochowa Pogoń Kamyk 2016-09-30 17:00 5:1
Stradom AJD Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2016-09-30 17:00 13:2
Huragan Jezioro Sportowa Częstochowa 2016-09-30 17:00 0:3
Oksza Łobodno Skra Częstochowa 2016-09-30 17:00 2:8
IX Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Stradom AJD Częstochowa Huragan Jezioro 2016-10-05 17:00 -:-
Orzeł Kiedrzyn ISD-AJD Częstochowa 2016-10-10 17:00 -:-
Pogoń Kamyk Oksza Łobodno 2016-10-05 17:00 9:4
Skra Częstochowa Sportowa Częstochowa 2016-10-04 17:30 8:2
X Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sportowa Częstochowa Pogoń Kamyk 2016-10-07 17:00 7:3
Oksza Łobodno Orzeł Kiedrzyn 2016-10-07 17:00 10:2
ISD-AJD Częstochowa Stradom AJD Częstochowa 2016-10-07 17:00 5:3
Huragan Jezioro Skra Częstochowa 2016-10-10 17:00 0:14
XI Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Stradom AJD Częstochowa Oksza Łobodno 2016-10-14 17:00 7:3
ISD-AJD Częstochowa Huragan Jezioro 2016-10-14 17:00 13:1
Orzeł Kiedrzyn Sportowa Częstochowa 2016-10-14 17:00 0:9
Pogoń Kamyk Skra Częstochowa 2016-10-14 17:00 1:4
XII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Sportowa Częstochowa Stradom AJD Częstochowa 2016-10-21 17:00 4:1
Oksza Łobodno ISD-AJD Częstochowa 2016-10-21 17:00 -:-
Huragan Jezioro Pogoń Kamyk 2016-10-21 17:00 -:-
Skra Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2016-10-22 10:00 14:2
XIII Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
ISD-AJD Częstochowa Sportowa Częstochowa 2016-10-28 17:00 0:6
Oksza Łobodno Huragan Jezioro 2016-10-28 17:00 7:1
Orzeł Kiedrzyn Pogoń Kamyk 2016-10-28 17:00 4:1
Stradom AJD Częstochowa Skra Częstochowa 2016-10-28 17:00 3:2
XIV Kolejka / Jesienna - eliminacyjna
Huragan Jezioro Orzeł Kiedrzyn 2016-10-31 17:00 2:1
Pogoń Kamyk Stradom AJD Częstochowa 2016-11-04 17:00 2:5
Sportowa Częstochowa Oksza Łobodno 2016-11-04 17:00 2:7
Skra Częstochowa ISD-AJD Częstochowa 2016-11-03 16:00 3:4
I Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Ajaks I Częstochowa APN II Częstochowa 2017-04-06 16:45 9:1
APN I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-04-04 17:00 4:2
UKS MOSiR Myszków Polonia Poraj 2017-03-31 17:00 2:5
Skra Częstochowa Unia Redziny 2017-03-31 17:00 7:9
II Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Polonia Poraj 2017-04-07 17:00 3:4
Ajaks II Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2017-04-08 10:00 3:0
APN II Częstochowa APN I Częstochowa 2017-04-25 17:00 5:1
Skra Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-04-04 17:30 1:17
III Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Ajaks I Częstochowa Unia Redziny 2017-04-24 16:30 -:-
UKS MOSiR Myszków APN II Częstochowa 2017-04-18 18:00 11:3
Polonia Poraj Ajaks II Częstochowa 2017-04-14 17:00 1:5
Skra Częstochowa APN I Częstochowa 2017-04-14 17:00 2:3
IV Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Ajaks II Częstochowa 2017-05-24 16:30 7:2
Polonia Poraj APN II Częstochowa 2017-05-16 17:00 3:2
Ajaks I Częstochowa APN I Częstochowa 2017-05-02 17:00 0:4
Skra Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2017-05-15 17:30 3:4
V Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
APN I Częstochowa Unia Redziny 2017-04-28 17:00 7:5
UKS MOSiR Myszków Ajaks I Częstochowa 2017-04-28 17:00 -:-
Ajaks II Częstochowa APN II Częstochowa 2017-04-28 17:00 8:1
Polonia Poraj Skra Częstochowa 2017-06-13 17:00 6:0
VI Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny APN II Częstochowa 2017-05-05 17:00 3:9
Ajaks I Częstochowa Polonia Poraj 2017-05-06 10:00 4:2
APN I Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2017-05-05 17:00 5:1
Skra Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-05-06 12:00 4:10
VII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
UKS MOSiR Myszków Unia Redziny 2017-05-09 17:00 5:6
Polonia Poraj APN I Częstochowa 2017-05-09 17:00 2:4
Ajaks II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-05-09 17:00 4:7
APN II Częstochowa Skra Częstochowa 2017-05-09 16:00 5:4
VIII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
APN II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-05-12 17:00 4:6
Ajaks II Częstochowa APN I Częstochowa 2017-05-13 10:00 3:1
Polonia Poraj UKS MOSiR Myszków 2017-05-12 17:00 1:3
Unia Redziny Skra Częstochowa 2017-05-13 10:00 8:4
IX Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Polonia Poraj Unia Redziny 2017-05-19 17:00 4:4
UKS MOSiR Myszków Ajaks II Częstochowa 2017-05-19 17:00 6:4
APN I Częstochowa APN II Częstochowa 2017-05-30 17:00 3:12
Ajaks I Częstochowa Skra Częstochowa 2017-05-20 10:00 3:0
X Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny Ajaks I Częstochowa 2017-05-26 17:00 2:10
APN II Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2017-05-26 17:00 2:5
Ajaks II Częstochowa Polonia Poraj 2017-05-27 10:00 5:4
APN I Częstochowa Skra Częstochowa 2017-06-08 19:00 4:4
XI Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Ajaks II Częstochowa Unia Redziny 2017-06-12 10:00 5:4
Polonia Poraj APN II Częstochowa 2017-06-02 17:00 3:5
APN I Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2017-06-02 17:00 -:-
UKS MOSiR Myszków Skra Częstochowa 2017-06-02 17:00 10:3
XII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny APN I Częstochowa 2017-06-06 17:00 6:5
Ajaks I Częstochowa UKS MOSiR Myszków 2017-06-06 17:00 1:3
APN II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-06-06 17:00 9:5
Skra Częstochowa Polonia Poraj 2017-06-06 17:00 4:2
XIII Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
APN II Częstochowa Unia Redziny 2017-06-09 17:00 5:7
Polonia Poraj Ajaks I Częstochowa 2017-06-09 17:00 4:4
UKS MOSiR Myszków APN I Częstochowa 2017-06-09 17:00 6:5
Ajaks II Częstochowa Skra Częstochowa 2017-06-10 10:00 3:2
XIV Kolejka / Wiosenna - I liga okręgowa
Unia Redziny UKS MOSiR Myszków 2017-06-16 17:00 10:7
APN I Częstochowa Polonia Poraj 2017-06-16 17:00 5:8
Ajaks I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2017-06-17 10:00 -:-
Skra Częstochowa APN II Częstochowa 2017-06-12 17:30 5:8
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . I Kolejka
Sobota, 05.08.2017 godz. 17:00
Stadion Skra Częstochowa Stolzle Stadion, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Miedź II Legnica
SPONSORZY KLUBU
Partner Nadwozia TeleTorty VIP Cathering sgp Bartex Polmarkus MPK ARTO Piekarnia Inel Serwis Radio Jura Amasol Stolzle PKS Częstochowa Kubik Michaś Linex Stacherczak Radio_Fon System_info_czewa Jędryka Bombka Decathlon Częstochowa Kontur Druk 4sport.pl KIK bonsai
I Kolejka
I Zespół - III liga
Skra Częstochowa Miedź II Legnica -:-
Falubaz Zielona Góra Ruch Zdzieszowice -:-
Gwarek Tarnowskie Góry Pniówek Pawłowice Śl. -:-
Piast Żmigród Górnik II Zabrze -:-
Zagłębie II Lubin Lechia Dzierżoniów -:-
Ślęza Wrocław Stal Brzeg -:-
Unia Turza Śląska KS Polkowice -:-
Stilon Gorzów Rekord Bielsko Biała -:-
Polonia Głubczyce Stal Bielsko Biała -:-
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Stal Brzeg 0 0 0:0
2 Falubaz Zielona Góra 0 0 0:0
3 Piast Żmigród 0 0 0:0
4 Ślęza Wrocław 0 0 0:0
5 Gwarek Tarnowskie Góry 0 0 0:0
6 Stilon Gorzów 0 0 0:0
7 Zagłębie II Lubin 0 0 0:0
8 Polonia Głubczyce 0 0 0:0
...
18 Skra Częstochowa 0 0 0:0
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. I Kolejka
Sobota, 19.08.2017 godz. 10:00
Stadion Skra Częstochowa 42-226 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Polonia Bytom
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. I Kolejka
Sobota, 19.08.2017 godz. 11:00
Stadion Raków Częstochowa Częstochowa, ul. Limanowskiego 83
Raków Częstochowa
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska. I Kolejka
Niedziela, 20.08.2017 godz. 11:00
Stadion Tyski Sport S.A. Tychy ul. Andersa 22
Tyski Sport S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - III liga śląska. I Kolejka
Sobota, 26.08.2017 godz. 00:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Rocznik 2005 - ŚLM D1 - II liga śląska. I Kolejka
Niedziela, 20.08.2017 godz. 10:00
Stadion Skra Częstochowa Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Promotor Zabrze
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2002 - ŚLT C1 - II liga śląska - KONIEC. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 2
Ajaks II Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK - E 1 - I LIGA. V Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Polonia Poraj
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2008 - ORLIK I - E2. XIII Kolejka
Piątek, 09.06.2017
Skra I Częstochowa
2 : 7
APN I Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 MKS Myszków 0 0 0:0
2 Olimpia Truskolasy 0 0 0:0
3 Lot Konopiska 0 0 0:0
...
12 Skra Częstochowa 0 0 0:0
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Polonia Bytom 0 0 0:0
2 UKS Ruch Chorzów 0 0 0:0
3 Stadion Śląski Chorzów 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze 0 0 0:0
2 Rekord Bielsko Biała 0 0 0:0
3 Podbeskidzie Bielsko Biała 0 0 0:0
...
8 Skra Częstochowa 0 0 0:0