TERMINARZ - Rocznik 2007 - OLM - D2 - Klasa Okręgowa - gr.I / Sezon 2018/2019
IV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Sportowa Częstochowa Liswarta Popów 2019-04-13 10:00 0:0
Liswarta Krzepice Ajaks Częstochowa 2019-04-13 10:00 3:0
KOS Victoria Częstochowa Błękitni Libidza 2019-04-13 10:00 3:0
V Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Ajaks Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2019-04-23 17:00 -:-
Liswarta Popów Liswarta Krzepice 2019-04-24 17:00 -:-
Skra III Częstochowa Sportowa Częstochowa 2019-04-23 17:30 1:1
I kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice KOS Victoria Częstochowa 2018-08-28 16:00 0:3
Orkan Rzerzęczyce Gmina Kłomnice 2018-08-28 17:00 2:5
Błękitni Libidza Skra III Częstochowa 2018-09-05 17:00 0:3
II Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice Kmicic Kruszyna 2018-09-01 10:00 4:2
KOS Victoria Częstochowa Gmina Kłomnice 2018-08-31 17:00 1:1
Skra III Częstochowa Orkan Rzerzęczyce 2018-09-01 10:00 27:0
III Kolejka / Runda jesienna
Kmicic Kruszyna KOS Victoria Częstochowa 2018-09-04 17:30 3:2
Błękitni Libidza Liswarta Krzepice 2018-09-04 17:30 0:3
Gmina Kłomnice Skra III Częstochowa 2018-09-04 17:30 0:5
IV Kolejka / Runda jesienna
Liswarta Krzepice Orkan Rzerzęczyce 2018-09-08 10:00 10:0
Kmicic Kruszyna Błękitni Libidza 2018-09-08 10:00 10:1
KOS Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-09-07 16:00 1:8
V Kolejka / Runda jesienna
Błękitni Libidza KOS Victoria Częstochowa 2018-09-15 10:00 0:16
Gmina Kłomnice Liswarta Krzepice 2018-09-15 10:00 3:0
Orkan Rzerzęczyce Kmicic Kruszyna 2018-09-15 13:00 1:2
VI Kolejka / Runda jesienna
Kmicic Kruszyna Gmina Kłomnice 2018-09-22 10:00 2:6
Błękitni Libidza Orkan Rzerzęczyce 2018-09-22 10:00 1:4
Liswarta Krzepice Skra III Częstochowa 2018-09-22 10:00 1:9
VII Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice Błękitni Libidza 2018-09-29 10:00 11:0
Orkan Rzerzęczyce KOS Victoria Częstochowa 2018-09-29 13:00 0:4
Skra III Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-09-29 10:00 9:0
VIII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-10-05 16:00 0:6
Gmina Kłomnice Orkan Rzerzęczyce 2018-10-05 16:30 5:2
Skra III Częstochowa Błękitni Libidza 2018-10-06 10:00 14:0
IX Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice KOS Victoria Częstochowa 2018-10-09 16:00 2:1
Kmicic Kruszyna Liswarta Krzepice 2018-10-09 16:30 1:7
Orkan Rzerzęczyce Skra III Częstochowa 2018-10-09 16:30 1:14
X Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Kmicic Kruszyna 2018-10-12 16:00 2:2
Liswarta Krzepice Błękitni Libidza 2018-10-13 10:00 14:1
Skra III Częstochowa Gmina Kłomnice 2018-10-13 10:00 5:1
XI Kolejka / Runda jesienna
Orkan Rzerzęczyce Liswarta Krzepice 2018-10-20 11:30 1:7
Błękitni Libidza Kmicic Kruszyna 2018-10-21 12:00 0:12
Skra III Częstochowa KOS Victoria Częstochowa 2018-10-20 12:00 6:1
XII Kolejka / Runda jesienna
KOS Victoria Częstochowa Błękitni Libidza 2018-10-27 10:00 8:0
Kmicic Kruszyna Orkan Rzerzęczyce 2018-10-27 10:00 18:0
Liswarta Krzepice Gmina Kłomnice 2018-10-27 10:00 8:0
XIII Kolejka / Runda jesienna
Gmina Kłomnice Kmicic Kruszyna 2018-11-03 10:00 2:1
Orkan Rzerzęczyce Błękitni Libidza 2018-11-03 10:00 5:0
Skra III Częstochowa Liswarta Krzepice 2018-11-03 10:00 2:1
XIV Kolejka / Runda jesienna
Błękitni Libidza Gmina Kłomnice 2018-10-24 15:30 0:8
KOS Victoria Częstochowa Orkan Rzerzęczyce 2018-11-10 10:00 3:2
Kmicic Kruszyna Skra III Częstochowa 2018-11-10 10:00 2:6
I Kolejka / Runda wiosenna
KOS Victoria Częstochowa Sportowa Częstochowa 2019-03-23 10:00 1:2
Ajaks Częstochowa Liswarta Popów 2019-03-23 10:00 0:1
Błękitni Libidza Skra III Częstochowa 2019-06-30 11:00 -:-
II Kolejka / Runda wiosenna
Liswarta Krzepice KOS Victoria Częstochowa 2019-03-30 10:00 7:1
Sportowa Częstochowa Błękitni Libidza 2019-03-30 10:00 7:0
Skra III Częstochowa Ajaks Częstochowa 2019-03-30 10:00 5:2
III Kolejka / Runda wiosenna
Błękitni Libidza Liswarta Krzepice 2019-04-06 10:00 0:13
Ajaks Częstochowa Sportowa Częstochowa 2019-04-06 11:30 2:1
Liswarta Popów Skra III Częstochowa 2019-04-06 10:00 2:3
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXI Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Widzew Łódź
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXX Kolejka
Środa, 24.04.2019
Elana Toruń
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
MPK 4sport.pl System_info_czewa MB Medica Immuno Lab Bombka Decathlon VITABRI Inel Serwis Stacherczak MURAX Partner Nadwozia Foto Rek Kserograf Kontur Druk Universal24 Michaś Emantia TeleTorty Linex ARTO Piekarnia Manager Art KIK Polmarkus SERVECOM Limpol Midex Radio Jura Forma bonsai Kubik Radio_Fon Allegro Bartex Częstochowa Jędryka
XXX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Elana Toruń Skra Częstochowa 2:1
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 0:2
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 30 55 59:21
2 Widzew Łódź 30 51 42:23
3 GKS Bełchatów 30 51 35:17
4 Olimpia Grudziądz 30 50 58:40
...
11 Skra Częstochowa 30 39 28:41
...
15 Siarka Tarnobrzeg 30 33 29:49
16 Ruch Chorzów 30 31 35:37
17 Rozwój Katowice 30 30 32:44
18 ROW 1964 Rybnik 30 29 23:36
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń7
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 22 1 14:157
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12