TERMINARZ - Rocznik 2007 - ŚLM - D1 - III liga śląska / Sezon 2018/2019
V Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
Lelovia Lelów Pogoń Kamyk 2019-04-23 17:00 6:1
Warta Mstów Znicz Kłobuck 2019-04-23 17:00 5:1
Victoria Częstochowa Ajaks Częstochowa 2019-04-24 17:00 -:-
Skra III Częstochowa 07 Skra II Czestochowa 2019-04-23 16:00 0:2
VI Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
Lelovia Lelów Victoria Częstochowa 2019-04-27 16:00 -:-
Skra II Czestochowa Warta Mstów 2019-04-28 14:30 -:-
Pogoń Kamyk Znicz Kłobuck 2019-04-30 16:45 -:-
Ajaks Częstochowa Skra III Częstochowa 07 2019-04-27 13:00 -:-
VII Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska - aktualnie rozgrywana
Znicz Kłobuck Skra II Czestochowa 2019-05-04 10:00 -:-
Warta Mstów Ajaks Częstochowa 2019-05-04 14:00 -:-
Victoria Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-05-05 10:00 -:-
Skra III Częstochowa 07 Lelovia Lelów 2019-05-04 12:00 -:-
I kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Olimpia Truskolasy Junior Szarlejka 2018-09-26 17:00 4:0
Znicz Kłobuck Pogoń Kamyk 2018-08-25 10:00 4:0
Oksza Łobodno Orzeł Kiedrzyn 2018-10-02 17:00 0:5
II Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Olimpia Truskolasy Znicz Kłobuck 2018-09-01 10:00 0:11
Pogoń Kamyk Oksza Łobodno 2018-09-25 17:00 10:0
Junior Szarlejka Skra III Częstochowa 07 2018-09-24 17:00 0:10
III Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Znicz Kłobuck Junior Szarlejka 2018-09-18 17:00 13:0
Oksza Łobodno Olimpia Truskolasy 2018-09-04 17:30 2:11
Skra III Częstochowa 07 Orzeł Kiedrzyn 2018-09-04 17:30 10:0
IV Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Znicz Kłobuck Oksza Łobodno 2018-09-06 16:30 12:0
Junior Szarlejka Orzeł Kiedrzyn 2018-09-08 10:00 1:2
Pogoń Kamyk Skra III Częstochowa 07 2018-09-08 10:00 0:2
V Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Oksza Łobodno Junior Szarlejka 2018-09-15 10:00 1:3
Orzeł Kiedrzyn Pogoń Kamyk 2018-09-15 10:00 0:2
Skra III Częstochowa 07 Olimpia Truskolasy 2018-09-15 14:00 16:1
VI Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Junior Szarlejka Pogoń Kamyk 2018-09-22 10:00 1:7
Olimpia Truskolasy Orzeł Kiedrzyn 2018-09-22 10:00 1:1
Znicz Kłobuck Skra III Częstochowa 07 2018-09-22 10:00 0:4
VII Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Orzeł Kiedrzyn Znicz Kłobuck 2018-09-29 10:00 0:6
Pogoń Kamyk Olimpia Truskolasy 2018-09-29 10:00 3:2
Skra III Częstochowa 07 Oksza Łobodno 2018-09-29 14:00 3:0
VIII Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Junior Szarlejka Olimpia Truskolasy 2018-10-06 10:00 0:8
Pogoń Kamyk Znicz Kłobuck 2018-10-06 10:00 3:1
Orzeł Kiedrzyn Oksza Łobodno 2018-10-06 10:00 6:1
IX Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Znicz Kłobuck Olimpia Truskolasy 2018-10-10 16:30 4:0
Oksza Łobodno Pogoń Kamyk 2018-10-09 16:30 3:0
Skra III Częstochowa 07 Junior Szarlejka 2018-10-09 16:00 11:0
X Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Junior Szarlejka Znicz Kłobuck 2018-10-13 10:00 0:7
Olimpia Truskolasy Oksza Łobodno 2018-10-13 10:00 16:0
Orzeł Kiedrzyn Skra III Częstochowa 07 2018-10-13 10:00 0:6
XI Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Orzeł Kiedrzyn Junior Szarlejka 2018-10-20 10:00 1:2
Oksza Łobodno Znicz Kłobuck 2018-10-20 10:00 0:8
Skra III Częstochowa 07 Pogoń Kamyk 2018-10-20 10:00 3:2
XII Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Junior Szarlejka Oksza Łobodno 2018-10-27 10:00 4:0
Pogoń Kamyk Orzeł Kiedrzyn 2018-10-27 10:00 10:0
Olimpia Truskolasy Skra III Częstochowa 07 2018-10-27 10:00 2:10
XIII Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Pogoń Kamyk Junior Szarlejka 2018-10-23 16:00 5:0
Orzeł Kiedrzyn Olimpia Truskolasy 2018-11-03 10:00 1:0
Skra III Częstochowa 07 Znicz Kłobuck 2018-11-03 12:00 0:3
XIV Kolejka / Runda jesienna - Klasa Okręgowa
Znicz Kłobuck Orzeł Kiedrzyn 2018-11-10 10:00 2:0
Olimpia Truskolasy Pogoń Kamyk 2018-11-10 10:00 3:3
Oksza Łobodno Skra III Częstochowa 07 2018-11-10 10:00 0:18
I Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Lelovia Lelów Warta Mstów 2019-03-23 11:00 0:2
Ajaks Częstochowa Znicz Kłobuck 2019-03-23 13:00 5:1
Skra II Czestochowa Pogoń Kamyk 2019-03-24 14:00 7:0
Victoria Częstochowa Skra III Częstochowa 07 2019-03-24 10:00 4:2
II Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Skra II Czestochowa Ajaks Częstochowa 2019-03-30 10:00 4:2
Znicz Kłobuck Lelovia Lelów 2019-03-30 12:30 1:1
Warta Mstów Victoria Częstochowa 2019-04-03 17:00 5:2
Pogoń Kamyk Skra III Częstochowa 07 2019-03-30 13:00 3:1
III Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Lelovia Lelów Skra II Czestochowa 2019-04-06 16:00 1:3
Victoria Częstochowa Znicz Kłobuck 2019-04-07 10:00 4:0
Ajaks Częstochowa Pogoń Kamyk 2019-04-07 11:30 7:0
Skra III Częstochowa 07 Warta Mstów 2019-04-06 10:00 0:2
IV Kolejka / Runda wiosenna - III liga śląska
Pogoń Kamyk Warta Mstów 2019-04-13 13:00 0:5
Ajaks Częstochowa Lelovia Lelów 2019-04-13 13:00 8:3
Skra II Czestochowa Victoria Częstochowa 2019-04-14 13:30 6:1
Znicz Kłobuck Skra III Częstochowa 07 2019-04-17 16:30 1:2
NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXXI Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion Skra Częstochowa MOSiR SKRA, Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra Częstochowa
vs
Widzew Łódź
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - II liga PZPN. XXX Kolejka
Środa, 24.04.2019
Elana Toruń
2 : 1
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
Bombka Limpol MURAX Polmarkus KIK Linex System_info_czewa Manager Art Allegro Jędryka Kontur Druk Kserograf ARTO Piekarnia Bartex Kubik MPK Radio Jura Emantia Inel Serwis Stacherczak Decathlon Michaś Universal24 4sport.pl Partner Nadwozia Midex MB Medica VITABRI SERVECOM bonsai Immuno Lab Foto Rek Forma TeleTorty Częstochowa Radio_Fon
XXX Kolejka
I Zespół - II liga PZPN
Elana Toruń Skra Częstochowa 2:1
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 1:2
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg 3:0
Widzew Łódź Radomiak Radom 0:0
Resovia Rzeszów Ruch Chorzów 1:0
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów 0:1
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 3:0
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg 1:0
Znicz Pruszków Rozwój Katowice 0:2
Tabela
I Zespół - II liga PZPN
msc.drużynam.punktybramki
1 Radomiak Radom 30 55 59:21
2 Widzew Łódź 30 51 42:23
3 GKS Bełchatów 30 51 35:17
4 Olimpia Grudziądz 30 50 58:40
...
11 Skra Częstochowa 30 39 28:41
...
15 Siarka Tarnobrzeg 30 33 29:49
16 Ruch Chorzów 30 31 35:37
17 Rozwój Katowice 30 30 32:44
18 ROW 1964 Rybnik 30 29 23:36
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Piotr Nocoń7
3Michał Kieca4
GRA MŁODA SKRA
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXIII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Odra Centrum Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 8
Odra Centrum Wodzisław Śląski
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VII Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 11:00
Stadion Zagłebie Sosnowiec S.A. Sosnowiec, ul. Kresowa 1
Zagłębie Sosnowiec S.A.
vs
Skra Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - III liga śląska. III Kolejka
Czwartek, 28.03.2019 godz. 12:00
Stadion Skra II Częstochowa Częstochowa, ul. Loretańska 20
Skra II Częstochowa
vs
Zieloni Żarki
Rocznik 2006 - ŚLM - D1 - I liga śląska. VI Kolejka
Czwartek, 25.04.2019 godz. 16:30
Stadion Skra I Częstochowa Częstochowa, ul. Powstańców 34
Skra I Częstochowa
vs
GKS GieKSa Katowice
Rocznik 2007 - ŚLM - D2 - I liga śląska. IV Kolejka
Sobota, 27.04.2019 godz. 12:00
Stadion BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała Bielsko Biała, ul. Rychlińskiego
BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
vs
Skra I Częstochowa
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. III Kolejka
Niedziela, 28.04.2019 godz. 10:00
Stadion Skra III Częstochowa r.04 Częstochowa ul. Loretańska 20
Skra III Częstochowa r.04
vs
Olimpia Truskolasy
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska. XXII Kolejka
Czwartek, 18.04.2019
Skra Częstochowa
1 : 0
Zagłebie S.A. Sosnowiec
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska. VI Kolejka
Środa, 17.04.2019
Skra Częstochowa
0 : 3
Raków Częstochowa S.A.
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Rocznik 2004 - ŚLT B1 - Kl. O. II Kolejka
Niedziela, 14.04.2019
Amator Golce
2 : 7
Skra III Częstochowa r.04
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJS A1 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 22 47 55:28
2 Gwarek Zabrze 15 40 45:10
3 GKS GieKSa Katowice S.A. 15 38 48:10
...
4 Skra Częstochowa 22 38 39:28
...
16 Zapora Wapienica 22 1 14:157
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Raków Częstochowa S.A. 6 14 14:3
2 Ruch Radzionków 6 11 18:12
3 GKS Gieksa Katowice 6 11 11:10
...
7 Skra Częstochowa 6 5 3:7
...
8 Stadion Śląski Chorzów 6 3 7:12