TERMINARZ - Rocznik 2007 - MŁODZIK III - D2 - III liga śląska / Sezon 2017/2018
XIV Kolejka / Runda wiosenna - aktualnie rozgrywana
Orzeł Kiedrzyn AS Lubliniec 2018-06-16 10:00 0:10
Skra II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-06-16 09:00 0:3
Stradom Częstochowa Orlik Blachownia 2018-06-16 10:00 1:1
Ajaks II Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-06-16 10:00 1:3
I Kolejka / Runda jesienna
Oksza Łobodno Pogoń Kamyk 2017-09-02 10:00 0:9
Sokół Wręczyca AS Przystajń 2017-09-02 10:00 3:1
Skra III Częstochowa Płomień Czarny Las 2017-09-02 10:00 15:1
II Kolejka / Runda jesienna
Pogoń Kamyk Płomień Czarny Las 2017-09-09 10:00 0:1
Oksza Łobodno Sokół Wręczyca 2017-09-12 17:30 3:0
AS Przystajń Skra III Częstochowa 2017-09-09 10:00 0:9
III Kolejka / Runda jesienna
Sokół Wręczyca Pogoń Kamyk 2017-09-16 10:00 1:2
Płomień Czarny Las AS Przystajń 2017-09-16 10:00 6:2
Skra III Częstochowa Oksza Łobodno 2017-10-03 17:00 3:0
IV Kolejka / Runda jesienna
Pogoń Kamyk AS Przystajń 2017-09-23 10:00 8:1
Oksza Łobodno Płomień Czarny Las 2017-09-23 10:00 1:5
Sokół Wręczyca Skra III Częstochowa 2017-10-11 17:00 0:8
V Kolejka / Runda jesienna
Płomień Czarny Las Sokół Wręczyca 2017-09-30 10:00 2:2
AS Przystajń Oksza Łobodno 2017-09-30 10:00 9:0
Skra III Częstochowa Pogoń Kamyk 2017-09-30 10:00 1:4
VI Kolejka / Runda jesienna
Pogoń Kamyk Oksza Łobodno 2017-10-07 10:00 4:0
AS Przystajń Sokół Wręczyca 2017-10-07 10:00 3:4
Płomień Czarny Las Skra III Częstochowa 2017-10-07 10:00 2:8
VII Kolejka / Runda jesienna
Płomień Czarny Las Pogoń Kamyk 2017-10-14 10:00 2:0
Sokół Wręczyca Oksza Łobodno 2017-10-18 17:00 2:1
Skra III Częstochowa AS Przystajń 2017-10-14 10:00 8:0
VIII Kolejka / Runda jesienna
Pogoń Kamyk Sokół Wręczyca 2017-10-21 10:00 4:0
AS Przystajń Płomień Czarny Las 2017-10-21 10:00 2:6
Oksza Łobodno Skra III Częstochowa 2017-10-23 17:00 1:14
IX Kolejka / Runda jesienna
AS Przystajń Pogoń Kamyk 2017-10-28 10:00 1:1
Płomień Czarny Las Oksza Łobodno 2017-10-28 10:00 8:0
Skra III Częstochowa Sokół Wręczyca 2017-10-28 10:00 7:1
X Kolejka / Runda jesienna
Sokół Wręczyca Płomień Czarny Las 2017-11-04 10:00 2:1
Oksza Łobodno AS Przystajń 2017-11-04 10:00 2:9
Pogoń Kamyk Skra III Częstochowa 2017-11-04 10:00 1:2
I Kolejka / Runda wiosenna
Skra II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-04-03 18:00 5:0
AS Lubliniec Ajaks I Częstochowa 2018-04-03 17:00 3:0
Ajaks II Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-04-03 17:00 2:0
Stradom Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-04-03 17:00 0:4
II Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Ajaks I Częstochowa 2018-04-07 10:00 0:11
Orlik Blachownia AS Lubliniec 2018-04-07 10:00 0:3
Ajaks II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-04-07 10:00 2:3
Skra III Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-07 10:00 4:1
III Kolejka / Runda wiosenna
Stradom Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-04-14 10:00 5:0
Skra II Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-04-14 10:00 4:2
Ajaks I Częstochowa Orlik Blachownia 2018-04-14 10:00 9:1
AS Lubliniec Skra III Częstochowa 2018-04-17 19:00 1:0
IV Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Orlik Blachownia 2018-04-21 10:00 -:-
Ajaks II Częstochowa AS Lubliniec 2018-04-21 10:00 1:3
Stradom Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-04-21 10:00 1:4
Skra III Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-04-21 10:00 2:2
V Kolejka / Runda wiosenna
Skra II Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-04-28 10:00 8:2
AS Lubliniec Stradom Częstochowa 2018-04-28 10:00 1:1
Ajaks I Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-04-28 10:00 4:2
Orlik Blachownia Skra III Częstochowa 2018-04-28 10:00 0:11
VI Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks II Częstochowa Orlik Blachownia 2018-05-01 10:00 7:1
Stradom Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-05-01 10:00 3:2
Skra II Częstochowa AS Lubliniec 2018-05-01 12:00 2:0
Orzeł Kiedrzyn Skra III Częstochowa 2018-05-01 10:00 0:10
VII Kolejka / Runda wiosenna
AS Lubliniec Orzeł Kiedrzyn 2018-05-05 10:00 10:1
Ajaks I Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-05 10:00 3:1
Orlik Blachownia Stradom Częstochowa 2018-05-05 10:00 1:1
Skra III Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-05-05 10:00 3:1
VIII Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Ajaks II Częstochowa 2018-05-12 10:00 1:2
Orlik Blachownia Skra II Częstochowa 2018-05-12 10:00 1:1
Ajaks I Częstochowa AS Lubliniec 2018-05-12 10:00 2:0
Skra III Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-05-12 10:00 2:1
IX Kolejka / Runda wiosenna
Ajaks I Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-05-19 10:00 12:0
AS Lubliniec Orlik Blachownia 2018-05-19 10:00 5:0
Stradom Częstochowa Ajaks II Częstochowa 2018-05-19 10:00 3:7
Skra II Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-05-24 18:30 1:3
X Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Stradom Częstochowa 2018-05-26 10:00 0:1
Ajaks II Częstochowa Skra II Częstochowa 2018-05-26 10:00 1:2
Orlik Blachownia Ajaks I Częstochowa 2018-05-26 10:00 2:4
Skra III Częstochowa AS Lubliniec 2018-05-26 10:00 2:0
XI Kolejka / Runda wiosenna
Orlik Blachownia Orzeł Kiedrzyn 2018-05-30 17:00 6:0
Skra II Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-05-31 10:00 3:1
AS Lubliniec Ajaks II Częstochowa 2018-05-30 17:00 5:0
Ajaks I Częstochowa Skra III Częstochowa 2018-05-30 17:00 0:1
XII Kolejka / Runda wiosenna
Orzeł Kiedrzyn Skra II Częstochowa 2018-06-02 10:00 1:5
Stradom Częstochowa AS Lubliniec 2018-06-02 10:00 1:3
Ajaks II Częstochowa Ajaks I Częstochowa 2018-06-02 10:00 2:5
Skra III Częstochowa Orlik Blachownia 2018-06-14 17:00 1:1
XIII Kolejka / Runda wiosenna
Orlik Blachownia Ajaks II Częstochowa 2018-06-09 10:00 4:2
Ajaks I Częstochowa Stradom Częstochowa 2018-06-09 10:00 3:0
AS Lubliniec Skra II Częstochowa 2018-06-09 10:00 3:1
Skra III Częstochowa Orzeł Kiedrzyn 2018-06-09 10:00 10:1
Półkolonie
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XXXIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
3 : 1
Stal Bielsko Biała
SPONSORZY KLUBU
SERVECOM PKS Częstochowa Linex Stacherczak Partner Nadwozia Bartex Jędryka sgp Częstochowa aleksandria Le Cidre Michaś Inel Serwis Kontur Druk MPK Radio Jura bonsai System_info_czewa Radio_Fon Bombka Stolzle Polmarkus TeleTorty KIK 4sport.pl ARTO Piekarnia Kubik Decathlon
XXXIV Kolejka
I Zespół - III liga
Ruch Zdzieszowice Polonia Głubczyce 1:2
Skra Częstochowa Stal Bielsko Biała 3:1
Stilon Gorzów Miedź II Legnica 3:1
Unia Turza Śląska Rekord Bielsko Biała 2:0
Ślęza Wrocław KGHM Zanam Polkowice 2:2
Zagłębie II Lubin Stal Brzeg 1:1
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2:1
Gwarek Tarnowskie Góry Górnik II Zabrze 2:0
Falubaz Zielona Góra Pniówek Pawłowice Śl. 0:3
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 34 66 59:28
2 Ślęza Wrocław 34 64 67:48
3 Gwarek Tarnowskie Góry 34 63 56:40
4 Stal Brzeg 34 60 70:46
5 KGHM Zanam Polkowice 34 59 64:43
6 Piast Żmigród 34 57 56:43
7 Ruch Zdzieszowice 34 49 57:44
8 Rekord Bielsko Biała 34 46 49:50
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Daniel Rumin21
2Dawid Niedbała8
3Piotr Nocoń6
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 14 33 44:19
3 Piast Gliwice S.A. 14 31 40:13