TERMINARZ - I Zespół - III liga / Sezon 2016/2017 - III liga PZPN
I Kolejka / Jesienna
Miedź II Legnica Stal Bielsko Biała 2016-07-31 16:00 1:1
KS Polkowice GKS Jastrzębie Zdrój 2016-07-30 18:00 1:2
Unia Turza Śląska Ślęza Wrocław 2016-07-31 15:00 3:0
Stal Brzeg Olimpia Kowary 2016-07-30 17:00 3:3
Lechia Dzierżoniów Górnik II Zabrze 2016-07-30 15:30 0:2
Piast Żmigród Pniówek Pawłowice Śl. 2016-07-30 17:00 2:1
Ruch Zdzieszowice Rekord Bielsko Biała 2016-07-30 17:00 1:1
Falubaz Zielona Góra Górnik Wałbrzych 2016-07-30 17:00 2:2
Śląsk II Wrocław Skra Częstochowa 2016-07-30 17:00 0:2
II Kolejka / Jesienna
Miedź II Legnica KS Polkowice 2016-08-06 11:00 4:1
Rekord Bielsko Biała Falubaz Zielona Góra 2016-08-06 17:00 4:0
Pniówek Pawłowice Śl. Śląsk II Wrocław 2016-08-06 17:00 3:2
Górnik II Zabrze Piast Żmigród 2016-08-06 17:00 1:1
Stal Brzeg Lechia Dzierżoniów 2016-08-06 17:00 3:0
Ślęza Wrocław Olimpia Kowary 2016-08-06 17:00 1:0
GKS Jastrzębie Zdrój Unia Turza Śląska 2016-08-06 17:00 1:0
Stal Bielsko Biała Górnik Wałbrzych 2016-08-07 17:00 2:0
Skra Częstochowa Ruch Zdzieszowice 2016-08-06 19:00 1:0
III Kolejka / Jesienna
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2016-08-13 15:30 1:1
Olimpia Kowary GKS Jastrzębie Zdrój 2016-08-13 17:00 1:1
Piast Żmigród Stal Brzeg 2016-08-13 17:00 1:4
Ruch Zdzieszowice Pniówek Pawłowice Śl. 2016-08-13 17:00 2:1
Górnik Wałbrzych Rekord Bielsko Biała 2016-08-13 17:00 0:2
KS Polkowice Stal Bielsko Biała 2016-08-13 18:00 1:2
Śląsk II Wrocław Górnik II Zabrze 2016-08-10 17:00 2:2
Unia Turza Śląska Miedź II Legnica 2016-08-14 17:00 2:1
Falubaz Zielona Góra Skra Częstochowa 2016-08-13 17:00 2:2
IV Kolejka / Jesienna
Stal Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała 2016-08-17 18:00 2:3
Pniówek Pawłowice Śl. Falubaz Zielona Góra 2016-08-17 18:00 2:3
Górnik II Zabrze Ruch Zdzieszowice 2016-08-17 18:00 0:1
Stal Brzeg Śląsk II Wrocław 2016-08-17 18:00 0:0
Ślęza Wrocław Piast Żmigród 2016-08-17 18:00 4:2
GKS Jastrzębie Zdrój Lechia Dzierżoniów 2016-08-17 18:00 2:2
Miedź II Legnica Olimpia Kowary 2016-08-17 18:00 4:2
KS Polkowice Unia Turza Śląska 2016-09-24 17:00 2:0
Skra Częstochowa Górnik Wałbrzych 2016-09-23 19:00 0:2
V Kolejka / Jesienna
Lechia Dzierżoniów Miedź II Legnica 2016-08-20 15:30 1:3
Olimpia Kowary KS Polkowice 2016-08-20 17:00 1:1
Piast Żmigród GKS Jastrzębie Zdrój 2016-08-20 17:00 1:2
Śląsk II Wrocław Ślęza Wrocław 2016-08-20 11:00 4:5
Ruch Zdzieszowice Stal Brzeg 2016-08-20 17:00 0:0
Falubaz Zielona Góra Górnik II Zabrze 2016-08-20 17:00 2:0
Górnik Wałbrzych Pniówek Pawłowice Śl. 2016-08-20 17:00 1:2
Unia Turza Śląska Stal Bielsko Biała 2016-08-21 17:00 1:5
Rekord Bielsko Biała Skra Częstochowa 2016-08-20 17:00 1:1
VI Kolejka / Jesienna
Miedź II Legnica Piast Żmigród 2016-08-27 13:00 0:2
Pniówek Pawłowice Śl. Rekord Bielsko Biała 2016-08-27 17:00 2:1
Górnik II Zabrze Górnik Wałbrzych 2016-08-27 17:00 2:1
Stal Brzeg Falubaz Zielona Góra 2016-08-27 17:00 2:0
Ślęza Wrocław Ruch Zdzieszowice 2016-08-27 17:00 0:1
GKS Jastrzębie Zdrój Śląsk II Wrocław 2016-08-27 17:00 4:2
KS Polkowice Lechia Dzierżoniów 2016-08-27 18:00 1:1
Unia Turza Śląska Olimpia Kowary 2016-08-28 15:00 1:2
Stal Bielsko Biała Skra Częstochowa 2016-08-27 17:00 2:2
VII Kolejka / Jesienna
Lechia Dzierżoniów Unia Turza Śląska 2016-09-03 15:30 1:1
Olimpia Kowary Stal Bielsko Biała 2016-09-03 16:30 1:0
Piast Żmigród KS Polkowice 2016-09-03 16:30 2:2
Śląsk II Wrocław Miedź II Legnica 2016-09-03 11:00 2:0
Ruch Zdzieszowice GKS Jastrzębie Zdrój 2016-09-03 16:30 1:4
Górnik Wałbrzych Stal Brzeg 2016-09-03 16:30 1:2
Górnik II Zabrze Rekord Bielsko Biała 2016-09-03 12:00 0:0
Falubaz Zielona Góra Ślęza Wrocław 2016-09-03 17:00 0:3
Skra Częstochowa Pniówek Pawłowice Śl. 2016-09-03 17:30 0:0
VIII Kolejka / Jesienna
Miedź II Legnica Ruch Zdzieszowice 2016-09-10 13:00 2:1
Stal Bielsko Biała Pniówek Pawłowice Śl. 2016-09-10 16:00 1:1
Stal Brzeg Rekord Bielsko Biała 2016-09-10 16:00 2:0
GKS Jastrzębie Zdrój Falubaz Zielona Góra 2016-09-10 16:00 2:1
Olimpia Kowary Lechia Dzierżoniów 2016-09-10 16:00 1:1
KS Polkowice Śląsk II Wrocław 2016-09-09 19:00 4:0
Górnik Wałbrzych Ślęza Wrocław 2016-09-10 17:00 1:1
Unia Turza Śląska Piast Żmigród 2016-09-11 16:00 1:2
Górnik II Zabrze Skra Częstochowa 2016-09-10 16:00 2:3
IX Kolejka / Jesienna
Lechia Dzierżoniów Stal Bielsko Biała 2016-09-17 15:30 1:0
Piast Żmigród Olimpia Kowary 2016-09-17 16:00 4:1
Śląsk II Wrocław Unia Turza Śląska 2016-09-17 13:00 1:1
Ruch Zdzieszowice KS Polkowice 2016-09-17 16:00 1:0
Górnik Wałbrzych GKS Jastrzębie Zdrój 2016-09-17 16:00 0:0
Rekord Bielsko Biała Ślęza Wrocław 2016-09-18 14:00 2:3
Pniówek Pawłowice Śl. Górnik II Zabrze 2016-09-17 16:00 1:4
Falubaz Zielona Góra Miedź II Legnica 2016-09-17 16:30 2:2
Skra Częstochowa Stal Brzeg 2016-09-17 17:30 1:1
X Kolejka / Jesienna
Stal Bielsko Biała Górnik II Zabrze 2016-10-01 15:00 3:1
Stal Brzeg Pniówek Pawłowice Śl. 2016-10-01 15:00 2:1
GKS Jastrzębie Zdrój Rekord Bielsko Biała 2016-10-01 15:00 1:0
Olimpia Kowary Śląsk II Wrocław 2016-10-01 15:00 1:3
Lechia Dzierżoniów Piast Żmigród 2016-10-01 15:30 0:2
KS Polkowice Falubaz Zielona Góra 2016-10-01 16:00 0:0
Unia Turza Śląska Ruch Zdzieszowice 2016-10-02 15:00 1:2
Miedź II Legnica Górnik Wałbrzych 2016-10-02 17:00 0:0
Ślęza Wrocław Skra Częstochowa 2016-10-02 15:00 3:0
XI Kolejka / Jesienna
Piast Żmigród Stal Bielsko Biała 2016-10-08 15:00 0:1
Śląsk II Wrocław Lechia Dzierżoniów 2016-10-08 15:00 0:0
Ruch Zdzieszowice Olimpia Kowary 2016-10-08 15:00 4:3
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2016-10-08 16:00 0:4
Rekord Bielsko Biała Miedź II Legnica 2016-10-09 15:00 1:0
Pniówek Pawłowice Śl. Ślęza Wrocław 2016-10-08 15:00 2:1
Górnik II Zabrze Stal Brzeg 2016-10-09 14:30 3:4
Falubaz Zielona Góra Unia Turza Śląska 2016-10-08 15:30 1:0
Skra Częstochowa GKS Jastrzębie Zdrój 2016-10-08 17:00 0:0
XII Kolejka / Jesienna
Górnik II Zabrze Ślęza Wrocław 2016-10-15 14:00 2:1
Stal Bielsko Biała Stal Brzeg 2016-10-15 13:00 2:1
GKS Jastrzębie Zdrój Pniówek Pawłowice Śl. 2016-10-15 15:00 4:1
Piast Żmigród Śląsk II Wrocław 2016-10-16 15:00 0:0
Olimpia Kowary Falubaz Zielona Góra 2016-10-15 15:00 2:5
Lechia Dzierżoniów Ruch Zdzieszowice 2016-10-15 15:30 0:4
KS Polkowice Rekord Bielsko Biała 2016-10-15 16:00 1:3
Unia Turza Śląska Górnik Wałbrzych 2016-10-16 15:00 2:0
Miedź II Legnica Skra Częstochowa 2016-10-16 13:00 3:1
XIII Kolejka / Jesienna
Śląsk II Wrocław Stal Bielsko Biała 2016-10-23 15:00 2:0
Ruch Zdzieszowice Piast Żmigród 2016-10-22 14:00 2:0
Górnik Wałbrzych Olimpia Kowary 2016-10-22 14:00 1:0
Rekord Bielsko Biała Unia Turza Śląska 2016-10-22 14:00 5:2
Pniówek Pawłowice Śl. Miedź II Legnica 2016-10-22 14:00 6:1
Górnik II Zabrze GKS Jastrzębie Zdrój 2016-10-22 14:00 1:0
Stal Brzeg Ślęza Wrocław 2016-10-22 14:00 3:3
Falubaz Zielona Góra Lechia Dzierżoniów 2016-10-22 14:30 2:2
Skra Częstochowa KS Polkowice 2016-10-22 17:00 0:0
XIV Kolejka / Jesienna
Miedź II Legnica Górnik II Zabrze 2016-10-30 13:00 0:0
Stal Bielsko Biała Ślęza Wrocław 2016-10-29 14:00 6:0
GKS Jastrzębie Zdrój Stal Brzeg 2016-10-29 14:00 3:0
Olimpia Kowary Rekord Bielsko Biała 2016-10-29 14:00 2:2
Piast Żmigród Falubaz Zielona Góra 2016-10-29 14:00 3:1
Śląsk II Wrocław Ruch Zdzieszowice 2016-10-30 14:00 1:0
Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych 2016-10-29 15:00 0:0
KS Polkowice Pniówek Pawłowice Śl. 2016-10-29 16:00 3:0
Unia Turza Śląska Skra Częstochowa 2016-10-30 13:00 1:3
XV Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Stal Bielsko Biała 2016-11-05 13:00 0:0
Rekord Bielsko Biała Lechia Dzierżoniów 2016-11-05 13:00 2:0
Pniówek Pawłowice Śl. Unia Turza Śląska 2016-11-05 13:00 1:0
Górnik II Zabrze KS Polkowice 2016-11-06 12:00 1:2
Stal Brzeg Miedź II Legnica 2016-11-05 13:00 0:2
Falubaz Zielona Góra Śląsk II Wrocław 2016-11-05 13:30 1:0
Górnik Wałbrzych Piast Żmigród 2016-11-06 13:00 0:1
Ślęza Wrocław GKS Jastrzębie Zdrój 2016-11-06 13:00 1:1
Skra Częstochowa Olimpia Kowary 2016-11-05 16:00 1:0
XVI Kolejka / Jesienna
KS Polkowice Stal Brzeg 2016-11-11 16:00 2:0
Stal Bielsko Biała GKS Jastrzębie Zdrój 2016-11-12 13:00 0:1
Miedź II Legnica Ślęza Wrocław 2016-11-12 13:00 0:0
Olimpia Kowary Pniówek Pawłowice Śl. 2016-11-12 13:00 1:5
Piast Żmigród Rekord Bielsko Biała 2016-11-12 13:00 1:1
Śląsk II Wrocław Górnik Wałbrzych 2016-11-12 13:00 0:1
Ruch Zdzieszowice Falubaz Zielona Góra 2016-11-12 13:00 3:0
Unia Turza Śląska Górnik II Zabrze 2016-11-13 13:00 2:2
Lechia Dzierżoniów Skra Częstochowa 2016-11-12 13:30 1:2
XVII Kolejka / Jesienna
Falubaz Zielona Góra Stal Bielsko Biała 2016-11-19 13:00 0:2
Górnik Wałbrzych Ruch Zdzieszowice 2016-11-19 13:00 0:2
Rekord Bielsko Biała Śląsk II Wrocław 2016-11-19 13:00 2:0
Pniówek Pawłowice Śl. Lechia Dzierżoniów 2016-11-19 13:00 1:0
Górnik II Zabrze Olimpia Kowary 2016-11-20 13:00 3:0
Stal Brzeg Unia Turza Śląska 2016-11-19 13:00 3:2
KS Polkowice Ślęza Wrocław 2016-11-20 13:00 1:1
GKS Jastrzębie Zdrój Miedź II Legnica 2016-11-19 13:00 4:2
Skra Częstochowa Piast Żmigród 2016-11-19 16:00 6:0
XVIII Kolejka / Wiosenna
Stal Bielsko Biała Miedź II Legnica 2017-03-18 15:00 0:1
GKS Jastrzębie Zdrój KS Polkowice 2017-03-18 15:00 3:3
Ślęza Wrocław Unia Turza Śląska 2017-03-18 14:00 0:0
Olimpia Kowary Stal Brzeg 2017-03-18 15:00 0:2
Górnik II Zabrze Lechia Dzierżoniów 2017-03-18 15:00 1:2
Pniówek Pawłowice Śl. Piast Żmigród 2017-03-18 15:00 3:0
Rekord Bielsko Biała Ruch Zdzieszowice 2017-03-18 15:00 1:2
Górnik Wałbrzych Falubaz Zielona Góra 2017-03-19 14:00 1:0
Skra Częstochowa Śląsk II Wrocław 2017-03-18 17:00 0:3
XIX Kolejka / Wiosenna
Górnik Wałbrzych Stal Bielsko Biała 2017-03-25 14:00 0:0
Falubaz Zielona Góra Rekord Bielsko Biała 2017-03-25 15:00 3:3
Śląsk II Wrocław Pniówek Pawłowice Śl. 2017-03-25 13:00 0:0
Piast Żmigród Górnik II Zabrze 2017-03-25 15:00 5:0
Lechia Dzierżoniów Stal Brzeg 2017-03-25 13:00 0:4
Olimpia Kowary Ślęza Wrocław 2017-03-25 15:00 1:3
Unia Turza Śląska GKS Jastrzębie Zdrój 2017-03-26 15:00 1:3
KS Polkowice Miedź II Legnica 2017-03-25 16:00 3:0
Ruch Zdzieszowice Skra Częstochowa 2017-03-25 15:00 3:1
XX Kolejka / Wiosenna
Stal Bielsko Biała KS Polkowice 2017-04-01 17:00 2:1
Miedź II Legnica Unia Turza Śląska 2017-04-01 13:00 2:2
GKS Jastrzębie Zdrój Olimpia Kowary 2017-04-01 16:00 9:0
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2017-04-01 14:00 1:2
Stal Brzeg Piast Żmigród 2017-04-01 15:00 1:3
Górnik II Zabrze Śląsk II Wrocław 2017-04-02 14:00 3:0
Pniówek Pawłowice Śl. Ruch Zdzieszowice 2017-04-01 16:00 1:0
Rekord Bielsko Biała Górnik Wałbrzych 2017-04-01 15:00 3:1
Skra Częstochowa Falubaz Zielona Góra 2017-04-01 13:00 0:2
XXI Kolejka / Wiosenna
Rekord Bielsko Biała Stal Bielsko Biała 2017-04-08 15:00 0:0
Falubaz Zielona Góra Pniówek Pawłowice Śl. 2017-04-08 15:00 1:0
Ruch Zdzieszowice Górnik II Zabrze 2017-04-08 16:00 0:0
Śląsk II Wrocław Stal Brzeg 2017-04-08 11:00 1:2
Piast Żmigród Ślęza Wrocław 2017-04-08 16:00 1:0
Lechia Dzierżoniów GKS Jastrzębie Zdrój 2017-04-08 15:30 0:0
Olimpia Kowary Miedź II Legnica 2017-04-08 16:00 1:2
Unia Turza Śląska KS Polkowice 2017-04-09 16:00 2:0
Górnik Wałbrzych Skra Częstochowa 2017-04-09 16:00 0:2
XXII Kolejka / Wiosenna
Stal Bielsko Biała Unia Turza Śląska 2017-04-15 13:00 1:0
KS Polkowice Olimpia Kowary 2017-04-15 13:00 3:0
Miedź II Legnica Lechia Dzierżoniów 2017-04-15 13:00 4:1
GKS Jastrzębie Zdrój Piast Żmigród 2017-04-15 13:00 1:1
Ślęza Wrocław Śląsk II Wrocław 2017-04-15 14:00 1:0
Stal Brzeg Ruch Zdzieszowice 2017-04-15 13:00 0:0
Górnik II Zabrze Falubaz Zielona Góra 2017-04-15 13:00 0:1
Pniówek Pawłowice Śl. Górnik Wałbrzych 2017-04-15 13:00 0:3
Skra Częstochowa Rekord Bielsko Biała 2017-04-15 15:00 1:1
XXIII Kolejka / Wiosenna
Rekord Bielsko Biała Pniówek Pawłowice Śl. 2017-04-22 14:30 1:2
Górnik Wałbrzych Górnik II Zabrze 2017-04-22 16:00 0:2
Falubaz Zielona Góra Stal Brzeg 2017-04-23 15:00 0:0
Ruch Zdzieszowice Ślęza Wrocław 2017-04-22 16:30 1:3
Śląsk II Wrocław GKS Jastrzębie Zdrój 2017-04-23 13:00 0:2
Piast Żmigród Miedź II Legnica 2017-04-22 16:00 0:2
Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2017-04-22 15:30 0:3
Olimpia Kowary Unia Turza Śląska 2017-04-22 16:30 0:4
Skra Częstochowa Stal Bielsko Biała 2017-04-22 16:30 1:0
XXIV Kolejka / Wiosenna
Rekord Bielsko Biała Górnik II Zabrze 2017-04-29 13:00 2:1
Stal Bielsko Biała Olimpia Kowary 2017-04-30 17:00 6:0
Unia Turza Śląska Lechia Dzierżoniów 2017-04-30 17:00 3:4
KS Polkowice Piast Żmigród 2017-04-29 16:00 4:2
Miedź II Legnica Śląsk II Wrocław 2017-04-29 11:00 1:0
GKS Jastrzębie Zdrój Ruch Zdzieszowice 2017-04-29 17:00 0:2
Ślęza Wrocław Falubaz Zielona Góra 2017-04-29 16:00 0:2
Stal Brzeg Górnik Wałbrzych 2017-04-29 17:00 1:1
Pniówek Pawłowice Śl. Skra Częstochowa 2017-04-29 17:00 1:4
XXV Kolejka / Wiosenna
Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2017-05-03 17:00 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. Stal Bielsko Biała 2017-05-03 17:30 0:2
Rekord Bielsko Biała Stal Brzeg 2017-05-03 17:30 1:1
Falubaz Zielona Góra GKS Jastrzębie Zdrój 2017-05-03 17:30 0:0
Ruch Zdzieszowice Miedź II Legnica 2017-05-03 17:30 3:2
Śląsk II Wrocław KS Polkowice 2017-05-03 17:30 1:3
Piast Żmigród Unia Turza Śląska 2017-05-03 17:00 2:1
Lechia Dzierżoniów Olimpia Kowary 2017-05-03 17:30 1:0
Skra Częstochowa Górnik II Zabrze 2017-05-03 17:30 1:0
XXVI Kolejka / Wiosenna
Stal Bielsko Biała Lechia Dzierżoniów 2017-05-06 17:00 3:0
Olimpia Kowary Piast Żmigród 2017-05-06 17:00 2:3
Unia Turza Śląska Śląsk II Wrocław 2017-05-07 17:00 2:0
KS Polkowice Ruch Zdzieszowice 2017-05-06 17:00 2:1
Miedź II Legnica Falubaz Zielona Góra 2017-05-06 13:00 4:2
GKS Jastrzębie Zdrój Górnik Wałbrzych 2017-05-06 17:00 0:0
Ślęza Wrocław Rekord Bielsko Biała 2017-05-06 17:00 1:1
Górnik II Zabrze Pniówek Pawłowice Śl. 2017-05-06 17:00 1:3
Stal Brzeg Skra Częstochowa 2017-05-06 17:00 1:1
XXVII Kolejka / Wiosenna
Górnik II Zabrze Stal Bielsko Biała 2017-05-13 14:00 2:1
Pniówek Pawłowice Śl. Stal Brzeg 2017-05-13 17:00 0:0
Rekord Bielsko Biała GKS Jastrzębie Zdrój 2017-05-13 13:00 3:1
Górnik Wałbrzych Miedź II Legnica 2017-05-13 17:00 0:1
Falubaz Zielona Góra KS Polkowice 2017-05-14 16:00 1:5
Ruch Zdzieszowice Unia Turza Śląska 2017-05-13 17:00 4:0
Śląsk II Wrocław Olimpia Kowary 2017-05-14 13:00 6:0
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2017-05-13 17:00 3:3
Skra Częstochowa Ślęza Wrocław 2017-05-13 15:00 0:0
XXVIII Kolejka / Wiosenna
Stal Bielsko Biała Piast Żmigród 2017-05-21 17:00 1:1
Lechia Dzierżoniów Śląsk II Wrocław 2017-05-20 15:30 1:0
Olimpia Kowary Ruch Zdzieszowice 2017-05-20 17:00 2:5
Unia Turza Śląska Falubaz Zielona Góra 2017-05-21 17:00 1:1
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2017-05-20 17:00 2:1
Miedź II Legnica Rekord Bielsko Biała 2017-05-20 13:00 0:0
Ślęza Wrocław Pniówek Pawłowice Śl. 2017-05-20 17:00 2:1
Stal Brzeg Górnik II Zabrze 2017-05-20 15:00 1:1
GKS Jastrzębie Zdrój Skra Częstochowa 2017-05-20 17:00 2:0
XXIX Kolejka / Wiosenna
Stal Brzeg Stal Bielsko Biała 2017-05-27 14:00 1:0
Ślęza Wrocław Górnik II Zabrze 2017-05-27 17:00 3:4
Pniówek Pawłowice Śl. GKS Jastrzębie Zdrój 2017-05-27 17:00 0:2
Rekord Bielsko Biała KS Polkowice 2017-05-26 17:00 3:0
Górnik Wałbrzych Unia Turza Śląska 2017-05-17 17:00 0:4
Falubaz Zielona Góra Olimpia Kowary 2017-05-27 15:00 4:1
Ruch Zdzieszowice Lechia Dzierżoniów 2017-05-27 17:00 2:0
Śląsk II Wrocław Piast Żmigród 2017-05-28 13:00 3:2
Skra Częstochowa Miedź II Legnica 2017-05-27 15:00 1:2
XXX Kolejka / Wiosenna
Stal Bielsko Biała Śląsk II Wrocław 2017-05-31 18:00 1:1
Piast Żmigród Ruch Zdzieszowice 2017-05-31 18:00 1:1
Lechia Dzierżoniów Falubaz Zielona Góra 2017-05-31 17:00 0:2
Olimpia Kowary Górnik Wałbrzych 2017-05-31 18:00 0:5
Unia Turza Śląska Rekord Bielsko Biała 2017-05-31 18:00 1:1
Miedź II Legnica Pniówek Pawłowice Śl. 2017-05-31 18:00 5:0
GKS Jastrzębie Zdrój Górnik II Zabrze 2017-05-31 18:00 2:1
Ślęza Wrocław Stal Brzeg 2017-05-31 17:00 1:0
KS Polkowice Skra Częstochowa 2017-05-31 18:00 1:1
XXXI Kolejka / Wiosenna
Ślęza Wrocław Stal Bielsko Biała 2017-06-03 17:00 0:1
Stal Brzeg GKS Jastrzębie Zdrój 2017-06-03 15:00 4:3
Górnik II Zabrze Miedź II Legnica 2017-06-04 13:30 2:0
Pniówek Pawłowice Śl. KS Polkowice 2017-06-03 17:00 2:1
Rekord Bielsko Biała Olimpia Kowary 2017-06-04 17:00 3:0
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2017-06-03 17:00 0:1
Falubaz Zielona Góra Piast Żmigród 2017-06-04 17:00 1:1
Ruch Zdzieszowice Śląsk II Wrocław 2017-06-03 17:00 2:0
Skra Częstochowa Unia Turza Śląska 2017-06-03 17:00 1:1
XXII Kolejka / Wiosenna
Miedź II Legnica Stal Brzeg 2017-06-09 18:00 2:1
Stal Bielsko Biała Ruch Zdzieszowice 2017-06-10 16:00 0:1
Śląsk II Wrocław Falubaz Zielona Góra 2017-06-10 13:00 3:0
Piast Żmigród Górnik Wałbrzych 2017-06-10 16:00 4:0
Lechia Dzierżoniów Rekord Bielsko Biała 2017-06-10 13:00 2:1
GKS Jastrzębie Zdrój Ślęza Wrocław 2017-06-10 16:00 4:0
KS Polkowice Górnik II Zabrze 2017-06-10 18:00 3:1
Unia Turza Śląska Pniówek Pawłowice Śl. 2017-06-10 17:00 2:2
Olimpia Kowary Skra Częstochowa 2017-06-10 17:00 0:8
XXIII Kolejka / Wiosenna
GKS Jastrzębie Zdrój Stal Bielsko Biała 2017-06-14 18:00 4:0
Ślęza Wrocław Miedź II Legnica 2017-06-14 18:00 2:0
Stal Brzeg KS Polkowice 2017-06-14 00:00 2:1
Górnik II Zabrze Unia Turza Śląska 2017-06-14 18:00 0:1
Pniówek Pawłowice Śl. Olimpia Kowary 2017-06-14 18:00 3:0
Górnik Wałbrzych Śląsk II Wrocław 2017-06-13 17:00 0:2
Rekord Bielsko Biała Piast Żmigród 2017-06-14 18:00 2:1
Falubaz Zielona Góra Ruch Zdzieszowice 2017-06-14 18:00 0:3
Skra Częstochowa Lechia Dzierżoniów 2017-06-14 18:00 4:0
XXXIV Kolejka / Wiosenna
Stal Bielsko Biała Falubaz Zielona Góra 2017-06-17 17:00 1:1
Ruch Zdzieszowice Górnik Wałbrzych 2017-06-17 17:00 4:0
Śląsk II Wrocław Rekord Bielsko Biała 2017-06-17 17:00 0:2
Lechia Dzierżoniów Pniówek Pawłowice Śl. 2017-06-17 17:00 0:1
Olimpia Kowary Górnik II Zabrze 2017-06-17 17:00 1:4
Unia Turza Śląska Stal Brzeg 2017-06-17 17:00 4:4
Ślęza Wrocław KS Polkowice 2017-06-17 17:00 0:2
Miedź II Legnica GKS Jastrzębie Zdrój 2017-06-17 17:00 0:4
Piast Żmigród Skra Częstochowa 2017-06-17 17:00 0:2
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XXXIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Piast Żmigród
0 : 2
Skra Częstochowa
SPONSORZY KLUBU
TeleTorty Michaś Bartex bonsai Radio Jura Linex ARTO Piekarnia Częstochowa Partner Nadwozia Jędryka KIK Kontur Druk Inel Serwis Polmarkus Bombka Kubik MPK PKS Częstochowa Stacherczak VIP Cathering Amasol 4sport.pl System_info_czewa Radio_Fon sgp Stolzle MultiMetal Decathlon
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 GKS Jastrzębie Zdrój 34 70 72:29
2 Ruch Zdzieszowice 34 69 59:27
3 Rekord Bielsko Biała 34 57 58:35
4 KS Polkowice 34 56 63:40
5 Stal Brzeg 34 55 55:43
6 Miedź II Legnica 34 55 53:48
7 Skra Częstochowa 34 54 53:35
8 Stal Bielsko Biała 34 51 48:30
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Damian Nowak10
2Łukasz Kowalczyk7
2Patryk Mularczyk7
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 2000/01 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 10.06.2017
Skra Częstochowa
2 : 2
Piast Gliwice
Rocznik 2002/03 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 1
UKS Ruch Chorzów
Rocznik 2004 - ŚLM D1 - III liga śląska. XIV Kolejka
Piątek, 16.06.2017
Skra Częstochowa
6 : 1
Victoria Częstochowa
Rocznik 2003/04 - ŚLT C2 - I liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Zagłębie Sosnowiec
4 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003/04 - ŚLM C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra II Częstochowa
0 : 0
GKS Gieksa Katowice
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - III liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 17.06.2017
Skra Częstochowa
1 : 2
Ajaks II Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK - E 1 - I LIGA. V Kolejka
Wtorek, 13.06.2017
Polonia Poraj
6 : 0
Skra Częstochowa
Rocznik 2008 - ORLIK I - E2. XIII Kolejka
Piątek, 09.06.2017
Skra I Częstochowa
2 : 7
APN I Częstochowa
Tabela
Rocznik 2000/01 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Rozwój Katowice 14 33 30:11
2 Skra Częstochowa 14 26 28:16
3 Piast Gliwice 14 23 31:18
Tabela
Rocznik 2002/03 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Orbita Bukowno 14 35 31:10
2 Gwarek Zabrze 14 31 49:17
3 Piast Gliwice S.A. 14 29 28:12
...
7 Skra Częstochowa 14 11 17:38
Tabela
Rocznik 2003/04 - ŚLT C2 - I liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 MKS Żory 14 30 38:26
2 Raków Częstochowa 14 26 26:13
3 Ruch Chorzów S.A. 14 21 25:21
...
7 Skra Częstochowa 14 17 26:29