TERMINARZ - I Zespół - III liga / Sezon 2017/2018 - III liga PZPN
XXXIV Kolejka / Wiosenna - aktualnie rozgrywana
Ruch Zdzieszowice Polonia Głubczyce 2018-06-16 18:00 1:2
Stilon Gorzów Miedź II Legnica 2018-06-16 18:00 3:1
Unia Turza Śląska Rekord Bielsko Biała 2018-06-13 18:00 2:0
Ślęza Wrocław KGHM Zanam Polkowice 2018-06-16 18:00 2:2
Zagłębie II Lubin Stal Brzeg 2018-06-16 18:00 1:1
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2018-06-16 18:00 2:1
Gwarek Tarnowskie Góry Górnik II Zabrze 2018-06-16 18:00 2:0
Falubaz Zielona Góra Pniówek Pawłowice Śl. 2018-06-16 18:00 0:3
Skra Częstochowa Stal Bielsko Biała 2018-06-16 18:00 3:1
I Kolejka / Jesienna
Falubaz Zielona Góra Ruch Zdzieszowice 2017-08-05 17:00 1:0
Gwarek Tarnowskie Góry Pniówek Pawłowice Śl. 2017-08-05 17:00 1:1
Piast Żmigród Górnik II Zabrze 2017-08-05 17:00 1:3
Zagłębie II Lubin Lechia Dzierżoniów 2017-08-06 12:00 2:1
Stal Brzeg Ślęza Wrocław 2017-08-05 17:00 6:0
Unia Turza Śląska KGHM Zanam Polkowice 2017-08-06 17:00 1:3
Stilon Gorzów Rekord Bielsko Biała 2017-08-06 17:00 1:3
Polonia Głubczyce Stal Bielsko Biała 2017-08-05 17:00 1:2
Skra Częstochowa Miedź II Legnica 2017-08-05 17:00 4:0
II Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Stal Bielsko Biała 2017-08-12 17:00 0:1
Miedź II Legnica Polonia Głubczyce 2017-08-12 15:00 2:0
KGHM Zanam Polkowice Stilon Gorzów 2017-08-12 18:00 4:2
Stal Brzeg Unia Turza Śląska 2017-08-12 17:00 2:0
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2017-08-12 17:00 1:0
Górnik II Zabrze Zagłębie II Lubin 2017-08-12 17:00 3:0
Pniówek Pawłowice Śl. Piast Żmigród 2017-08-12 17:00 1:0
Falubaz Zielona Góra Gwarek Tarnowskie Góry 2017-08-12 16:00 1:1
Rekord Bielsko Biała Skra Częstochowa 2017-08-12 17:00 0:0
III Kolejka / Jesienna
Gwarek Tarnowskie Góry Ruch Zdzieszowice 2017-08-15 17:00 0:2
Piast Żmigród Falubaz Zielona Góra 2017-08-15 17:00 3:0
Zagłębie II Lubin Pniówek Pawłowice Śl. 2017-08-15 17:00 3:1
Górnik II Zabrze Ślęza Wrocław 2017-08-15 17:00 0:2
Unia Turza Śląska Lechia Dzierżoniów 2017-08-15 17:00 1:2
Stilon Gorzów Stal Brzeg 2017-08-15 17:00 3:2
Polonia Głubczyce Rekord Bielsko Biała 2017-08-15 17:00 1:2
Stal Bielsko Biała Miedź II Legnica 2017-08-15 17:00 2:0
Skra Częstochowa KGHM Zanam Polkowice 2017-08-15 18:00 3:2
IV Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Miedź II Legnica 2017-08-19 17:00 2:1
Rekord Bielsko Biała Stal Bielsko Biała 2017-08-19 17:00 1:0
KGHM Zanam Polkowice Polonia Głubczyce 2017-08-19 18:00 3:1
Lechia Dzierżoniów Stilon Gorzów 2017-08-19 17:00 1:2
Górnik II Zabrze Unia Turza Śląska 2017-08-19 17:00 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. Ślęza Wrocław 2017-08-19 17:00 3:3
Falubaz Zielona Góra Zagłębie II Lubin 2017-08-19 17:00 0:1
Gwarek Tarnowskie Góry Piast Żmigród 2017-08-19 17:00 2:0
Stal Brzeg Skra Częstochowa 2017-08-19 14:00 1:0
V Kolejka / Jesienna
Piast Żmigród Ruch Zdzieszowice 2017-08-26 17:00 1:0
Zagłębie II Lubin Gwarek Tarnowskie Góry 2017-08-26 17:00 1:2
Ślęza Wrocław Falubaz Zielona Góra 2017-08-26 17:00 6:2
Unia Turza Śląska Pniówek Pawłowice Śl. 2017-08-27 17:00 0:1
Stilon Gorzów Górnik II Zabrze 2017-08-26 17:00 4:2
Polonia Głubczyce Stal Brzeg 2017-08-26 17:00 2:4
Stal Bielsko Biała KGHM Zanam Polkowice 2017-08-26 17:00 0:1
Miedź II Legnica Rekord Bielsko Biała 2017-08-26 15:00 2:1
Skra Częstochowa Lechia Dzierżoniów 2017-08-26 18:00 3:1
VI Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Rekord Bielsko Biała 2017-09-02 16:00 2:2
KGHM Zanam Polkowice Miedź II Legnica 2017-09-02 17:00 2:0
Stal Brzeg Stal Bielsko Biała 2017-09-02 16:00 2:1
Lechia Dzierżoniów Polonia Głubczyce 2017-09-02 16:00 4:1
Pniówek Pawłowice Śl. Stilon Gorzów 2017-09-02 16:00 1:1
Falubaz Zielona Góra Unia Turza Śląska 2017-09-02 16:00 1:3
Gwarek Tarnowskie Góry Ślęza Wrocław 2017-09-02 16:00 3:0
Piast Żmigród Zagłębie II Lubin 2017-09-13 17:00 1:1
Skra Częstochowa Górnik II Zabrze 2017-08-31 18:00 5:1
VII Kolejka / Jesienna
Zagłębie II Lubin Ruch Zdzieszowice 2017-09-09 16:00 1:1
Ślęza Wrocław Piast Żmigród 2017-09-09 16:00 0:4
Unia Turza Śląska Gwarek Tarnowskie Góry 2017-09-10 16:00 2:2
Stilon Gorzów Falubaz Zielona Góra 2017-09-09 16:00 1:1
Polonia Głubczyce Górnik II Zabrze 2017-09-09 16:00 0:1
Stal Bielsko Biała Lechia Dzierżoniów 2017-09-09 16:00 2:1
Miedź II Legnica Stal Brzeg 2017-09-09 15:00 1:2
Rekord Bielsko Biała KGHM Zanam Polkowice 2017-09-09 16:00 1:1
Skra Częstochowa Pniówek Pawłowice Śl. 2017-09-09 18:00 1:0
VIII Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice KGHM Zanam Polkowice 2017-09-16 16:00 1:1
Stal Brzeg Rekord Bielsko Biała 2017-09-16 14:00 3:2
Lechia Dzierżoniów Miedź II Legnica 2017-09-16 16:30 1:1
Górnik II Zabrze Stal Bielsko Biała 2017-09-17 13:00 3:0
Pniówek Pawłowice Śl. Polonia Głubczyce 2017-09-16 16:00 0:2
Gwarek Tarnowskie Góry Stilon Gorzów 2017-09-16 16:00 1:0
Piast Żmigród Unia Turza Śląska 2017-09-16 16:00 2:3
Zagłębie II Lubin Ślęza Wrocław 2017-09-16 12:00 0:2
Falubaz Zielona Góra Skra Częstochowa 2017-09-16 16:00 0:0
IX Kolejka / Jesienna
Ślęza Wrocław Ruch Zdzieszowice 2017-09-24 12:00 3:2
Unia Turza Śląska Zagłębie II Lubin 2017-10-25 17:30 4:2
Stilon Gorzów Piast Żmigród 2017-09-23 16:00 6:3
Polonia Głubczyce Falubaz Zielona Góra 2017-09-23 13:00 1:5
Stal Bielsko Biała Pniówek Pawłowice Śl. 2017-10-11 18:00 3:0
Miedź II Legnica Górnik II Zabrze 2017-09-24 13:00 3:2
Rekord Bielsko Biała Lechia Dzierżoniów 2017-10-18 17:00 1:2
KGHM Zanam Polkowice Stal Brzeg 2017-09-23 17:00 3:2
Skra Częstochowa Gwarek Tarnowskie Góry 2017-10-18 18:00 0:0
X Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Stal Brzeg 2017-09-30 16:00 1:0
Lechia Dzierżoniów KGHM Zanam Polkowice 2017-09-30 16:00 1:0
Górnik II Zabrze Rekord Bielsko Biała 2017-10-01 13:00 1:2
Pniówek Pawłowice Śl. Miedź II Legnica 2017-09-30 16:00 3:2
Falubaz Zielona Góra Stal Bielsko Biała 2017-09-30 16:00 2:2
Gwarek Tarnowskie Góry Polonia Głubczyce 2017-09-30 16:00 2:0
Zagłębie II Lubin Stilon Gorzów 2017-10-01 12:00 0:1
Ślęza Wrocław Unia Turza Śląska 2017-09-30 16:00 3:0
Piast Żmigród Skra Częstochowa 2017-09-30 16:00 0:1
XI Kolejka / Jesienna
Unia Turza Śląska Ruch Zdzieszowice 2017-10-08 15:00 1:1
Stilon Gorzów Ślęza Wrocław 2017-10-07 15:00 1:2
Polonia Głubczyce Piast Żmigród 2017-10-07 13:00 2:1
Stal Bielsko Biała Gwarek Tarnowskie Góry 2017-10-07 15:00 2:3
Miedź II Legnica Falubaz Zielona Góra 2017-10-07 15:00 0:2
Rekord Bielsko Biała Pniówek Pawłowice Śl. 2017-10-07 13:00 1:4
KGHM Zanam Polkowice Górnik II Zabrze 2017-10-07 16:00 1:6
Stal Brzeg Lechia Dzierżoniów 2017-10-07 15:00 3:1
Skra Częstochowa Zagłębie II Lubin 2017-10-07 17:00 1:0
XII Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Lechia Dzierżoniów 2017-10-14 15:00 3:4
Górnik II Zabrze Stal Brzeg 2017-10-15 13:00 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. KGHM Zanam Polkowice 2017-10-14 15:00 1:1
Falubaz Zielona Góra Rekord Bielsko Biała 2017-10-14 13:00 1:1
Gwarek Tarnowskie Góry Miedź II Legnica 2017-10-14 15:00 2:0
Piast Żmigród Stal Bielsko Biała 2017-10-14 15:00 0:0
Zagłębie II Lubin Polonia Głubczyce 2017-10-14 13:00 7:2
Unia Turza Śląska Stilon Gorzów 2017-10-15 15:00 1:1
Ślęza Wrocław Skra Częstochowa 2017-10-14 13:00 1:1
XIII Kolejka / Jesienna
Stilon Gorzów Ruch Zdzieszowice 2017-10-21 15:00 4:1
Polonia Głubczyce Ślęza Wrocław 2017-10-21 15:00 2:5
Stal Bielsko Biała Zagłębie II Lubin 2017-10-21 13:00 2:0
Miedź II Legnica Piast Żmigród 2017-10-22 13:00 2:1
Rekord Bielsko Biała Gwarek Tarnowskie Góry 2017-10-21 15:00 2:3
KGHM Zanam Polkowice Falubaz Zielona Góra 2017-10-21 16:00 3:0
Stal Brzeg Pniówek Pawłowice Śl. 2017-10-21 15:00 5:2
Lechia Dzierżoniów Górnik II Zabrze 2017-10-21 15:30 3:0
Skra Częstochowa Unia Turza Śląska 2017-10-21 17:00 1:0
XIV Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Górnik II Zabrze 2017-10-28 14:00 3:3
Pniówek Pawłowice Śl. Lechia Dzierżoniów 2017-10-28 14:00 0:2
Falubaz Zielona Góra Stal Brzeg 2017-10-28 13:00 1:4
Gwarek Tarnowskie Góry KGHM Zanam Polkowice 2017-10-28 14:00 1:2
Piast Żmigród Rekord Bielsko Biała 2017-10-28 14:00 1:3
Zagłębie II Lubin Miedź II Legnica 2017-10-28 14:00 1:3
Ślęza Wrocław Stal Bielsko Biała 2017-10-29 14:00 2:0
Unia Turza Śląska Polonia Głubczyce 2017-10-29 14:00 1:2
Stilon Gorzów Skra Częstochowa 2017-10-28 14:00 0:0
XV Kolejka / Jesienna
Polonia Głubczyce Stilon Gorzów 2017-11-04 14:00 1:4
Stal Bielsko Biała Unia Turza Śląska 2017-11-04 14:00 2:0
Miedź II Legnica Ślęza Wrocław 2017-11-04 13:00 1:1
Rekord Bielsko Biała Zagłębie II Lubin 2017-11-04 14:00 6:2
KGHM Zanam Polkowice Piast Żmigród 2017-11-04 16:00 0:1
Stal Brzeg Gwarek Tarnowskie Góry 2017-11-04 14:00 4:2
Lechia Dzierżoniów Falubaz Zielona Góra 2017-11-04 14:00 1:1
Górnik II Zabrze Pniówek Pawłowice Śl. 2017-11-05 13:00 1:2
Skra Częstochowa Ruch Zdzieszowice 2017-11-04 17:00 3:0
XVI Kolejka / Jesienna
Ruch Zdzieszowice Pniówek Pawłowice Śl. 2017-11-11 14:00 3:1
Falubaz Zielona Góra Górnik II Zabrze 2017-11-11 14:00 2:1
Gwarek Tarnowskie Góry Lechia Dzierżoniów 2017-11-11 14:00 2:1
Piast Żmigród Stal Brzeg 2017-11-11 14:00 2:1
Zagłębie II Lubin KGHM Zanam Polkowice 2017-11-11 13:00 2:0
Ślęza Wrocław Rekord Bielsko Biała 2017-11-11 13:00 3:0
Unia Turza Śląska Miedź II Legnica 2017-11-11 14:00 3:0
Stilon Gorzów Stal Bielsko Biała 2017-11-11 14:00 4:1
Skra Częstochowa Polonia Głubczyce 2017-11-11 16:00 1:0
XVII Kolejka / Jesienna
Polonia Głubczyce Ruch Zdzieszowice 2017-11-18 14:00 1:5
Miedź II Legnica Stilon Gorzów 2017-11-18 15:00 2:1
Rekord Bielsko Biała Unia Turza Śląska 2017-11-18 14:00 1:2
KGHM Zanam Polkowice Ślęza Wrocław 2017-11-18 16:00 2:3
Stal Brzeg Zagłębie II Lubin 2017-11-19 14:00 1:2
Lechia Dzierżoniów Piast Żmigród 2017-11-18 13:30 1:2
Górnik II Zabrze Gwarek Tarnowskie Góry 2017-11-19 13:00 3:1
Pniówek Pawłowice Śl. Falubaz Zielona Góra 2017-11-18 14:00 2:1
Stal Bielsko Biała Skra Częstochowa 2017-11-19 13:00 0:0
XVIII Kolejka / Wiosenna
Ruch Zdzieszowice Falubaz Zielona Góra 2018-03-10 14:00 3:0
Pniówek Pawłowice Śl. Gwarek Tarnowskie Góry 2018-04-04 17:00 0:0
Górnik II Zabrze Piast Żmigród 2018-04-25 16:00 0:1
Lechia Dzierżoniów Zagłębie II Lubin 2018-03-10 15:00 1:4
Ślęza Wrocław Stal Brzeg 2018-03-11 13:00 2:3
KGHM Zanam Polkowice Unia Turza Śląska 2018-03-10 16:00 6:0
Rekord Bielsko Biała Stilon Gorzów 2018-04-04 16:00 2:0
Stal Bielsko Biała Polonia Głubczyce 2018-03-10 14:00 2:1
Miedź II Legnica Skra Częstochowa 2018-03-10 15:00 3:1
XIX Kolejka / Wiosenna
Stal Bielsko Biała Ruch Zdzieszowice 2018-03-17 15:00 0:3
Polonia Głubczyce Miedź II Legnica 2018-05-16 18:00 1:3
Stilon Gorzów KGHM Zanam Polkowice 2018-03-17 15:00 1:4
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2018-03-27 17:00 2:3
Zagłębie II Lubin Górnik II Zabrze 2018-04-11 14:00 0:0
Piast Żmigród Pniówek Pawłowice Śl. 2018-04-11 17:00 2:0
Gwarek Tarnowskie Góry Falubaz Zielona Góra 2018-05-23 17:00 1:4
Unia Turza Śląska Stal Brzeg 2018-04-18 17:30 1:3
Skra Częstochowa Rekord Bielsko Biała 2018-04-18 18:00 0:0
XX Kolejka / Wiosenna
Ślęza Wrocław Górnik II Zabrze 2018-05-09 17:00 1:1
Ruch Zdzieszowice Gwarek Tarnowskie Góry 2018-03-24 15:00 1:2
Falubaz Zielona Góra Piast Żmigród 2018-03-24 15:00 1:3
Pniówek Pawłowice Śl. Zagłębie II Lubin 2018-03-24 15:00 1:2
Lechia Dzierżoniów Unia Turza Śląska 2018-05-16 17:00 1:0
Stal Brzeg Stilon Gorzów 2018-03-24 13:00 2:1
Rekord Bielsko Biała Polonia Głubczyce 2018-03-24 15:00 2:0
Miedź II Legnica Stal Bielsko Biała 2018-03-28 15:00 1:3
KGHM Zanam Polkowice Skra Częstochowa 2018-03-24 16:00 3:0
XXI Kolejka / Wiosenna
Miedź II Legnica Ruch Zdzieszowice 2018-04-04 15:00 1:2
Stal Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała 2018-03-31 14:00 1:3
Polonia Głubczyce KGHM Zanam Polkowice 2018-03-31 13:00 2:4
Stilon Gorzów Lechia Dzierżoniów 2018-03-31 16:00 1:3
Unia Turza Śląska Górnik II Zabrze 2018-03-31 14:00 1:1
Ślęza Wrocław Pniówek Pawłowice Śl. 2018-03-31 13:00 2:0
Zagłębie II Lubin Falubaz Zielona Góra 2018-03-31 14:00 1:0
Piast Żmigród Gwarek Tarnowskie Góry 2018-03-31 14:00 0:0
Skra Częstochowa Stal Brzeg 2018-03-31 14:00 1:0
XXII Kolejka / Wiosenna
Ruch Zdzieszowice Piast Żmigród 2018-04-07 16:00 0:3
Gwarek Tarnowskie Góry Zagłębie II Lubin 2018-04-07 16:00 2:1
Falubaz Zielona Góra Ślęza Wrocław 2018-04-07 14:00 1:2
Pniówek Pawłowice Śl. Unia Turza Śląska 2018-04-07 16:00 1:1
Górnik II Zabrze Stilon Gorzów 2018-04-08 13:00 1:2
Stal Brzeg Polonia Głubczyce 2018-04-07 16:00 0:0
KGHM Zanam Polkowice Stal Bielsko Biała 2018-04-07 16:00 2:0
Rekord Bielsko Biała Miedź II Legnica 2018-04-07 16:00 2:1
Lechia Dzierżoniów Skra Częstochowa 2018-04-07 16:00 3:3
XXIII Kolejka / Wiosenna
Rekord Bielsko Biała Ruch Zdzieszowice 2018-04-14 14:00 0:0
Miedź II Legnica KGHM Zanam Polkowice 2018-04-15 15:00 0:1
Stal Bielsko Biała Stal Brzeg 2018-04-14 16:00 2:1
Polonia Głubczyce Lechia Dzierżoniów 2018-04-14 16:00 2:1
Stilon Gorzów Pniówek Pawłowice Śl. 2018-04-14 16:00 6:0
Unia Turza Śląska Falubaz Zielona Góra 2018-04-14 16:00 3:1
Ślęza Wrocław Gwarek Tarnowskie Góry 2018-04-15 13:00 0:2
Zagłębie II Lubin Piast Żmigród 2018-04-14 12:00 1:3
Górnik II Zabrze Skra Częstochowa 2018-04-14 13:00 3:1
XXIV Kolejka / Wiosenna
Ruch Zdzieszowice Zagłębie II Lubin 2018-04-21 16:00 4:0
Piast Żmigród Ślęza Wrocław 2018-04-21 16:00 1:1
Gwarek Tarnowskie Góry Unia Turza Śląska 2018-04-21 16:00 4:2
Falubaz Zielona Góra Stilon Gorzów 2018-04-21 16:00 1:3
Górnik II Zabrze Polonia Głubczyce 2018-04-21 16:00 4:2
Lechia Dzierżoniów Stal Bielsko Biała 2018-04-21 17:00 1:3
Stal Brzeg Miedź II Legnica 2018-04-21 16:00 0:0
KGHM Zanam Polkowice Rekord Bielsko Biała 2018-04-21 16:00 2:0
Pniówek Pawłowice Śl. Skra Częstochowa 2018-04-21 16:00 0:2
XXV Kolejka / Wiosenna
KGHM Zanam Polkowice Ruch Zdzieszowice 2018-04-28 16:00 0:1
Rekord Bielsko Biała Stal Brzeg 2018-04-28 13:00 2:2
Miedź II Legnica Lechia Dzierżoniów 2018-04-29 13:00 2:1
Stal Bielsko Biała Górnik II Zabrze 2018-04-28 16:00 0:1
Polonia Głubczyce Pniówek Pawłowice Śl. 2018-04-28 16:00 2:3
Stilon Gorzów Gwarek Tarnowskie Góry 2018-04-28 16:00 0:3
Unia Turza Śląska Piast Żmigród 2018-04-28 16:00 4:0
Ślęza Wrocław Zagłębie II Lubin 2018-04-28 13:00 3:0
Skra Częstochowa Falubaz Zielona Góra 2018-04-27 18:00 3:0
XXVI Kolejka / Wiosenna
Ruch Zdzieszowice Ślęza Wrocław 2018-05-01 16:00 0:1
Zagłębie II Lubin Unia Turza Śląska 2018-05-01 13:00 4:1
Piast Żmigród Stilon Gorzów 2018-05-01 16:00 2:0
Falubaz Zielona Góra Polonia Głubczyce 2018-05-01 16:00 5:2
Pniówek Pawłowice Śl. Stal Bielsko Biała 2018-05-01 16:00 3:0
Górnik II Zabrze Miedź II Legnica 2018-05-01 16:00 0:3
Lechia Dzierżoniów Rekord Bielsko Biała 2018-05-01 16:00 1:0
Stal Brzeg KGHM Zanam Polkowice 2018-05-03 17:00 4:2
Gwarek Tarnowskie Góry Skra Częstochowa 2018-05-01 16:00 2:2
XXVII Kolejka / Wiosenna
Stal Brzeg Ruch Zdzieszowice 2018-05-06 15:00 1:1
KGHM Zanam Polkowice Lechia Dzierżoniów 2018-05-05 17:00 4:0
Rekord Bielsko Biała Górnik II Zabrze 2018-05-05 15:00 3:2
Miedź II Legnica Pniówek Pawłowice Śl. 2018-05-05 15:00 1:1
Stal Bielsko Biała Falubaz Zielona Góra 2018-05-06 17:00 1:0
Polonia Głubczyce Gwarek Tarnowskie Góry 2018-05-06 17:00 0:3
Stilon Gorzów Zagłębie II Lubin 2018-05-05 17:00 1:3
Unia Turza Śląska Ślęza Wrocław 2018-05-06 17:00 0:2
Skra Częstochowa Piast Żmigród 2018-05-05 17:00 5:0
XXVIII Kolejka / Wiosenna
Ruch Zdzieszowice Unia Turza Śląska 2018-05-12 17:00 5:1
Ślęza Wrocław Stilon Gorzów 2018-05-13 17:00 2:3
Piast Żmigród Polonia Głubczyce 2018-05-12 17:00 6:0
Gwarek Tarnowskie Góry Stal Bielsko Biała 2018-05-12 17:00 0:3
Falubaz Zielona Góra Miedź II Legnica 2018-05-12 17:00 4:1
Pniówek Pawłowice Śl. Rekord Bielsko Biała 2018-05-12 17:00 2:0
Górnik II Zabrze KGHM Zanam Polkowice 2018-05-12 17:00 0:1
Lechia Dzierżoniów Stal Brzeg 2018-05-13 13:00 1:3
Zagłębie II Lubin Skra Częstochowa 2018-05-12 13:00 2:3
XXIX Kolejka / Wiosenna
Lechia Dzierżoniów Ruch Zdzieszowice 2018-05-19 17:00 1:2
Stal Brzeg Górnik II Zabrze 2018-05-19 17:00 2:2
KGHM Zanam Polkowice Pniówek Pawłowice Śl. 2018-05-19 17:00 1:1
Rekord Bielsko Biała Falubaz Zielona Góra 2018-05-20 15:00 2:1
Miedź II Legnica Gwarek Tarnowskie Góry 2018-05-20 13:00 1:0
Stal Bielsko Biała Piast Żmigród 2018-05-19 17:00 1:2
Polonia Głubczyce Zagłębie II Lubin 2018-05-19 17:00 2:0
Stilon Gorzów Unia Turza Śląska 2018-05-19 16:00 0:3
Skra Częstochowa Ślęza Wrocław 2018-05-19 17:00 1:1
XXX Kolejka / Wiosenna
Ruch Zdzieszowice Stilon Gorzów 2018-05-26 17:00 3:0
Ślęza Wrocław Polonia Głubczyce 2018-05-27 13:00 4:0
Zagłębie II Lubin Stal Bielsko Biała 2018-05-26 13:00 4:1
Piast Żmigród Miedź II Legnica 2018-05-26 17:00 1:1
Gwarek Tarnowskie Góry Rekord Bielsko Biała 2018-05-26 15:00 2:1
Falubaz Zielona Góra KGHM Zanam Polkowice 2018-05-26 17:00 0:1
Pniówek Pawłowice Śl. Stal Brzeg 2018-05-26 17:00 1:1
Górnik II Zabrze Lechia Dzierżoniów 2018-05-26 17:00 0:3
Unia Turza Śląska Skra Częstochowa 2018-05-27 17:00 2:2
XXXI Kolejka / Wiosenna
Górnik II Zabrze Ruch Zdzieszowice 2018-05-31 13:00 2:2
Lechia Dzierżoniów Pniówek Pawłowice Śl. 2018-05-31 15:00 1:0
Stal Brzeg Falubaz Zielona Góra 2018-05-30 18:00 2:1
KGHM Zanam Polkowice Gwarek Tarnowskie Góry 2018-05-31 17:00 1:2
Rekord Bielsko Biała Piast Żmigród 2018-05-31 15:00 0:3
Miedź II Legnica Zagłębie II Lubin 2018-05-31 15:00 0:3
Stal Bielsko Biała Ślęza Wrocław 2018-05-31 15:00 1:2
Polonia Głubczyce Unia Turza Śląska 2018-05-31 15:00 0:4
Skra Częstochowa Stilon Gorzów 2018-05-30 18:00 2:0
XXXII Kolejka / Wiosenna
Stilon Gorzów Polonia Głubczyce 2018-06-03 17:00 1:2
Unia Turza Śląska Stal Bielsko Biała 2018-06-03 17:00 0:1
Ślęza Wrocław Miedź II Legnica 2018-06-03 13:00 3:2
Zagłębie II Lubin Rekord Bielsko Biała 2018-06-02 17:00 1:3
Piast Żmigród KGHM Zanam Polkowice 2018-06-03 17:00 3:1
Gwarek Tarnowskie Góry Stal Brzeg 2018-06-03 16:00 1:1
Falubaz Zielona Góra Lechia Dzierżoniów 2018-06-02 17:00 4:3
Pniówek Pawłowice Śl. Górnik II Zabrze 2018-06-03 17:00 4:0
Ruch Zdzieszowice Skra Częstochowa 2018-06-05 18:00 2:2
XXXIII Kolejka / Wiosenna
Pniówek Pawłowice Śl. Ruch Zdzieszowice 2018-06-09 18:00 0:0
Górnik II Zabrze Falubaz Zielona Góra 2018-06-09 18:00 3:4
Lechia Dzierżoniów Gwarek Tarnowskie Góry 2018-06-09 18:00 2:2
Stal Brzeg Piast Żmigród 2018-06-09 18:00 1:1
KGHM Zanam Polkowice Zagłębie II Lubin 2018-06-09 18:00 0:1
Rekord Bielsko Biała Ślęza Wrocław 2018-06-09 18:00 0:1
Miedź II Legnica Unia Turza Śląska 2018-06-09 18:00 2:1
Stal Bielsko Biała Stilon Gorzów 2018-06-09 18:00 1:1
Polonia Głubczyce Skra Częstochowa 2018-06-09 18:00 0:4
Półkolonie
OSTATNIE SPOTKANIE
I Zespół - III liga . XXXIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
3 : 1
Stal Bielsko Biała
SPONSORZY KLUBU
SERVECOM MPK Stacherczak Decathlon Kubik aleksandria PKS Częstochowa Jędryka Stolzle bonsai ARTO Piekarnia Inel Serwis 4sport.pl Radio_Fon Bartex sgp Linex Kontur Druk Le Cidre Bombka Radio Jura TeleTorty Partner Nadwozia Polmarkus Michaś KIK System_info_czewa Częstochowa
XXXIV Kolejka
I Zespół - III liga
Ruch Zdzieszowice Polonia Głubczyce 1:2
Skra Częstochowa Stal Bielsko Biała 3:1
Stilon Gorzów Miedź II Legnica 3:1
Unia Turza Śląska Rekord Bielsko Biała 2:0
Ślęza Wrocław KGHM Zanam Polkowice 2:2
Zagłębie II Lubin Stal Brzeg 1:1
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2:1
Gwarek Tarnowskie Góry Górnik II Zabrze 2:0
Falubaz Zielona Góra Pniówek Pawłowice Śl. 0:3
Tabela
I Zespół - III liga
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 34 66 59:28
2 Ślęza Wrocław 34 64 67:48
3 Gwarek Tarnowskie Góry 34 63 56:40
4 Stal Brzeg 34 60 70:46
5 KGHM Zanam Polkowice 34 59 64:43
6 Piast Żmigród 34 57 56:43
7 Ruch Zdzieszowice 34 49 57:44
8 Rekord Bielsko Biała 34 46 49:50
STRZELCY
lp.zawodnikbramki
1Daniel Rumin21
2Dawid Niedbała8
3Piotr Nocoń6
GRA MŁODA SKRA
MŁODA SKRA - WYNIKI
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska. XXII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
Grom Miedźno
0 : 11
Skra Częstochowa
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska. XIV Kolejka
Sobota, 16.06.2018
Skra Częstochowa
6 : 1
Ruch Radzionków
Rocznik 2004 - ŚLT C2 - II liga śląska. XIV Kolejka
Czwartek, 14.06.2018
MKS Zaborze Zabrze
2 : 1
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska. XIII Kolejka
Niedziela, 10.06.2018
SMS Ruda Śląska
2 : 5
Skra Częstochowa
Rocznik 2006 - ŚLM - D2 - II liga śląska. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Bytomski Sport
2 : 3
Skra I Częstochowa
Rocznik 2007 - ORLIK ST. I - E 1 - I LIGA. X Kolejka
Piątek, 08.06.2018
Skra I Częstochowa
12 : 1
Liswarta Krzepice
Rocznik 2008 - ORLIK ST. II - E1 - I LIGA. X Kolejka
Sobota, 09.06.2018
Raków Częstochowa
5 : 3
Skra II Częstochowa
Tabela
Rocznik 1999/00 - ŚLJS A1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 21 60 203:14
2 Raków Częstochowa 21 52 167:19
3 Sparta Lubliniec 21 45 73:48
Tabela
Rocznik 2001/02 - ŚLJM B1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Górnik Zabrze S.A. 14 34 40:12
2 GKS Gieksa Katowice 14 29 37:12
3 Skra Częstochowa 14 28 33:11
Tabela
Rocznik 2003 - ŚLT C1 - II liga śląska
msc.drużynam.punktybramki
1 Skra Częstochowa 14 33 53:16
2 Gwarek Zabrze 14 33 44:19
3 Piast Gliwice S.A. 14 31 40:13