„Bardzo jestem zadowolony z postawy swoich zawodników” – pomeczowa konferencja prasowa

Pora na odrobinę merytoryki. Na pomeczowej konferencji prasowej swoimi opiniami na temat piątkowego spotkania podzielili się trenerzy obu zespołów – […]

Pora na odrobinę merytoryki. Na pomeczowej konferencji prasowej swoimi opiniami na temat piątkowego spotkania podzielili się trenerzy obu zespołów – Krzysztof Brede oraz Dariusz Rolak.

Przewijanie do góry