Optolith sponsorem głównym Skry!

Po wielu miesiącach znak zapytania znika z naszych koszulek. Na środowej (26.08) konferencji prasowej prezes Artur Szymczyk podpisał umowę z firmą Optolith, która została sponsorem głównym naszego Klubu. – Dostrzegliśmy ten znak zapytania i po zgłębieniu tematu postanowiliśmy się zaangażować w Skrę. Pomożemy klubowi w większym zakresie, aby mogła dalej kontynuować swoją działalność – powiedział na konferencji Andrzej Grenda, prezes zarządu firmy Optolith.

Firma Optolith w największym skrócie zajmuje się produkcją materiałów i chemii budowlanej. Specjalizuje się w renowacjach zabytków. Najczęściej pokazywanym obiektem referencyjnym firmy jest Wieża Zegarowa na Zamku Królewskim w Warszawie. – Mamy dzisiaj piękny dzień dla Skry Częstochowa, bo udało nam się dojść do porozumienia z firmą Optolith, która w Częstochowie działa już od ponad 10 lat. Zauważyła ona znak zapytania, który widniał na koszulkach naszych piłkarzy. Firma postanowiła wesprzeć nas finansowo i zostać sponsorem głównym zarówno naszej męskiej jak i żeńskiej drużyny. Mam nadzieję, że pomoże nam to również w rozmowach z innymi firmami, które także zobaczą potencjał marketingowy i sportowy w drużynie Skry. Powinniśmy doceniać firmy, które chcą pomagać naszym lokalnym drużynom – powiedział prezes Skry Artur Szymczyk.

Optolith od rozpoczynającego się w najbliższy weekend sezonu będzie widoczny na koszulkach naszych zawodników i zawodniczek. Firma działa na terenie Częstochowy od 2004 roku. – W miarę naszych możliwości zawsze staraliśmy się wspierać działania częstochowskich drużyn. Nie chcemy jedynie korzystać z Częstochowy, ale również dzielić się częścią naszego sukcesu. Dostrzegliśmy ten znak zapytania i po zgłębieniu tematu postanowiliśmy się zaangażować w Skrę. Pomożemy klubowi w większym zakresie, aby mogła dalej kontynuować swoją działalność. Biorąc pod uwagę zasługi klubu przez blisko 100 lat swojej działalności należy to docenić – dodał pan Andrzej Grenda.

Mamy głęboką nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy przekazywać więcej tak pozytywnych wiadomości. Wkrótce na kanale SkraTV relacja wideo z dzisiejszego wydarzenia.