Juniorzy B1 wygrywają ze Stradomiem Częstochowa

W trzecim sparingu zespół juniorów młodszych podejmował starszego rywala z tej samej dzielnicy – Stradom Częstochowa. Skrzacy od początku kontrolowali przebieg spotkania i mimo przewagi w posiadaniu piłki i sytuacjach strzeleckich – nie udało się wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie. W przerwie trener Bartek Gałkowski dokonał kilku zmian i ruszyła maszyna. Najpierw z rzutu wolnego mocnym strzałem bramkarza gości pokonał Igor Weżgowiec, a w końcówce meczu bramkę zdobył Mateusz Kubas po dobitce strzału Kacpra Merty.

Skra Częstochowa B1 – Stradom Częstochowa A1 – 2:0

Bramki: Igor Weżgowiec (55′), Mateusz Kubas (80′)

Skład: Leon Rosiak (45′ Adam Skrobek); Bartek Antczak (30′ Jakub Staroń), Maciej Żurawski, Marcel Mroczka (60′ Szymon Major), Jakub Bulski (45′ Damian Woszczyk); Iwo Serwaciński (45′ Mateusz Kubas), Mateusz Ślemp (60′ Jakub Adamowski), Paweł Kołodziejczyk; Igor Weżgowiec, Oskar Krawczyk (60′ Kacper Merta), Jan Kociszewski (60′ Mateusz Majda)

Close Menu