Młodzik D2 wygrywa ze Słowikiem Olkusz

Mecz sparingowy rozegrano w formie 3 części, każda trwała 30 minut. W ostatnią sobotę Skra gościła zespół z Olkusza. Chłopcy bardzo ambitnie podeszli do spotkania, każdy będący na boisku zostawił dużo zdrowia. W każdej części meczu zespół odniósł zwycięstwo w pełni zasłużone. „Skrzacy” byli na boisku zdecydowanie lepszym zespołem, organizacja była na bardzo dobrym poziomie w ataku czy też w obronie. Z meczu na mecz zespół robi coraz większą progresje. W spotkaniu wystąpiło dwóch młodszych kolegów z rocznika 2010, którzy bardzo dobrze wypadli na tle zespołu. Trener Mariusz Czok tak podsumował grę drużyny: Gra zespołu mnie bardzo cieszy. Przed meczem założyliśmy sobie zadania jakie chcemy realizować jako zespół i tez te indywidualne i podsumowując wszystkie 3 połowy chłopcy zrealizowali te założenia i to mnie najbardziej cieszy. Byliśmy bardzo skuteczni w ataku o czym świadczą strzelone bramki ale tez mało ich straciliśmy ponieważ byliśmy konsekwentni i agresywni w obronie.

Skra Częstochowa – Słowik Olkusz – 14:3

Bramki: Sołtysik (3 bramki: 2′ 66′ 74′), Pilarski (1: 12′), Siuda (4: 18′ 29′ 46′ 53′), Musiał (3: 27′ 51′ 78′), Kaśków (2: 32′ 50′), Miarka (1: 81′)

Skład drużyny: Węgrzyn ’10, Wojtasik, Pilarski, Młynarczyk, Sołtysik, Urbański, Siuda, Musiał, Miarka, Kaśków, Tatarczyk, Błaszczyk

Close Menu
×
×

Koszyk