Mecz Skra – GKS Katowice w TVP!

Niezwykle miło nam poinformować, że w poniedziałek (01.06) nasz Klub dograł wszelkie szczegóły dotyczące przeprowadzenia transmisji z meczu 24. kolejki drugiej ligi z GKS-em Katowice (07.06) na antenie TVP3. Relację przeprowadzi i zrealizuje oddział regionalny z Katowic. Transmisja zostanie przeprowadzona z sześciu kamer, z użyciem wozu transmisyjnego Telewizji Polskiej. W obliczu braku możliwości wejścia kibiców na trybuny, taka informacja zapewne bardzo wszystkich ucieszy.

Ekipa techników TVP wizytowała dziś obiekt przy ulicy Loretańskiej. Ustalono m.in. wstępny scenariusz transmisji, ustawienie kamer, meczowego studia oraz miejsc dla komentatorów. Będzie to pierwsza w historii transmisja „na żywo” zrealizowana z naszego obiektu przez ekipę telewizyjną. Początek przedmeczowego studia o godzinie 17.15. Pierwszy gwizdek zaplanowano 15 minut później. Z wszystkich pozostałych meczów domowych Skry w tej rundzie będziecie mogli oczywiście oglądać relacje na naszym kanale YouTube’a.

Close Menu