Akademia wraca do treningów!

Dzięki wdrożeniu w życie „odmrażania” sportu, które kilka dni temu ogłosił Premier Mateusz Morawiecki, od poniedziałku 4 maja boiska i orliki znów będą otwarte. Dzięki temu otworzyła się możliwość powrotu do treningów, z zachowaniem odpowiednich obostrzeń sanitarnych. 

Mają jednak na względzie bezpieczeństwo naszych Zawodników oraz trenerów poza standardowymi zasadami bezpieczeństwa :

  • zachowanie dystansu społecznego
  • obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy)
  • ograniczona liczba osób
  • weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt)
  • brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC)
  • dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt
  • dezynfekcja sprzętu treningowego po każdym użyciu

w naszym Klubie wprowadziliśmy obowiązek raportowania medycznego dla uczestników treningów oraz trenerów. W dzień poprzedzający trening, Zawodnicy chcący uczestniczyć w zajęciach, będą przesyłali wypełniony Formularz oceny medycznej w związku z ryzykiem zakażenia SARS-CoV-2. Analizy danych zawartych w Formularzu dokonywał będzie Klubowy Koordynator oraz Lekarz Klubowy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odbywać się będą konsultacje medyczne. 

Wszystkich szczegółów w zakresie bezpieczeństwa, powrotu do treningów oraz ich harmonogramu udzielają trenerzy poszczególnych grup. 

 

Close Menu
×
×

Koszyk