PZPN pomaga przetrwać czas kwarantanny od piłki. Konkurs #zostanwdomu

W najbliższym czasie czeka nas przymusowa przerwa od tego, co kochamy najbardziej, czyli piłkarskich emocji. Polski Związek Piłki Nożnej stara się jednak nieco zmniejszyć ból tego rozbratu z piłką i proponuje wszystkim kibicom konkurs #zostanwdomu. Na czym będzie polegała zabawa? Na pokazaniu jak w ciekawy sposób, co najważniejsze – piłkarski można spędzić czas bez wychodzenia z domu.

Prace konkursowe w różnej formie mogą wysyłać użytkownicy Facebooka (w komentarzu do posta zamieszczonego na profilu „Piłka dla wszystkich”), Twittera (w odpowiedzi na analogicznego tweeta) oraz Instagrama (mailowo na adres grassroots@pzpn.pl). Konkurs rozpoczął się dzisiaj (16.03) i potrwa do najbliższej niedzieli (22.03)  do godziny 23:59. Wygrać będzie można zestawy, na które składać się będą worek Nike „Piłka dla wszystkich” oraz piłka Adidas. Nagrodzonych zostanie 20 osób, których prace zostaną uznane za najlepsze.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na portalu „Łączy Nas Piłka”. W razie jakichkolwiek pytań – do dyspozycji jest Zuzanna Walczak koordynator ds. promocji i komunikacji w Departamencie Piłki Amatorskiej (Grassroots) – telefon 501 556 507 oraz 22 55 12 276 lub e-mail: zuzanna.walczak@pzpn.pl

Close Menu