Test mecze roczników 2008 i 2010

2008

Po raz kolejny na ulicę Loretańską sprawdzić swoją dyspozycję na tle drużyny U-12 przyjechali rywale z Krakowa oraz Łodzi. Wszystkie trzy zespoły prezentowały w dniu dzisiejszym wysoki poziom sportowy przynosząc sporo radości obserwatorom spotkań.
Każda z drużyn spędziła na sztucznej płycie 112 minut grając system rozgrywek: mecz i rewanż.
Drużyna z każdym kolejnym mikrocyklem wygląda coraz lepiej, udowadniając swoją wartość na tle wymagających rywali.
Był to przedostatni sprawdzian przed zbliżająca się wielkimi krokami ligą.
Kolejnym przeciwnikiem będzie drużyna Odry Opole.

Wyniki spotkań:
Skra Częstochowa – Bronowianka Kraków 3:0
Skra Częstochowa – Łódzka Akademia Futbolu 0:0
Skra Częstochowa – Bronowianka Kraków 0:0
Skra Częstochowa – Łódzka Akademia Futbolu 1:0

W tym dniu drużynę reprezentowali: Rajczykowski Wiktor, Gawron Szymon, Ciepielak Dawid, Szałaj Konrad, Lis Mateusz, Siuda Igor, Szuter Filip, Maligłówka Adam, Breguła Bartosz, Radło Alan, Kasiński Bartosz, Bajor Piotr

2010

W sobotę z wizytą do Częstochowy przyjechała drużyna Kosy Konstancin której założycielem jest były reprezentacji Polski Pan Roman Kosecki.
Spotkanie toczone było w szybkim tempie, a obie drużyny wykazały się wysoką kulturą gry. Początek spotkania był pod dyktando naszej drużyny która tworzy kilka dogodnych okazji i jedną z nich zamienia na trafienie, jednak z biegiem spotkania to goście włączają drugi bieg i to oni do przerwy wygrywają 1:3. Druga część spotkania miała bardzo podobny przebieg, pierwszy kwadrans to bardzo dobra gra naszego zespołu i na 10 minut przed końcem wychodzimy na prowadzenie 4:3, jednak znów końcowy fragment należał do drużyny z Konstancina. Bardzo dobre spotkanie okraszone wieloma pięknymi trafieniami.