W niedzielę gramy z Legią

Sparingowe starcie z aktualnym wicemistrzem Polski będzie ukoronowaniem przygotowań naszej drużyny do rundy wiosennej. Konfrontacja z Legią Warszawa, która zapowiada występ w silnym składzie będzie najlepszą weryfikacją okresu przygotowawczego Skry. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę (23.02) na bocznym boisku stadionu Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Początek o godzinie 12.00.

Takiego rywala specjalnie przedstawiać chyba nie trzeba, ale z dziennikarskiego obowiązku przypomnijmy: Legia to aktualny lider tabeli PKO Ekstraklasy. Po 22. kolejkach ma na koncie 42 punkty, tyle samo co depcząca im po piętach Cracovia. Warszawianie wygrali 13 spotkań, 3 zremisowali, a 6 razy schodzili z boiska pokonani. – Zagrać z taką ekipą to zawsze jest fajna sprawa. Legia zapowiada grę w bardzo mocnym składzie, mają wystąpić zawodnicy, którzy pauzują za kartki, cała ławka rezerwowych. Na ten mecz czekam z niecierpliwością – mówi wiceprezes naszego klubu Piotr Wierzbicki. Dzień wcześniej (22.02) Legia rozegra ligowe spotkanie z Jagiellonią Białystok. Nieobecni z różnych powodów w tym spotkaniu będą pewniakami do występu przeciwko drużynie Pawła Ściebury.