Junior A1 – Remis w drugiej grze kontrolnej

W drugim test meczu juniorzy starsi naszego klubu zremisowali z Liswartą Krzepice 1 – 1. W meczu rozegranym na „Lorecie” bramki strzelali jednak tylko gospodarze. W 60 minucie gry wynik po podaniu Włodarczyka otworzył Jóźwiak. Rezultat ustalił Sebastian Rydz , który niefortunnie interweniował w pod własną bramką zaskakując własnego bramkarza.

Sam mecz toczony był pod dyktando naszego zespołu. Silniejsza fizycznie drużyna gości długimi fragmentami nie opuszczała własnej połowy, jednak gole nie padały. Nasz zespół złożony w większości  z zawodników rocznika 2003 uczy się piłki seniorskiej i to było widać w fazie wykończenia akcji.
W drugiej połowie obraz znacznie nie uległ zmianie. Padły za to gole. W 60 minucie gry po ładnej akcji zespołowej i zagraniu piłki wzdłuż bramki przez Włodarczyka , Jóźwiak skutecznie zamyka płaskie dośrodkowanie. Niestety, prowadzenia nie udało się utrzymać zbyt długo. Popularny „Rydzu” popełnia błąd przy rozegraniu piłki , a następnie niefortunnie ratując sytuację pokonuje Hajdę.

Zdaniem trenera – Tomasz Szymczak:

„Musimy dalej, mocno pracować nad najprostszymi elementami technicznymi jak podanie i przyjęcie. Niestety dalej generujemy dużo strat. Sam sparing oceniam pozytywnie. Próbujemy nowe warianty taktyczne.”

Skra A1 Częstochowa (r.02/03) – Liswarta Krzepice (seniorzy)  1 – 1
sobota 01.02.2020 g. 13.00
MSP „SKRA” ul. Loretańska 20

1 – 0 Jóźwiak 60’ as. Włodarczyk
1 – 1 samobójcza 70’

Skra:

I połowa:

Kowalczyk – Podolski, Załucki, Rydz – Bednarek, Niedźwiedź – Błędowski, Żabik, Cheliński – Nurek,  Przygodzki

II połowa:

Hajda – Garus, Ciepły, Rydz, Włodarczyk – Ziętara – Płatek, Rumin, Załęski, Jóźwiak – Kierat

.

fotogaleria z meczu: Święci z Loreta Park – autor Adam Gromakowski – [ZOBACZ}
.

Terminarz i wyniki gier kontrolnych juniorów starszych A1:

25.01 (13.00  MSP Skra, ul. Loretańska
Skra A1 Częstochowa – Unia Rędziny  0 – 1 (0 – 1)

01.02 (13:00 MSP Skra, ul. Loretańska)
Skra A1 Częstochowa – Liswarta Krzepice  1 – 1 (0 – 0)

08.02 – KS Stradom (11:00 MSP Skra, ul. Loretańska)

15.02 – Pogoń Kamyk (13:00 MSP Skra, ul. Loretańska)

22.02 – KS Panki (11:00 MSP Skra, ul. Loretańska)

29.02 – Amator Golce (13:00 MSP Skra, ul. Loretańska)

07.03 – Czarni Starcza  (16:00 MSP Skra, ul. Loretańska)

.

 

.

Close Menu