Junior A1 – Remis w drugiej grze kontrolnej

W drugim test meczu juniorzy starsi naszego klubu zremisowali z Liswartą Krzepice 1 – 1. W meczu rozegranym na „Lorecie” bramki strzelali jednak tylko gospodarze. W 60 minucie gry wynik po podaniu Włodarczyka otworzył Jóźwiak. Rezultat ustalił Sebastian Rydz , który niefortunnie interweniował w pod własną bramką zaskakując własnego bramkarza.

Sam mecz toczony był pod dyktando naszego zespołu. Silniejsza fizycznie drużyna gości długimi fragmentami nie opuszczała własnej połowy, jednak gole nie padały. Nasz zespół złożony w większości  z zawodników rocznika 2003 uczy się piłki seniorskiej i to było widać w fazie wykończenia akcji.
W drugiej połowie obraz znacznie nie uległ zmianie. Padły za to gole. W 60 minucie gry po ładnej akcji zespołowej i zagraniu piłki wzdłuż bramki przez Włodarczyka , Jóźwiak skutecznie zamyka płaskie dośrodkowanie. Niestety, prowadzenia nie udało się utrzymać zbyt długo. Popularny „Rydzu” popełnia błąd przy rozegraniu piłki , a następnie niefortunnie ratując sytuację pokonuje Hajdę.