Zwycięski sparing E1

W miniony piątek drużyna rocznika 2009 udała się do Knurowa aby rozegrać mecz kontrolny z tamtym APNem. Spotkanie rozegrano w systemie orlikowym 6+1. Blisko 2. godzinny sparing był bardzo dużą dawką nauki. Knurowianie okazali się bardzo mocnym przeciwnikiem i przez całe spotkanie obie drużyny musiały być skupione na założeniach meczowych. Blisko kryjący gospodarze powodowali, że „skrzacy” musieli więcej się poruszać celem znalezienia wolnej przestrzeni lub dokonywać rotacji, które były bardzo skuteczne, dzięki czemu często byli w ataku pozycyjnym. Trener Nowiszewski w skrócie ocenił ten mecz: „Patrząc całościowo na mecz, jestem z niego zadowolony. Co oczywiste, nie uniknęliśmy błędów, które są niezbędne w procesie szkolenia, jednak wiele elementów ćwiczonych na treningach zadziałało w starciu z mocnym przeciwnikiem, dlatego jestem zbudowany tym spotkaniem.”

W następny weekend podopieczni trenera Nowiszewskiego zagrają kolejny mecz kontrolny z RAPem Radomsko na „Lorecie” o 8:30. Zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie!

APN Knurów 6 – 10 Skra Częstochowa

Skład drużyny:
1. Wiktor Rajczykowski
2. Tobiasz Półtorak
3. Bartosz Dziewiątkowski
4. Filip Szczepaniak
5. Konrad Szałaj
6. Iwan Shtoppel
7. Igor Siuda
8. Maksymilian Tatarczyk
9. Filip Węgrzyn
10. Kacper Nowak
11. Tymon Radomski
12. Mateusz Dudek
13. Mikołaj Młynarczyk

Close Menu
×
×

Koszyk