Pierwsze ruchy transferowe

Jeszcze w starym roku w naszym Klubie doszło do pierwszych zmian w składzie. W dniu dzisiejszym zarząd Klubu spotkał się i dopiął warunki na jakich w rundzie rewanżowej kadrę trenera Ściebury wzmocni nowy-stary  zawodnik. Od 1 stycznia do kadry Skry dołączy Michał Kieca, który w minionym sezonie rozegrał w barwach naszego Klubu 33 spotkania ligowe !

Michał, w naszym debiutanckim sezonie w rozgrywkach 2 ligi, był stabilnym punktem kadry. Spędził na boisku 1697 minut, zdobył 4 gole i miał znaczny wkład w realizacji celu jakim było utrzymanie Skry w gronie drugoligowców.
We wrześniu tego roku przedłużył kontrakt z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec na długi, trzyletni okres. Nie mniej, w rundzie jesiennej tego sezonu, w barwach Zagłębia, którego jest wychowankiem nie pograł za wiele i z tego nie jest na pewno zadowolony. 16 minut w meczu pierwszej ligi Zagłębia z Niecieczą, oraz 90 minut w przegranym meczu Pucharu Polski z ŁKS-em Łódź nie może zadowalać.

Dlatego „Kiecka” skorzystał z propozycji Skry. Na mocy umowy transferu czasowego zwolniło go z reprezentowania barw sosnowieckiej drużyny.

Michała witamy ponownie w Skrze. Na pewno będzie solidnym wzmocnieniem na pozycji skrzydłowego, czy też ofensywnego pomocnika o statucie młodzieżowca.

Michał Kieca – www.90minut.pl – zobacz

W innym kierunku zmierza Aleksander Jelonek. Nasz środkowy pomocnik w wigilijny wieczór klubowy pożegnał się z kolegami. Olek po półrocznym wypożyczeniu wraca do MKS Kluczbork, gdzie pod okiem trenera Furlepy będzie pomagał  swojej drużynie walczyć o punkty na trzecioligowym froncie.

Olkowi dziękujemy za grę w barwach KS Skra i życzymy sukcesów w dalszej przygodzie z futbolem.

Aleksander Jelonek – www.90minut.pl – zobacz