Wieczór wigilijny w Klubie

W piątek 20 grudnia w Sali konferencyjnej naszego Klubu odbyło się świąteczne spotkanie wigilijne. Na zaproszenie Zarządu w siedzibie Skry stawili się zawodnicy pierwszego zespołu, sztab szkoleniowy, trenerzy  grup młodzieżowych, pracownicy administracyjni, oraz zaproszeni goście.

Po części oficjalnej zainaugurowanej przez prezesa Szymczyka, w której był czas na krótkie przemówienia i życzenia wszyscy  zasiedli do wigilijnej kolacji, przygotowanej przez domowe wyczyny kulinarne Pani Oli. W spokojnej, ale i wesołej atmosferze,  złożono sobie wzajemne życzenia świąteczne, wspominano wydarzenia kończącego się roku. Było wiele ciekawych opowieści, nie zawsze poważnych anegdot. Nie zabrakło analiz,  snucia planów i pytań  dotyczących wiosennej rundy.

Był to kolejny wieczór wigilijny w naszym Klubie. Wcześniej (13 grudnia) w budynku klubowym swój wieczór mieli pracownicy, dyrekcja i Zarząd naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Nobilito, a kilka dni później do świątecznej wieczerzy zasiadły zawodniczki , kierownictwo i trenerzy drugoligowej drużyny Skry Ladies.

Prezes Artur Szymczyk oficjalnie zapowiedział,  iż w kolejnym roku wszystkie siły Skry zostaną połączone i w ten ważny wieczór, wszyscy zasiądą przy jednym stole, o jednej porze i w tym samym czasie .. a to oznacza, iż tegoroczne spotkania były ostatnimi w budynku klubowym.  Z przyczyn technicznych, a raczej „ilościowych”  niemożliwym jest zorganizowanie jednej kolacji w naszej Sali konferencyjnej. W tym roku , podczas trzech wigilii, przy stole zasiadło łącznie ponad 120 osób !