Ten mecz trzeba wygrać. Gramy z Legionovią – zapowiedź

Nasza drużyna opromieniona sobotnim zwycięstwem z Garbarnią w Krakowie, już dziś będzie chciała pójść za ciosem i wygrać kolejne spotkanie. Na Loretę zawita dziś ostatnia w tabeli Legionovia Legionowo. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 13.00.

Mecz pierwotnie miał się odbyć 17 listopada, ale z powodu powołania Mateusza Bondarenki do reprezentacji U-20 dowodzonej przez Jacka Magierę nasz klub wnioskował o jego przełożenie. Skra w tym starciu będzie faworytem, a celem podopiecznych Pawła Ściebury będzie też rewanż za porażkę 0-2 w inauguracyjnej kolejce tego sezonu. Beniaminek z Mazowsza odniósł w obecnych rozgrywkach tylko dwa zwycięstwa, z czego jedno niestety z naszą drużyną.

– Mamy plan zdobycia 9 punktów w trzech ostatnich tegorocznych meczach i cały czas się go trzymamy. Zamierzamy go zrealizować – mówił po ostatnim meczu z Garbarnią nasz szkoleniowiec. Legionovia w 18 spotkaniach uzbierała raptem 9 punktów, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i jest póki co na razie murowanym kandydatem do spadku. Rywalom oczywiście niczego złego nie życzymy, ale mamy nadzieję, że ich dorobek dziś się nie powiększy. Wszystkich kibiców, którzy w środę, we wczesnych godzinach popołudniowych mają możliwość przybycia na stadion, zapraszany na Loretańską. Przypominamy, że początek meczu o godzinie 13.00.

Close Menu