Podsumowanie tygodnia Młodej Skry #8 | 9.10-15.10.2019

A1 | rocznik 2001/2002

B1 | rocznik 2003/2004

Trener Pilis po meczu: „Do meczu przystąpiliśmy w 14 osobowym składzie. Do końca rundy z powodu kontuzji wypadli nam ze składu Mikołaj Kempa i Marcel Mroczka. Mimo minimalnej możliwości wsparcia z ławki dzielnie znieśliśmy trudy spotkania. Drużyna realizowała założenia i trzymając się nisko kontrowaliśmy przeciwnika co kilkukrotnie w pierwszej połowie przyniosło nam sytuacje bramkowe, których nie udało zamienić się na punkty. W drugiej części spotkania dało się zauważyć mocne zmęczenie naszych zawodników i 2 zmiany niewiele zmieniły w poczynaniach boiskowych. Myślę, że należy się cieszyć z 1 punktu i w kolejnych meczach pokusić się o kolejne zdobycze, które pozwolą nam pozostać w lidze.”


Skład : Pendzioch, Jóźwiak, Rydz, Wrzalik, Cheliński, Nurek, Kubas (Bednarczyk), Rumin, Weżgowiec, Bugajczyk (Ciepły), Kołodziejczyk,

C1 | rocznik 2005

1 - 2

SKRA CZESTOCHOWA – ROCZNIK 2005 vs GKS GIEKSA KATOWICE S.A.

C2 | rocznik 2006

0 - 3

Skra Częstochowa – Rocznik 2006 I vs RKS RAKOW CZESTOCHOWA S.A.

C2 | rocznik 2006 | III liga

8 - 1

Skra Częstochowa – Rocznik 2006 II vs OLIMPIA TRUSKOLASY

D1 | rocznik 2007 | I liga

Mecz rozpoczęliśmy tak jak chcieliśmy – szybko strzeliliśmy bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony. Niestety Górnik szybko zdobył bramkę wyrównującą, bo zamieszeniu przed polem karnym i naszym błędzie. Po wyrównaniu Górnik przejął inicjatywę – my chcąc szybko zdobyć kolejną bramkę, wychodzimy wyżej i otwieramy się, zostawiając miejsce dla Górnika, który wykorzystuje sytuację i zdobywa drugą bramkę obejmując prowadzenie.


W drugiej odsłonie gra wyrównała się i obie drużyny zdobyły po jeszcze jednej bramce.

2 - 3

Skra Częstochowa – Rocznik 2007 I vs GORNIK ZABRZE S.S.A.

D1 | rocznik 2007 | III liga

7 - 2

Skra Częstochowa – Rocznik 2007 vs ZIELONI I ZARKI

D2 | rocznik 2008

O meczy z Rakowem:
Początek spotkania to wysokie tempo prowadzenia gry przez drużynę gości. Bramki które traciliśmy wynikały z błędów w kryciu. Dobrze funkcjonował za to odbiór w strefie wysokiej jednak szwankowało ostatnie podanie.

W przekroju całego spotkania drużyna przeciwna z całą pewnością była drużyną dojrzalszą, natomiast nam szkoda niewykorzystanych sytuacji, ponieważ co najmniej raz piłka powinna wylądować w bramce Rakowa.

O meczu z Victorią:
Ostatnie spotkanie obu drużyn na Powstańców skończyło się naszym dwucyfrowym zwycięstwem. W dniu dzisiejszym przed drużyną oprócz celu jakim było dopisane trzech punktów w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej były dodatkowe założenia które musiały zostać spełnione przed przejściem do fazy zakończenia gry.

Dziękujemy ambitnie walczącej drużynie z ulicy Krakowskiej za rozegrane zawody.

0 - 5

Skra Czestochowa – Rocznik 2008 II vs RKS RAKOW CZESTOCHOWA

0 - 7

VICTORIA CZESTOCHOWA vs Skra Czestochowa – Rocznik 2008 I

E1 | rocznik 2009

9 - 10

POLONIA PORAJ vs Skra Czestochowa – Rocznik 2009

E1 | rocznik 2009

3 - 6

Skra Czestochowa – Rocznik 2009 vs AJAKS CZESTOCHOWA

E1 | rocznik 2010

1 - 9

BENIAMINEK CZESTOCHOWA vs Skra Częstochowa – Rocznik 2010

E2 | rocznik 2010

Mocno zmobilizowani po nieudanym wyjeździe do Nowego Sącza przystąpiliśmy do spotkania z zawsze groźnym Orlikiem Blachownia.


Cała drużyna w przekroju spotkania grała zespołowo oraz z ogromnym zaangażowaniem co przełożyło się na okazałe zwycięstwo. Szczególnie dobrze funkcjonowała w tym spotkaniu zmiana centrum gry, a była to zawartość nad którą pracowaliśmy w poprzednim mikrocyklu treningowym.

10 - 2

Skra Częstochowa – Rocznik 2010 vs ORLIK BLACHOWNIA

E2 | rocznik 2010

2 - 6

ORLIK BLACHOWNIA vs Skra Częstochowa – Rocznik 2010

Close Menu
×
×

Koszyk