Trampkarze C2: II liga wojewódzka: Dobra gra Skry, tym razem jednak bez punktów.

Dobrego widowiska mogli spodziewać się kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy loretańskiej. W drugiej lidze wojewódzkiej trampkarzy młodszych spotkały się ze sobą zespoły z drugiego oraz trzeciego miejsca  w tabeli.

Przed spotkaniem Trener Siuda zwrócił uwagę swoim zawodnikom, by Ci skupili się na realizowaniu założeń na to spotkanie a dzięki temu wynik końcowy będzie pozytywny. Niestety w pierwszej połowie Skra popełniła zbyt wiele błędów indywidualnych w defensywie co dało Ruchowi trzy trafienia. W tej części spotkania gospodarze odpowiedzieli jedną bramką  za sprawą trafienia Konrada Waludy.

Na drugą część meczu Skra wyszła zmotywowana i skoncentrowana by nie sprawić prezentu swojemu przeciwnikowi. Opłaciło się bowiem już w pierwszej minucie wykorzystujemy nieporozumienie w szeregach obronnych ruchu i strzelamy kontaktową bramkę. Niestety mimo wielu sytuacji kolejne bramki w tym meczu już nie padły. Trzy punkty jadą do Chorzowa a Ruch kosztem Skry awansuje na pozycję wicelidera. Wynik nie zadawala, natomiast widać postęp w grze zawodników z rocznika 2006. Widać że piłkarze oswoili się z pełnowymiarowym boiskiem co pozwala z optymizmem spoglądać w terminarz.

Skra Częstochowa 2:3 Ruch Chorzów