Podsumowanie tygodnia Młodej Skry #5 | 17-24.09.2019

A1 | rocznik 2001/2002

Okiem Trenera Szymczaka: „Rozegraliśmy wyrównany mecz. Choć w pierwszej połowie posiadaliśmy inicjatywę to nie potrafiliśmy jej wykorzystać. Spotkanie otworzył strzałem z dystansu Gołębiowski, ale kilka minut później goście wyrównali – również strzałem sprzed pola karnego. Pod koniec spotkania niestety tracimy drugiego gola i pomimo prób zmiany niekorzystnego rezultatu do końca meczu wynik się nie zmienia

Niestety z naszej strony pojawiło się sporo niedokładności w najprostszych elementach technicznych jakimi są przyjęcie i dokładne podanie przez co nie potrafiliśmy kontrolować przebiegu spotkania. Na pewno nie można odmówić woli walki i zaangażowania drużynie ale jeśli dalej będziemy generować tyle strat po złym przyjęciu lub podaniu to trudno będzie nam zdobywać punkty.”

Bramki: 7’ R.Gołębiowski

Skład: M.Biegański– D.Błędowski, R.Kapkowski, J.Załucki, O.Włodarczyk (68′ T.Garus), W.Bednarek (55’ B.Ziętara), J.Cierpiał (70’ K.Kierat), M.Przygodzki (35’ K.Ciepły), A.Niedźwiedź, R.Gołębiowski, M.Nowa

B1 | rocznik 2003/2004

Trener Karol Pilis po meczu powiedział:
„Jechaliśmy do Jastrzębia z nadzieją na przełamanie i zdobycie chociaż 1 punktu. Początek meczu był dla nas dość obiecujący. Niestety na przerwę to Jastrzębie schodzi z jedno bramkową zaliczką. Błąd w wyprowadzeniu oraz złe ustawienie naszej defensywy przyniosło bramkę dla GKSu.
Druga połowa to próba szybkiego wyrównania, ale niestety to przeciwnik zdobywa kolejne bramki . Tego dnia sędzia nie był dla nas przychylny i dwie z trzech bramek mimo innego zdania sędziego liniowego przeciwnicy zdobywają ze spalonego. Protesty drużyny nie przynoszą zmiany decyzji. Gorąco robi się również na ławce rezerwowych. W ostatnich 10 minutach zdobywamy jedyną bramkę za sprawą wprowadzonego Bugajczyka. Niestety wiele błędów defensywnych, niewykorzystane sytuacje jak i brak determinacji szczególnie w 1 połowie sprawiają że po raz kolejny wracamy z wyjazdu bez punktu.”

C1 | rocznik 2005

0 - 3

SKRA CZESTOCHOWA – ROCZNIK 2005 vs UKS RUCH RADZIONKOW

C2 | rocznik 2006

0 - 6

SSR APN KNUROW vs Skra Częstochowa – Rocznik 2006 I

C2 | rocznik 2006 | III liga

1 - 5

AKADEMIA SPORTOWA Lubliniec vs Skra Częstochowa – Rocznik 2006 II

D1 | rocznik 2007 | I liga

Spotkanie z drużyną z Żywca było bardzo wyrównane i zacięte do samego końca. Zespół Gości to bardzo dobra drużyna – dobrze zorganizowana, co było to widać na boisku. My wiedzieliśmy od początku spotkania co chcemy zagrać. Staraliśmy się zagrać tak jak sobie założyliśmy.

Pierwszą bramkę zdobywamy po przeprowadzonej szybko akcji lewą stroną, gdzie Jakub Meroń wygrywa pojedynek na boku i bardzo dobrze dogrywa piłkę w pole karne. Świetnym strzałem z powietrza Kozłowski zdobywa bramkę. Chwile później Żywiec zaatakował – straciliśmy piłkę, Goście szybko wyprowadzili atak i zdobyli bramkę. Żywiec w tej połowie miał jeszcze swoje szanse na zdobycie bramki, ale mieliśmy dużo szczęścia.

Druga połowa była bardzo wyrównana. Oba zespoły szukały swoje szansy na zdobycie bramki, ale to my w 54 minucie zdobywamy zwycięska bramkę. Po silnym uderzeniu Matyja pokonuje bramkarza, a cały zespół cieszy się z kolejnych trzech punktów. 

2 - 1

Skra Częstochowa – Rocznik 2007 I vs ZYWIECKA APN SP. Z O.O.

D1 | rocznik 2007 | III liga

Chłopcy z rocznika 2007 rozegrali w tym tygodniu trzy mecze.

Spotkania przebiegały jednostronnie. Przeważaliśmy na boisku, a rywale tylko odpierali nasze ataki. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji, lecz nie wszystkie potrafiliśmy wykorzystać. 

14 - 1

Skra Częstochowa – Rocznik 2007 vs PLOMIEN Kuznica M.

1 - 9

SPARTA LUBLINIEC vs Skra Częstochowa – Rocznik 2007

5 - 1

Skra Częstochowa – Rocznik 2007 vs LOT KONOPISKA

D2 | rocznik 2008

Rzadko zdarza się, aby Skra grała ze Skrą, dlatego o komentarz do tego moczu poprosiliśmy Trenera Pikonia:
„W spotkaniu dwóch naszych drużyn widać było wiele zaangażowania i chęci zwycięstwa. Drużyna Skry I od początku spotkania dominowała dochodząc do kolejnych sytuacji, natomiast Skra II ograniczała się do ataku szybkiego. „I” dobrą pierwszą połowę udokumentowała trzema trafieniami.

Druga połowa to dalej prowadzenie gry przez Skrę I, jednak skuteczniejsza gra w obronie „II” oraz dokładne wyprowadzanie ataku szybkiego spowodowało że za sprawą Filipa Węgrzyna oraz Filipa Szczepaniaka drużyna odnotowała dwa trafienia.”

4 - 2

Skra Czestochowa – Rocznik 2008 I vs Skra Czestochowa – Rocznik 2008 II

E1 | rocznik 2009

22 - 2

Skra Czestochowa – Rocznik 2009 vs KAMIENICA POLSKA

E1 | rocznik 2009

0 - 17

VICTORIA CZESTOCHOWA vs Skra Czestochowa – Rocznik 2009

E1 | rocznik 2010

Okiem Trenera Pikonia:
„Drużyna z Sabinowskiej postawiła w pierwszej połowie twarde warunki, przeważała warunkami fizycznymi, a nasza drużyna miała sporo problemów z kontrolą piłki na naturalnej nawierzchni boiska.

Pomimo prowadzenia gry ciężko było nam dojść do klarownych sytuacji.

Druga połowa wyglądała jednak zdecydowanie lepiej, szybka cyrkulacja piłki, sporo podań otwierających oraz skuteczność pod bramką rywala pozwoliła na okazałe zwycięstwo.”

2 - 8

STRADOM I CZESTOCHOWA vs Skra Częstochowa – Rocznik 2010

E2 | rocznik 2010

E2 | rocznik 2010

2 - 14

JUNIOR SZARLEJKA vs Skra Częstochowa – Rocznik 2010

Close Menu
×
×

Koszyk