Dawid Wolny w „jedenastce” kolejki 2 ligi

Po strzeleniu dwóch bramek w sobotnim meczu ze Zniczem Pruszków, Dawid Wolny znalazł się w najlepszej jedenastce kolejki tradycyjnie wybranej przez „Piłkę Nożną”.

To, że Dawid na takie wyróżnienie zasłużył nie podlegała wątpliwości. Dwa gole, które dały zwycięstwo, ale i bardzo mądra gra przez całe spotkanie.

Obok Dawida linię ataku dream teamu dziesiątej kolejki 2 ligi tworzą Marcin Robak z Widzewa Łódź i Arkadiusz Woźniak z GKS Katowice.

W jedenastkę kolejki znaleźli się także: Tomasza Margol i Bartłomiej Olszewski z Pogoni Siedlce, bramkarz Sebastian Madejski z Olimpii Elbląg i jego klubowy kolega pomocnik Damian Szuprytowski, dla którego to już czwarte wyróżnienie w tym sezonie, Piotr Witasik (Stal Stalowa Wola), Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna), Serhij Krykun (Resovia) oraz Michał Bednarski (Górnik Polkowice).

Naszym zdaniem nie byłoby błędem wyróżnienia także innego zawodnika Skry – Daniana Pavlasa. Ale jeśli nasz młodzieżowiec do dobrej gry dorzuci jeszcze lepszą skuteczności to zapewne zostanie dostrzeżony po kolejnych meczach.

Przypomnijmy, że po 6 kolejce w jedenastce znalazł się Piotr Nocoń, a po 4. Damian Niedojad.

Zawodnicy 10 kolejki 2 ligi PZPN:

r