Młodzik D1: III liga wojewódzka: Wygrana z Krzepicami z zieloną kartką w tle.

Drużyna młodzika starszego złożona z zawodników z rocznika 2007 pewnie pokonała rówieśników Liswarty Krzepice w ramach piątej kolejki trzeciej ligi wojewódzkiej. Ciekawostką w meczu była zielona kartka pokazana przez sędziego jednemu z zawodników gości.

W rozgrywkach młodzieżowych oznacza ona napomnienie zawodnika oraz wykluczenie go z gry na 2 minuty.

To dopiero drugie spotkanie rozegrane przez Zawodników Mariusza Czoka na tym szczeblu rozgrywkowym. W pierwszym spotkaniu Skra pokonała Zielone Żarki różnicą jednej bramki. Tym razem przewaga Skry nie podlegała dyskusji. Gospodarze strzelili drużynie z Krzepic cztery bramki, kolejne dwie padły po samobójczych trafieniach piłkarzy Liswarty.

Skra Częstochowa 6:0 Liswarta Krzepice

 

Bramki:

4’ Oliwier Wolski

12’ Piotr Furgalski (Bramka samobójcza)

26’ Hubert Simiński

34’ Antoni Płuska (Bramka samobójcza)

                                                                                      49’ Daniel Żakowski

                                                                                   54’ Hubert Simiński

Kadra Skra Częstochowa:

Oskar Foltyński, Wiktor Kukuł, Dominik Łysakowski, Hubert Simiński, Mateusz Skwarczyński, Mateusz Trybulak, Mateusz Więckowski, Oliwier Wolski, Daniel Żakowski, Łukasz Mikulski,

 

 

 

Kadra Liswarta Krzepice:

 

Krzysztof Brzęczek, Dominik Dyszlewski, Piotr Furgalski, Miłosz Kostek, Kamil Kot, Maciej Krakowiak, Norbert Krawczyk, Antoni Płuska, Nikodem Wieczorek, Bartosz Balcerzak, Marta Eliasz, Antoni Lipski, Oliwier Renczmin.

 

 

Close Menu