W II lidze tylko Skra bez punktów

Trzecia porażka w II-ligowych rozgrywkach ma swoje konsekwencje. Skra jest jedyną drużyną, która nie zdobyła dotychczas punktu i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Takie są smutne dla nas fakty, ale mamy nadzieję, że już wkrótce  to się zmieni i będziemy mogli przekazać kibicom lepsze informacje.

Niestety, do porażek w Legionowie i na Lorecie z Garbarnią Kraków, w niedzielę Skra dopisała trzecią. Przegrała we Wronkach z rezerwami Lecha Poznań. Porażkę można usprawiedliwić tym, że rywale wystąpili w znacznie silniejszym składzie niż w dwóch pierwszych kolejkach, ale gdy nasz zespół w końcówce spotkania zagrał odważniej miał kilka okazji na wyrównanie, ale gola strzelili gospodarze i skończyło się na porażce 0:2.

Skrót z meczu Lech II Poznań – Skra Częstochowa – TVP Sport – [ZOBACZ]

W związku z tym, że Stal Stalowa Wola i Gryf Wejherowo, które po dwóch kolejkach miały zerowy dorobek w bezpośrednim pojedynku podzieliły się punktami, Skra spadła na ostatnie miejsce w tabeli.

Teraz nadzieja w tym, że w czwartym meczu sezonu stanie na wysokości zadania. Rywal najsilniejszy nie będzie. Górnik Polkowice to beniaminek, który zdobył dotychczas 2 punkty remisując z Olimpią Elbląg i Górnikiem Łęczna. Będzie więc szansa na przełamanie i oby tym razem nasz zespół ją wykorzystał. Już teraz zapraszamy na Loretę. Początek zaplanowanego na najbliższą sobotę meczu o godz. 16.

Wyniki 3 kolejki:

Lech II Poznań – Skra Częstochowa 2:0

Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce 1:3

Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów 2:1

Górnik Polkowice – Górnik Łęczna 1:1

Elana Toruń – Olimpia Elbląg 0:2

Widzew Łódź – Błękitni Stargard 2:0

GKS Katowice – Bytovia Bytów 1:2

Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo 0:0

Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków 3:0

Close Menu