7 sierpnia z Ruchem Chorzów na „Lorecie”. Już teraz zapraszamy

7 sierpnia (godz. 17) w rundzie wstępnej Pucharu Polski zmierzymy się  z Ruchem Chorzów. Mecz zostanie rozegrany na „Lorecie”.

W rundzie wstępnej PP bierze udział 8 drużyn z dolnej części II-ligowej tabeli po sezonie 2018/19. Zespoły z miejsc 11 – 18 między sobą, wg klucza 11 z 18, 12 z 17 , 13 z 16, 14  z 15  stoczą  walkę o 4 miejsca premiowane awansem do I rundy.

Wizyta Ruchu, nawet przeżywającego ostatnio ogromny kryzys będzie sporym wydarzeniem. A stawka pojedynku spora – zwycięzca awansuje do 1/32 rozgrywek, gdzie trafić już można na zespoły z Ekstraklasy.

SKRA Ruch

Pucharowe emocje poprzedzą dwa mecze o punkty w II lidze. Na otwarcie sezonu nasza drużyna zagra w Legionowie z beniaminkiem rozgrywek – Legionovią (godz. 18). Tydzień później, na naszym stadionie zmierzymy się z Garbarnią Kraków.

Pary rundy wstępnej Pucharu Polski:

Skra Częstochowa – Ruch Chorzów

Błękitni Stargard – Rozwój Katowice

Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik

Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg

SKRA Ruch
Close Menu