Skra – Stal Brzeg 1:1. Kolejny sparingowy remis skrzaków

W kolejnym, piątym już meczu sparingowym nasza II-ligowa drużyna zremisowała 1:1 ze Stalą Brzeg. Bramkę dla Skry zdobył zawodnik testowany.

Skrzacy w krótkim czasie rozegrali dwa mecze kontrolne. W piątek ulegli 0:1 Rakowowi, a w sobotę, na boisku w Kamyku zmierzyli się z III-ligową Stalą Brzeg. W tym drugim sparingu na boisku pojawili się zawodnicy, którzy z Rakowem nie zagrali wcale bądź zagrali w mniejszym wymiarze czasowym. Bronili na zmianę Mikołaj Biegański i Artur Kowalczyk, po 45 minut spędzili na murawie Konrad Gerega i Przemysław Mońka, zagrali też Radosław Gołębiowski, Sebastian Rogala, Adrian Żabik (kwadrans w II połowie) oraz aż 9 piłkarzy testowanych.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej, już w 50. minucie gola zdobyli goście. Po rzucie rożnym, naszego bramkarza pokonał strzałem głową zawodnik testowany. Nasz zespół wyrównał kilka minut później. Ładną bramkę zdobył jeden z zawodników sprawdzanych, który precyzyjnie uderzył zza pola karnego.

Skra Częstochowa – Stal Brzeg 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 zawodnik testowany (50.), 1:1 zawodnik testowany (59.)

Wyniki meczów sparingowych:

GKS Katowice – Skra 0:1

Skra – Drużyna Angielskich Piłkarzy Niezrzeszonych 1:1

Skra – RKS Radomsko 1:1

Raków Częstochowa – Skra 1:0

Skra – Stal Brzeg 1:1

Close Menu