Kolejni piłkarze z kontraktami. Kadra Skry coraz szersza

Przed trzema dniami informowaliśmy, że kontrakty z naszym klubem przedłużyli m.in. Piotr Nocoń, Mariusz Holik i Krzysztof Napora. Właśnie dołączyli do nich kolejni.

Mowa o czwórce Dawid Niedbała, Adrian Błaszkiewicz, Adam Olejnik, Kamil Zalewski, którzy w naszej II-ligowej drużynie odgrywają bardzo ważną rolę. Ta informacja na pewno ucieszy kibiców. Podobnie ta dotycząca wzmocnień.

Blisko Skry jest testowany w ostatnich meczach 19-letni pomocnik. Utalentowany młodzieżowiec, który w 2017 roku miał stałe miejsce w kadrze Polski do lat 17 może wkrótce podpisać umowę z naszym klubem. Sprawdzany jest także napastnik, który na koncie ma występy w I lidze.

Przypomnijmy, że oprócz wspomnianych na wstępie Piotra Noconia, Mariusza Holika i  kontrakty przedłużyli ostatnio Konrad Gerega, Dominik Marek i Oktawian Obuchowski.

Naszą drużynę będzie można zobaczyć w akcji dzisiaj w meczu sparingowym z Rakowem (stadion przy ul. Limanowskiego, godz. 16) oraz w sobotę w Kamyku, gdzie skrzacy zmierzą się ze Stalą Brzeg.

Close Menu