W środę sparing na „Lorecie”. Gramy z Anglikami

Nasza II-ligowa drużyna ma za sobą tydzień treningów i jeden sparing. Drugi test formy przejdzie w środę na „Lorecie”. Zagra z Reprezentacją Angielskich Piłkarzy Niezrzeszonych.

Na pierwszym po przerwie wspólnym treningu nasi piłkarze spotkali się w poniedziałek 24 czerwca. Tydzień zajęć podsumowali sparingiem z GKS-em Katowice rozegranym w Kamieniu koło Rybnika. Warto podkreślić, że wygranym 1:0, po bramce Krzysztofa Napory.

Środowy mecz z Reprezentacją Angielskich Piłkarzy Niezrzeszonych (początek o godz. 17) będzie jednym z dwóch jakie skrzacy mają zaplanowane na ten tydzień. W sobotę 6 lipca, na boisku w Kamyku zmierzą się z beniaminkiem III ligi – RKS-em Radomsko.

Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych sprawdzą formę jeszcze trzy razy. 12 lipca z Rakowem, 13 lipca ze Stalą Brzeg, a 20 lipca z Górnikiem II Zabrze.

Pierwszy mecz o punkty Skra rozegra 27 bądź 28 lipca. Na wyjeździe z beniaminkiem II ligi – Legionovią Legionowo.

Close Menu